Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
20. apr 2010

ahojte

krakul ja papam uplne vsetko, to som vysadila mlieko a mliecne vyrobky na tri tyzdne a nepomohlo to 🤐 takze to neriesim, normalne jem vsetko ale z mierou take veci co naduvaju, dokonca tlacim aj cokoladu, proste si nemozem pomoct 😝 normalne sa vecer trasiem ked nemam cokoladu, normalny abstak 😝 😀 skoda, ze neprides som sa na vas tesila 😨 inak uz cakam balik s latkovkami, tak dam vediet ako nam to ide 😉

mayka slniecko ak ma pozvete 😀 rada pridem 😉 ja buginu riesit asi nebudem, ani sa mi nechce, mam krasny sportak a mienim ho vyuzit, niak sa mi ani nechce davat dalsich 200 eurickov ked mam kocik za 700 eur, to som potom nemusela kupovat sportak ale len korbicku 😲 asi som to tak mala vyriest hned od zaciatku ale co uz, my prvorodicky pochabe kupime aj to co nemusime 😀

slniecko01
21. apr 2010

Pekné slniečkové ránko Pipinky 😀

Dnes vyzerá, že bude opäť pekné počasie a hlavne teplúčko 🙂

Och budem rada keby si sa pridala, konečne Vás spoznám 😀

Krakulka aj ja papám všetko, len s chlapcami je to tak, že ich bolí to bruško ☹

krakulka
21. apr 2010

Och, urcite sa stretneme, ved aj vas chcem spoznat osobne 😉

pridala som par fotiek, su aj na FB.

och
21. apr 2010

baby baby uz mam doma latkovky boze rychlo oprat osusit a ideme na vec 😀 😀 😀 😀 niektore su uzasneeeeee a makucke dobry materialik, juj keby vacsie vyrabali uz sa tu v nich premavam 😀 😀 😀

inak sa nam s mrkvickou podarilo dostat na kurzy plavania do hotela west so slanou vodou tak aj plavky som kupila no kopec penazi zase v pecku ale nevadi, hlavne ze sa mamka tesi 😀 😀 😀 😀

slniecko01
22. apr 2010

Dobré ránko Pipinky 🙂

Och takže ideš látkovať 🙂

Krakulka Andrejko je podarený, ale myslím že sa podobá na tata 🙂

slniecko01
22. apr 2010

Och, Krakulka a kde máte fotky ?

och
22. apr 2010

Slniecko nozrusili nam ich, bo nas nebolo vidie na nich, precitala som si ich dovody a zda sa mi to trosku nie vydarene, kedze si mozem dat fotku svojej kamosky- kto zisti ze to nie som ja? Udavaju dovod, ze aby forum bolo realne tak preco mame prezyvky?a co ked nechcem aby ma niekto spoznal? Diskusne forum nikdy nemoze a nebude realne, samozrejme pokial sanevytvori realna skupina ludi, ktori sa aj fyzicky poznaju. Asi tak

slniecko01
22. apr 2010

No čo ja viem, boli ste tam trošku menšie ako ja 😀

och
22. apr 2010

baby ja uz nevladzem, moj mm sa vkuse so mnou hada, teraz neviem ci ja som devilna ale mam pocit ze vsetko co mi povie tak mi nieco vycita, tak teraz neviem ci zle pocujem alebo su to hormony, ja s nicim nemam problem absolutne, stiham aj upratat, aj navarit, aj sa ucim popritom, a stale mam pocit, ze mu to nestaci 😒 😒 asi si dnes aj dost porumazgam 😖

slniecko01
22. apr 2010

Tak sme došli od doktorky. Nelka má už našničky, jáááj jak plakala, malinká moja. Teraz spinká v kočíku na dvore. Inak má 5300 g a 62 cm. Doktorka hovorila, že mohla pribrať aj viacej.

Dnes má môj muž narodky 😀 , tak idem spraviť chlebíky a bábovku. Možno niekto príde 🙂
Ja mám dnes výročie OPU a Nelka má presne 3 M tak máme čo oslavovať 😀 . To som jej ale dala darček. 😒

krakulka
22. apr 2010

Krasne miery Slniecko. my sme boli v poradni vcera Andrejko ma 60 cm a 5600g, dnes ma presne 9t.
Och, nic si z toho nerob. Ja mam doma nieco podobne. Stale mam na tanieriku, aka som protivna, nervozna. A to mu vobec neva, ze som stale sama, ze s nami aj obcas trochu mohol byt. No co uz, je to udel nas maminiek na materskej. Niekedy mam pocit, ze aj keby sme presne robili, co chcu, nezavdacime sa im. Kasli na neho a spravte si s Rebokou pekny den, urobi si niecim radost. Snad ich to prejde. 😉 😉 😉 😉

katarinka77
22. apr 2010

Ahojte 🙂 !
Aké máte už veľké dietky 🙂 .
Och, no čo plienky už schnú 😀 ? Hoď nejaké foto. Kde si ich kupovala? Hm... Manžel si asi neuvedomuje, ako sa cíti mamička na materskej... Ako aj u Krakulky.. Ostaň hlavne sama sebou, nerob niečo, aby bol spokojný on, ale aby si bola spokojná Ty 😉 . To bude mať možno lepšie ovocie 🙂 .

Ozaj, v sobotu o 15" sa stretávame (Kamošky z GF) na parkovisku pred GF a ideme do reštaurácie Zizzi (len pár metrov odtiaľ). Nechcete sa pridať 🙂 ?

slniecko01
22. apr 2010

Katarinka už som to tam kuki, ešte uvidím ako mi to vyjde. Ale rada by som šla 🙂

sylvyka
22. apr 2010

ahojko , n oja zas na stretko nepridem lebo vsetci ste pri blave len ja neee 😠 . Inak Elku zas trapia teploty moje nervy neviem este dokedy tak doky jej vzal stery v pondelok su vysledky tak som zvedava ale ju trapime malinke moje zlate...
Mayka no kde su fotky ??? uz som si aj ja objednala stolicku ale som zvedava kde je ??? uz pred 7 dnami sme ju objednavali asi na nej niekto sedi 😀 😀 😀

katarinka77
22. apr 2010

Slniečko, bude fajn, keď prídeš 🙂.
Sylvyka, chceme prísť niekedy na hody k našim, tak by sme sa mohli vidieť 😉 . Elka nech sa zatiaľ uzdraví 🙂 !

slniecko01
23. apr 2010

Och, Mayka idete aj vy ?

och
23. apr 2010

Ahojte
tak prave mame na sebe prvy krat latkovu plienku 😀 to som velice zvedava, zatial sa Reba tvari v pohode tak uvidime

my nemozme zajtra prist ideme na svadbu 😉

chruminka
23. apr 2010

ahojte o kolkatej sa stretavate?

chruminka
23. apr 2010

jaj ja som to zle pochopila ze v sobotu 15-teho mam fakt demnciu no co uz 😝

chruminka
23. apr 2010

och inac takyto su vsetci chlapy oni maju pocit ze my sme fakt na dovolenke,ja mojmu stale hovorim,ze fakt mu ich raz necham 24h a ja niekam prec vypadnem nech je potom mudry .
To nie je len o tom ze chvilku posaskujem ked pridem z prace 😠 ,aj ked zasa moj mm mi musi velmi pomahat napr. on ich kupe ja utieram vyzliekam a obliekame uz spolu....aj vecer ich krmime na striedacku

slniecko01
23. apr 2010

Chruminka, že pol roka už majú ježibabky ? Ako to letí neskutočne 🙂
A si si istá, že im tá mrkvička chutí 😀 sú krásnučké na fotečkách.

Och tak sa dobre zabav, hviezda 😉

Sylvyka a ta si odkiaľ ?

mayka
autor
23. apr 2010

ahojte maminy a pupkana

nejako vas flakam.

katarinka ja by som rada prisla ale nemozem .Musim ist nieco vybavovat do SC. 😒 Pozdrav kamosky z gf a poriadne ich opluj. 😀 😀

no a idem stiahnut tu stolicku v akcii. 😀

Sylvyka, no teda. Z coho to moze zasa mat Eluska nasa? Nech jej to rychlo prejde drobcekovi . ☹

mayka
autor
23. apr 2010

no tuto to mate 😀

a jedna je aj v kociku na dvore

mayka
autor
23. apr 2010

chrumi, ako vravis. Onií si fakt myslia ze sme na dovolenke a cel den sa hrame s detmi. V podstate to tak aj je. Ale viem si predstavit aj inak travit cas. Domacnost mam zanedbanu jak to...

slniecko01
23. apr 2010

Jaká je tam Terezka vyškerená 😀

Daj potom vedieť kedy pôjdeš do PK

krakulka
26. apr 2010

Ahojte, asi ste vsetky cez vikend boli vonku. Bolo uzasne pocasie. Andrejkovi Bio gaia pomohla, jedna bakteria uz zmizla, druhej je len troska, tak som rada.

krakulka
26. apr 2010

Och, ako vam ide latkovanie?

slniecko01
26. apr 2010

Ahojte Pipinky 😀

My ideme von , len čo sa Nelka napapá. Robia nám zámkovú dlažbu pred domom. No zaujmavo chodím von, najprv spodok na chodník a potom malú v korbičke 😀 jak debil

A sused blbec vedľa túruje motorku, hned som ho sprdla. Ale nemôžm byť naňho zlá, lebo opravuje defekty na kočíku 😀

mayka
autor
26. apr 2010

juuj baby vonku je uzasne. 😵
SKoro cely den sme na terase. Ja sadim kvetiny na balkon a jahody a Terezka vysedava a vykrikuje na mna v kociku alebo spinka. Parada.

Baby kde najdem info o tej vystave v Inchebe co je tento vikend. Moc sa mi tam nechce ked je vonku tak krasne. 😅

slniecko01
26. apr 2010

Mayka ja som si včera posadila begonie do hrantíkov, dnes som pokosila trávu a ešte poobede by som chcela niečo spraviť. Taký bordel máme na dvore 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre