Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
17. sep 2009

esther a treba sa tam objednat? To moze byt zauimave. Ty tam chodis pravidlene? No ja mam SC asi 20 km. To je nic. 😉

chruminka
18. sep 2009

dobre ranko
dnes nikde nikoho 😕

och
18. sep 2009

dobre ranko 😀

vyspinkana, napana 😀

sylvyka
18. sep 2009

aj ja prajem dobre ranko 😀 dnes som si pekne pospala 😀

corinne
18. sep 2009

Ahojte pipiny,co porabate?Mayka asi upratuje,vypeka, pre hosti z Ciech 🙂 ja periem akosi vykuka slniecko tak mi pekne vyschne 🙂 .Vcera som skoncila u zubara,odpadla mi porcelanova korunka ☹ ktoru som mala nalepenu len na skusku a vydrzala mi 5 rokov,a v stredu sa odlepila potvora.Zacvakala so pekny balik penazi,za plombu ☹ a nasadenie korunky ale len na skusku ☹ .Za tie prachy by som mala polovicku veci pre babo,ale co uz.Zuby potrebujem a hlavne teraz sa kazia asi najviac.Tak sa mam ukazat v januari-februari vraj je tam toho viac co treba opravit ☹ tak ma potesila.Babo bolo statocne asi sa mu pacilo vrtanie 😀 😀 .Tak idem chystat plnene papriky s knedlou.Este na vas kuknem pa pa. 🙂

callex
18. sep 2009

ahojte babulky.
dnes som mala hrooozny skaredy sen, ze mi vysiel HCG 5.9..cize nula bodov.bol to hrozny sen-ti zufalstvo a hysteria. ☹
tak som sa zobudila a vahala ci urobit alebo neurobit tehu test.potvrdit alebo vyvratit sen.chcela som odolat ale nedalo mi to.no a mohla som si aj okuliare dat ale iba jedna ciarocka.ani naznak druhej. ☹ .nebol to sice moj prvy ranny moc a na teste pisu ze az od 10ho dna oplodnenia.to neviem ci je dnes alebo zajtra.IVF bolo v stredu 9.9.2009..asi sa ten den nerata,ani v Gf ho neratali.nechce sa mi verit zeby to nevyslo.ja stale dufam ze moje bambulky su v brusku a maju sa tam dobre.ale niekde vzadu sa mi vynara hnusna otazka co ak nie?to je na porazenie.uz nech je pondelok.

och
18. sep 2009

sylvy 😉 spanok je velmi zdravy 😀 😀

corinne zubara ani nespominaj, vobec sa mi tam nechce ist, ani len ukazat 😝

callex hlavku hore 😉 neboj bambulky su tam minimalne jedno 😉 ja som testovala az vecer pred krvou a boli tam, tak mas este cas, ono co jeden den neukaze moze ukazat druhy 😉 😉 vydrz zena, uz to mas za par 😉

no ja som zase uprtala a povyhadzovala kopec zbytocnosti 😀 😀 ale mam teraz take ekologicke vycitky, ze kolko odpadu produkujeme 😝

pipussa
18. sep 2009

kocky, beriete calibrum babyplan ? ktora to berie, brala, prosim, potrebujem radu..... do IP

mayka
autor
18. sep 2009

callex klud. este vydrz. Ale verim ti ze tie posledne dni pred testom su na nevydrzanie. JA SOM MALA NA 10 DEN TOTAL SLABUNKU CIAROCKU ledva som ju videla ja sama. Mozes mat este nizke hcg. Tak kluuuuuuuuuuuuuuuuuuuud.

och
18. sep 2009

pipussa ja som brala ale len chvilku co potrebujes?

callex ako vravi mayka, ciarka bude neboj, ono sa hovori, ze aky citlivy a vidis mayka mala tusim oko 80 hcg a ledva ju bolo vidiet 😉

moje dieta zacina byt velmi aktvine 😲 dubacik stale poskakuje, polhodka klud polhodka diskoteka+trampolina 😀 😀 😀 😀 😀 len by som chcela vediet ci to robi nohami alebo rukami 😀 😀

pipussa
18. sep 2009

och
poslala som IP

callex
18. sep 2009

vdaka babeny...este ze vas mam...ale uz to vidim ze sa do pondelka velmi nevyspim.

och
18. sep 2009

callex zena nie do pondelka 😀 ale do pondelka septembroveho roku pana 2013 😉

esther80
18. sep 2009

Ahojte, Mayka netreba sa tam objednať, stačí prísť. Cvičí sa v ponožkách na koberci tak je to také príjemne, lebo mne narástla noha tak ma všetko tlačí, stačí nejakú dečku, alebo uterák koberec troška pichá. Ak máš bližšie do BA tak to robia aj v nemocniciach. Len neviem koľko to v BA stojí. Ak budeš chcieť tak budúci štvrtok ta tam navigujem alebo počkam ťa dole pred kulturákom nech neblúdiš.

och
18. sep 2009

jeeeeej prave prisiel kurier s angelcare ac 401 aj s kosom 😀 😀 idem to prenurat 😀 😀 😀 😀

slniecko01
19. sep 2009

Ahojte babulky, včera sme sa zastavili na vinobraní v PK a dala som si lokšu s pečienkou, tak mi bolo zle ako psovi 😝

chruminka
20. sep 2009

ahojte
asi vsetky vikendujete 🙂
Aky ste mali vikendik? Ja trosku taky stresovy kedze zajtra idem do poradne a neviem co mi tam povedia....chudak moj priatel ma uz riadny hokej ked som mu ukazovala kde co mame pre jezibabaky a co treba este spravit popr.doniest do nemocky....
Tak mi zajtra drzte palce nech si ma tam nenechaju a pustia ma este aspon na tyzden domov 😉
Este skusime nafotit dake foto a vecer ak sa podari hodime na konika

Zuzkrik zajtra sa asi vidime mala by som stihat a byt tam uz okolo 11:00h ak ta nespoznam kludne ma oslov ja pridem asi aj s maminou,urcite tam budeme robit najväcsi rozruch 😀

mayka
autor
20. sep 2009

chrumi, drz sa. Snad jezibabky vydrzia par tyzdnov. Drzim palceky. 😉

Och, tak aky je monitor?

slniecko mnam loksicka

och
20. sep 2009

ahojte

chrumik neboj, ty si domka este polezis 😉 ale aj tak moc drzim palce na zajtra

mayka monitor je supisny 😀 😀 uz som ho cely prenurala, sice kos je trosku velky ale aspon dlhsie vydrzi 😉

ma to rozne funkcie, si to mozes nastavit na dychanie, pohyb alebo zvuk alebo rozna kombinacia 😀 😀 sme to testovali s muzikom, on vrieskal v spalni akoze je decko a ja som bola v kuchyni 😀 este mu to chcem nainstalovat po tajomky na zachod 😀 😀 😀 😀 😀

zukrik
20. sep 2009

Ahojte
Chrumi ok zajtara sa vidíme,aj mám trošku strach,ešte som tam nebola.
Mayka,Och,Slniečko 🙂
Callex neboj držíme palčeky 😉

krakulka
20. sep 2009

Ahojte,
Chrumi, uvidis, bude to dobre. Este ta poslu domov na par tyzdnom. 😉

Dobru noc vsetkym, pekne sny. 😵

mayka
autor
21. sep 2009

Dobre ranko pipinky bruskate,

och s tym zachodom to je zaujimavy napadik. hehe Takze je ok tej monitor? To som rada. Ja som pre neho rozhodnuta. A kolko ti poslali tych naplni do smetaka k tomu?

zukrik a churmi dnes budem na vas mysliet. Tak sa vecer ozvite a podajte spravy. 😉
Ja idem dnes na Antolsku na prednasku tak som zvedava o com to bude. A ci sa tam vobec dopajdam s tymi mojimi kacacimi nohami.

krakulka , a ty sa mas ako? Co mas nove? Tiez ti to krasne nabieha ze 19 tt. 😉 Uz si mala morfo utz?

sylvyka
21. sep 2009

ahojko kocandy , chrumi zukrik drzkam palceky aby bolo vsetko ok mna to caka vo stvrtok dufam ze dovtedy vydrzim ale taska uz je nachystana dnes som zas nespala malinka sa chcela asi vykopat z bruska 😅 ja neviem ale mam pocit ze vydrzim mozno 2 tyzdne a viac asi nie uz som cela ubolena som zvedava co povie doky nech je uz stvrtok ...

krakulka
21. sep 2009

Ahojte este tehulky, pozeram, ze sa nam to tu o chvilku rozpadne. Ved vsetky skoro do mesiaca a pol budete mat odrodene. 😅 😀 😀 😀 😀 😀
Mayka, ty chces, aby som ti pisala ako sa mam? 😕 No neviem, ci je to zrovna idealne teraz vam to pisat, ked si tu citam, ako vsetky v zaverecnej faze tehu mate bolesti. ☹ No ja si to uzivam, je mi uzasne, citim sa fantasticky, nic ma neboli, mam vela energie. Parada. Mam pocit, ze ma miminko uz v piatok kopkalo, obcas, hlavne vecer, alebo nadranom - ked ma vstavat do prace moj mm, tak kopka zas. 😀 Najblizsiu kontrolu mam 7.10., to bude dr. robit aj morfol. utz, ide so mnou aj manzel. Dnes by som si chcela zavolat do Brna Heliosu a objednat sa na 3D. Inak to strasne leti. Dnes som 18tt+5d. Brusko mi uz zacina rast. Tak sa tesim. Na vahe nejako nepriberam, ale zatial mi to ani neva. Ved este cas priberania len pride. 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
autor
21. sep 2009

sylvyka a co mas nejake problemy? 😕 Este sa neponahlaj. Aspon mesiac vydrz.

krakulka, aj mne bolo uzasne v 19 tt a od toho 28 sa to nejako uz tazsie preziva. Tak sa moc netes. Ale mozno budes svetla vynimka. 😀 Prajem ti aby si nou bola. 😀 Ale to patri k tomu. Tak si to uzivaj ako sa len da.

No nic kocky letim na Antrolsku. Tak zatial papa Idem to tam ceknut a nap rednasku. papa

och
21. sep 2009

ahojte 😉

chrumi, zukrik 😉 drzkam palce nech vsetko dobre dopadne 😉

sylvyka a ty sa kam ponahlas ha 😀 😀 😀 este minimalne mesiac vydrzis 😉

krakul ja sa tiez stale citim fantasticky, malu som vcera zacitila ako ma kopla aj ked som stala 😉 😀 😀 a niekedy sa zobudim a vobec nemam pocit, ze som tehu 😀 az sa niekedy zlaknem ci je vsetko ok 😵

mayka potom zreferuj 😀 ja pojdem asi do ruzinova, tam ordinuje moj doki a chcela by som aby tam bol so mnou, no som zvedava, v stredu mame poradnu a vo stvrtok 3D 😀 😀

inak nezda sa vam, ze ten september niak ubehol?

callex
21. sep 2009

ahojte...
no budete to vediet skor ako moj manzel.volala som do GF a negativne. ☹ v stvrtok idem znova na krv ale uz som stratila nadej..dnes je 12den od ET. a pritom mi menzes meska 5dni.
uff a to mam byt este 8hodin v praci , k tomu teplota 37,6.

sylvyka
21. sep 2009

callex ☹ je mi luto drzkaj sa

callex
21. sep 2009

sylvyka dakujem.
Vlastne idem v stredu este na krv.co myslite je tu este sanca? pre istotu som sa objednala aj k mojmu gynekologovi kedze nechcem dopadnut ako monig zo snaziliek.musela ist na potrat lebo v GF ju odflakli.
len ma znepokojuje ta teplota, nemohlo sa stat ze su vo mne odumrete bambulky a robia sarapatu?

mayka
autor
21. sep 2009

ahojte kocky uz som naspet. Prednaska bola fajn. Hovorili nam ako to vlastne na ANtolskej funguje ked nas to drapne a ako narabaju s babetkami. Celkom zaujimava debata. ta pordonicka co nam to prednasala sa mi pacila a rozmyslam ze ju oslovim s porodom. Zlata bola.
Sme sa tam stretli 4 baby z novembroviek. Celkom sranda to bola.
😀
callex co to citam. ☹ je mi to luto. Ty si bola moja taka velka favoritka. Ale ved est tie dva dni vydrz Mozno sa mrniatko zakuslo neskor. Moc by som ti to priala. Ja ti neviem poradit v tom naco sa pytas ale veru skoc este k dsvojmu mudr pre istotu . To s moniq bolo huste. sakra.
posielam ti velke cmuk

😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre