Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

sylvyka
16. feb 2010

krakul no brutal to som si myslela ze ja som ich mala najviac napuchnute 😉 tak sup sup nech uz to mas za sebou 😀

krakulka
16. feb 2010

Joj, Sylvyka, ako strasne by som chcela ☹ ☹ ☹ ☹ . Ale malicky si nie a nie povedat. A ked som ukazala dr. svoje pampusiky min. stvrtok, tak len konstatoval, ze porod to spravi. 😅 😅 😅

krakulka
16. feb 2010

Poslala som fotky svojich pampusikov sestre - zije v Nemecku. Tak ma polutovala: "to ti prejde" . Hned mi je lepsie. 😠

slniecko01
16. feb 2010

Krakulka ja som mala nohy také isté, veď som si musela kupiť 44 topánky a to mám 41 nohu. Z porodky som išla ako kocúr v čižmách 😀

krakulka
16. feb 2010

Ja mam stastie, ze mam take jedny zimno-sportove vysoke topanky. Mam ich dost siroke a o cislo vacsie. Obujem ich sice s problemami, ale este sa to da. Je to des, taketo sprievodne javy na konci tehotenstva. 😠 Este, ze to nebolo pocas celej doby tehu. Ale doma chodim bez papuc, ani jedny neobujem na sirku.
Slniecko, t.z., ze ked si isla z porodnice, uz si mala nohy normalne? 😕 To by bolo super. 😀 😀

slniecko01
16. feb 2010

Krakulka ja som ich ala také asi 3 mesiace. Vporodke som ich ešte mala trochu opuchnuté, ale ne až tak. To som už mala z infuzií. 😀

krakulka
16. feb 2010

Fuha, 3 mes. Kto vie, proco to niektore tehula maju a ine nie. 😨

katarinka77
16. feb 2010

Krakulka, chúďa, tie nohy vyzerajú hrozne 😒 . Nemohli Ti dať niečo na odvodnenie? Aspoň minimálnu dávku.. Doma by si mohla nosiť flip-flopky, ak máš. Ponožky len so slabou gumičkou alebo bez. A čo najviac vykladať nohy. Už by som to moc nepreháňala s tou záťažou, ono to príde aj samo, uvidíš.
Tuším ste si rozmysleli jedno meno 😀 😉 .

mayka
autor
16. feb 2010

ahojte, djes sme mali navstevny den,. Som bola kuknut v praci a akosi som sa tam zdrzala. Ale kocka rozdavala usmevy nav vstky straynx a 2 x si zdriemla. 🙂

No ja mam najradsej kafe latte bez cukru. Ale chcem si kupit tu bezkofeinovu. len som sa k tomu este nedokopala.

Inak dnes som si kupila v lekarni gravimilk a mnam je to dobre ako kakafko. Odporucaju to v tehu a ked kojime.

mayka
autor
16. feb 2010

krakul, no teda tie nohy vyzeraju desivo. Ale je fakt pravda ze vsetky neduhy po porode ustupia a uz ta bude boliet len podvozok par dni. 😀

luciamk
16. feb 2010

Ahoj Babulky,

no krakul tie nožky sú fakt hrozné, dúfam, že po pôrode sa to dá do poriadku... Ja mám krčové žili na lavom predkolení a cez tehotenstvo sa to tak zhoršilo že hrôza...

Dnes som bola v poradni, CT aj prietoky sú v poriadku, len doky má trochu obavu... že som v podstate "stará" prvorodička.. aby som sa pripravila na možný cisársky.. no veď uvidíme ...

krakulka
17. feb 2010

Dobre rano pipinky, som tu zas. 😀 😀 😀 😀 😀 Ale sa tesite, co? 😝
Mne tie moje nohy pripominaju nohy mojho stareho otca, ked mal silnu cukrovku. Ale to prejde. 😎
Vcera som si bola este naposledy zacvicit, maly cele odpoludnia aj vecer nacvicoval diskoteku. Tak dufam, ze snad dnes .... Uviidme. 😉
Volala som vcera s kamoskou co rodila v nedelu. Vraj je uplne plna porodnica, musia prepustat mamicky, co by nepustili, dnes pride niekolko sekcii - planovanych. Ona vraj pojde domov az zajtra, je na nadstand. tak mi drzi izbu do zajtra rana. 😎

sylvyka
17. feb 2010

krakul no uz by si mohla ist na to 😀 , hadam zajtra sa uz neozves 😀 😀 😀 jaaaj to bude super ze budes mamina coskoro ...

slniecko01
17. feb 2010

Teda Pipinky kde ste ? Začala som pozerať Batoričku a moc dobre to na mňa nepôsobí 😒

krakulka
17. feb 2010

Tak my teda ideme, uvidim ci nas nevratia spat. Voda neodtiekla, ale kontrakcie su celkom pravidelne 5-10 min.

slniecko01
18. feb 2010

Krakulka držíme palce 😀

chruminka
18. feb 2010

dobre ranko
krakulka myslime na teba a drzime palce 😵

mayka
autor
18. feb 2010

ahojte, tu sa uz rodi? krakul drzim palce.
sms zatial nedosla. keby nieco dam vam vediet. 😉

sylvyka
18. feb 2010

no super dalsia mamina mali by sme si zalozit temu maminy z GF 😀 uz nas tu je neurekom a dalsie cakaju :D

och
18. feb 2010

ahojte

no krakulka tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne

slniecko ak nie je neskoro tuna je to cislo na ORL antolska 68 67 37 53

neskor napisem viac, teraz ideme na prechadzku do troch vezi do albertu, sme same doma a neni co jest 😀

slniecko01
18. feb 2010

Chruminka a vy sa máte ako ? Pipinky poslúchajú ?

Nelka dnes má nejaký umrnčaný deň. No čo už aj taký musí byť 😀
Och ďakujem, ale už som sa objednala 😀 😉

slniecko01
18. feb 2010

No teda Krakulka asi naozaj rodí 🙂

mayka
autor
18. feb 2010

ahoj slniecko,
no zatial sa nehlasi, tak dufam ze nerodi tak dlho alebo uz ma po tom a nema cas pisat. Cely den na nu myslim. 🙂

katarinka77
18. feb 2010

aj ja držím Krakulke palce 😉 ! vyzerá to nádejne, keď tu celý deň nebola 🙂 ..

chruminka
18. feb 2010

slniecko dakujem mame sa fajn,konecne sme uz hadam vsetci zdravi.Alexia ma teraz tiez take umrncane urevane obdobie,dnes mi vecer zasa revala skoro dve hodky,bola total unavena a nie a nie zaspat ani v postielke ani na rukach ani v kociku...uz som z nej bola na nervy,ale inac da sa.
pozeram ze zajtra 4 tyzdne parada ako to leti 😉

mayka a vy ako?Terezka poslucha?A co havovia neziarlia?

och ty mas tusim macicky ci kocurov ze?Ako to zvladaju?

slniecko01
19. feb 2010

Dobré ránko Pipinky, tak dnes už máme 1 mesiac. Na budúci týždeď ideme do poradne, tak uvidíke koľko sme pribrali a narastli.
Mayka aj si bola v tej Rači ?

mayka
autor
19. feb 2010

ahojte,
no krakulke to akosi trva. Nas natahuje jak gumku v trenkach. 😀 Dufam ze su v poriadku.

chrumi, ozeram ze uz 4 mesiace mate. Ako to strasne rychlo leti, vsak?
terezka je zlaticko len uz sa jej treba ovela viac venovat lebo hned sa hlasi ku slovu. 😀 Tak moc nestiham vypisovat. A uz musim davat na nu pozor lebo sa pretaca a tak myka nohami ze cestuje kade tade ked je polozena. Nase psy su uplne v pohode. Hlavne ta starsia ju miluje. Furt je pri nej. Mladsia je tiez ok ale ju ma viac menej na haku zatial. 😀
A co tvoja micka. Je v pohode s malinkou?

slniecko nebola som tam este. Pojdem ked sa budem vracat z poradne 3.3. to mam hned oproti. 😉 No uz je hore kocka. Idmee von za chvili tak sa majte zatial.

slniecko01
20. feb 2010

Pekný víkend Pipinky 😀

Som robila žemlovku na obed. Mňam - mňam 🙂 . Malá mi spinká už asi od ôsmej. Ale ráno bola nejaká mrztá, asi z toho počasia 🙂
Tento týždeň je divná aj v noci. Len si tak mrnká popod nos.

mayka
autor
20. feb 2010

Ahojte,
stale nemame info o krakulke? To uz zacina byt divne. 😕 Dufam ze su v poriadku.

slniecko aj my mame uz tyzden taky divoky v noci. Budi sa castejsie a nechce sa jej zaspat. natastie neplace ale lenm dudlik musim podavat. 🙄 Aj tuto noc bola hore 4 x. Snad to bude pocasim alebo cim a dufam ze ju to prejde. A to som dosla o polnoci domov . Som bola s kamoskami v kine. No velmi dobre mi to padlo. 😀 Sice film bol trosku o nicom ale aspon som vypadla z toho stereotypu.

Baby ja uz chcem jaaaaaaar.

A ja plabnujem zajtra robit palacinky s tvarohom alebo jaohodovym dzemom. mnaaaam

Dnes robim brokolicovu polievku akosi som na nej v poslednej dobe zavisla a este si varim spagety s pestom.

luciamk
20. feb 2010

ahojte babule,

viete čo, ja posledný týždeň tak dobre spávam, až sa mi to nechce veriť... No som u rodičov a každý okolo mňa skáče 😀 😀 to asi preto .... V utorok mm poradňu, tak som zvedavá čo povie dr.

Ja som robila žemlovku pred dvoma dňami mňam, a tie palacinky hhmm na tie by som sa tiež dala nahovoriť...

My dnes máme rybku, zemiačky a brokolicu.

Pekný víkend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre