Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
3. sep 2009

booze baby co vy stvyrate s tymi krckami. Neblbnite. Este to chytim od vas. AJ mne sem tam dost st vrdne brusko ale vraj je to normalne uz teraz tak dufam ze krcok m am taky aky ma byt. K dokymu idem az 17. 9.
Inak dnes som sa presvedcila ze uz vobec nezvladam nakupovanie a prechadzanei sa po marketoch .Fuj som presla jednu ulicu v Pezinku a som total odrovnana. Nikdy viac. Zlate nakupovanie cez internet v pohodli sedacky doma. 😀

mayka
autor
3. sep 2009

och podla mna ti tvoj mudr. nespravi sono ked mu poveis ze si bola na 3D. Je to zbytocne lebo na 3D skontorluju vsetko co treba. Ale mu to povedz. Inak neviem ci to moc skodi. A kam ides na 3D?
Inak dnes som si v stanku nakupila vsetky nove casaky mama a ja, dieta a ja a mamina tak idem studovat. Pisu tam aj o tej novej chripke. Len som to este neokukla.
Bayb inak tie testy s kocikmi co tak katastrofalne dopadli ma normalne seru. Vsade uz o tom hovoria a aj v radiach. 😠 Snad sa ti magori vyrobcovia spametaju. A trosku ich priskrtia. Len dufam ze teraz kvoli tomu nreobmedzia dodavky ky&m to daju do poriadku. Aspon zlavy by mali dat paradne smradi jedni. Juj aka som nabrusena ze gesslein na 8 mieste z desiatich. Aj ked to nebol ten moj tp jne to jedno lebo sak je to jeden a ten isty vyrobca. Ale je to sila.

Ozaj vy sa tej chripky nebojite, lebo sak ide chripkove obdobie pomaly.

callex
3. sep 2009

ahojte tehupipiny...
ste am vcera naplasili s tym casom tak som vsetkych v robote popohnala a o 21,35 aj trielila domov,az tak ze az na druhom semafore som si vsimla ze su este zapnute.ups.lebo ked chodim z robotky po 22,tej hod tak uz nefunguju.
dorazila som domov,zobudila svokru,stiahla gate,zatala zuby-kedze mayka ma naplasila ze bude stipos.ale bolo to v pohode,bola som v takej euforii ze je to posledna injekcia ze mi ani nevadila.
v noci som toho velmi nespala.bolo mi nejako zle, nafukovalo ma a aj rano.kedze som si vymenila smenu tak od 6,00 zarezavam v praci do 22,00.a rano o 4tej budik na cestu do BA.to bude zase noc. 😠
vajecniky bolia,najme ked idem na wc a zatlacim.
no a ja hlupa husicka som si hladala na webe ze co ma to vlastne caka-OPU a narazila som tu na temu OHSS.uz len to mi bolo treba.tak teraz musim pracovat s mojim podvedomim ze nic take si neprosim a ziadne brucho ako balon sa nekona.vsetko pojde ako po masle.

mayka
autor
3. sep 2009

CALLEX, to bude v pohode. Hlavne sa moc nenamahaj. Kazda reagujeme inak. 😉 Asi je tvoja svokra lepsia pichacka ako ta sestricka na pohotovosti alebo mam fajnovejsi zadok. 😀
Ohss sa neboj. Ale po OPU viac oddychuj a pi aspon tych 2,5 l tekutin denne. Keby bol problem tak skocis na pohotovost daju ti infuzku a cupitas domoc. Ziaden strach. 😀
Teraz ti zacina velmi doôezite obdobie tak hlavne kluuud a ziaden stres. Ozaj ostavas aj doma po vklade alebo po OPU hned? Ja somn bola 10 dni PN akoze chripka. Mi to padlo dobre lebo aspon ja som bola desne unavena po OPU a potom sa zasa Terezka zahryzkavala do mna. 😀
Drzim palceky nech uz coskoro vidime ako nabiehaju tt. 😉

callex
3. sep 2009

ziaden stres a hlavne klud...hmm to sa povie.ja mam taku nevyhodu ze stres vecsinou na mna dolahne ked uz som v poho.ale pokusim sa.
co sa tyka ostatia doma tak neviem co mam urobit?OPU mam zajtra a buduci tyzden by som mala robit utorok stvrtok.treba sa ze maximalne setrit?lezat a podobne?
lebo ja v praci len sedim,telefonujem,tukam do PC,obcas idem do jedneho skladu ktory mam hned pri kancelarii alebo do druheho ktory je tak 10minut pesi.uvazovala som ze by som si vymenila na ten tyzden po OPU a ET smenu tak ze nie 16ka kazdy druhy den ale 8cka kazdy den stym ze rano by som pekne haji a isla az na 14,00do roboty.
vy ste boli vsetky doma?

mayka
autor
3. sep 2009

callex ty nase motovidlo. Inak to je to v pohode aj my sme take boli plne ocakavani co bude a potom zer nestresuj. To chapem ale ani sa nenazdas a budes mat v brusku dvoch chrustov. 😀 A potom to uz pojde horzne rychlo. ja ani neviem ako mi to cele ubehlo.
AKoze kazda z nas to zvladla inak. Niketore isli hned do prace a niektor ostali oddychovat. Ale ked hovoris ze robis len v utorok a stvrtok tak to je pohoda . ONo ten oddych je dolezity aj tak asi az po vklade. Uricte aspon 3 dni leharo take light. Ja som dost vtedy prespala co inak nezvyknem.
Ale taka Och a chruminka mali v zadsku vrtule. Chruminka isla tusim hned do prace. A och tusim na nejaky koncert ak si dobre spominam. hehe
Je to asi indi vindi a co sa ma stat to sa stane.
Ja som bola vtedy aj trolinku pfrechladnuta tak aj kvoli tomu som ostala dlhsie doma.

callex
3. sep 2009

uvidim ako budem reagovat..clovek ked sa uz dal na boj tak poctivo..no nie?
prave som prisla z toho skladu vzdialeneho 10minut a uff moje brusko.mam ho take napete,nafukuje ma ale nastastie to aj ide von 😎 😀 , a taky divny tahavy pocit v nom mam.tak sa utesujem predstavami ze sa mi tam kotia vajicka na bohatu urodu.

mayka
autor
3. sep 2009

tak opatrne a ziadne prudke pohyby aby nepukli 😉 😀 prajem ti bohatu urodu kvalitnych zrelych vajok. zajtra na osmu ides?

slniecko01
3. sep 2009

Mayka vidíš a ja som bola v robotke a možno si išla aj okolo 😀

mayka
autor
3. sep 2009

ahoj slniecko, ty robis v pk?

callex
3. sep 2009

dakujem mayka za zelanie dobrej urody. mam tam byt tusim na 7.15 alebo 7.05? kazdopadne o 7dmej tam uz budem.a modlim sa aby manzelove spermie boli statocne bojovnice a nepotrebovali ICSI.

zukrik
3. sep 2009

Ahojte
Callex,držím na zajtra silno palčeky 😉
Mayka,Slniečko, Och ahojte 😀 😀
Baby,túto noc som skoro vôbec nespala.Od večera až do teraz chaloši v jednom
kuse kopú 🙂 Už som unavená a ledva dýcham.Strašne sa im musí v brušku páčiť
a to ani nepijem alkohol a oni sú stále v pohybe 😀 Na jednej strane som rada,že
dajú o sebe vedieť,ale čo ked kopú preto,že sa im niečo nepáči? Ja teda neviem...

mayka
autor
4. sep 2009

zukrik, no aspon na teba este nekricia. To bude horsie potom. 😀 Ale musi to byt fakt zaberak mat v brusku dve babetka. Ako sa tam vlastne pomestia?
JA mam niekedy dost z Terezky. A keby som ich tam mala dve tak neviem neviem. 😀
Inak nebolia vas nohy babulky? Mna strasne bolia klby dolu na nohach a dokonca aj kosticky na prstoch na nohach a narty. Asi ma uz vlastne nohy neunesu alebo co.

Callex uz je asi pod narkozou a po zneseni vajok.
Poobede ideme na vikend do Ciech tak idem trosku upratat nech sa nevratime do bordelu a potom hura na Moravu. Uz sa tesim na tie ich knedliky a placky a co ja viem co este. 😀
Kedze nemozem pit alkohol tak aspon budem vela papat.
Aspon bude mat moj mudr. dovod ma zvozit na poradni.

mayka
autor
4. sep 2009

churminka a co je s vami? DUfam ze ste ok vsetky 3. 😉

chruminka
4. sep 2009

ahojte
zatial sme este kinderko,ale jezibabkam sa velmi nepaci ze lezkam,stale kopkaju,stuchuju a niekedy akoby aj skakali alebo co...ked oni sa tak radi nosili,ale vsak si za to mozu same co sa hrabu von...tu este nie je nic take zaujmave pre nich
A vy sa tu ako mate?..este som ani nedocitala co ste popisali....

zukrik
4. sep 2009

Ahojte
Už asi všetky víkendujete,ja som práve dovarila koložvársku a šošovicovú
polievočku so zeleninkou.
Chrumi aj mám v brušku dobrý rozruch 😀 😀
Callex,už sa preber s tej narkozy,už je čas nám zvestovať podrobnosti 😀 😀
Inak príjemný víkend tehulky a snažilky 😉

slniecko01
4. sep 2009

Mayka ano robím v PK.

Callex dufam že si mala dobrú urodičku.

Zukríček ty ale vyváraš. Ja teraz varím málo keď chodím do roboty

slniecko01
5. sep 2009

Callex teda nehnevaj sa, chodím raz na snažilky potom sem. A stále nič. Cicuška takú silnú narkozu, aby si ešte spala tam nedávajú pri odbere vajíčok 😀 . Tak moje píííš koľko si mala.

Veď čakáme zž od včera 🙄

callex
5. sep 2009

caute bambulky.poslusne sa hlasim do sluzby.narkoza bola OK...vraj som im vravela ze je to fantasticke 🙂 a pri davani do postele som nespolupracovala. 😎 doma som potom dospavala a lezala lebo som nemohla ani stat vyzstreta,ani sediet.a obcas mi prislo zle.sestricka vravela ze ked budeme lezat nebude nam ani zle,ani neodpadneme,ani nas nic nebude boliet.tak som posluchla.tak mi prepacte ze som sa neohlasila,ale myslela som na vas.
no uz vas nebudem napinat..prekonala som svoje ocakavania a ako sliepocka nosnica som zniesla 19vajok.
a ked mi povedali ze manzelik mal 14milionov spermii a staci 5,tak mi vyhrkla aj slza unavy a stastia.takze som volila prirodzeny sposob oplodnenia a nie ICSI.a PK a mrazacikov...z tych 19 sa oplodnilo 6.neviem ci je to malo alebo akurat ale hadam nieco z nich bude,dufam ze budu bojovat statocne.
vcera bol veru uspesny den.

slniecko01
5. sep 2009

Callex tak gratulujem 😀

callex
6. sep 2009

slniecko01 dakujem...vidis dockala si sa 🙂

callex
6. sep 2009

slniecko01 dakujem...vidis dockala si sa 🙂
ja som vam vcera prespala asi tak pol dna aj viac.sice kratka nakroza ale zato dlhoucinna.ale apson som sa konecne vyspala a dospala.i ked som ako rozteceme leco dnes.
dnes som sa uz rozhodla odlozit pyzamko a daco robit.ale este som sa k tomu nedostala.idem vsak asi zehlit.

slniecko01
7. sep 2009

Dobré ránko Pipinky dnes idem do poradne, tak dufam že bude vidno čo nosím pod srdiečkom 🙂

Potom vám dám vedieť 😀

slniecko01
7. sep 2009

Mayka chcela som sa spýtať odkiaľ si objednávalatie dupinky a zavinovačky 😉

krakulka
7. sep 2009

Ahojte pipinky,ja sa hlasim po dlhsej odmlke. Najskor sme boli za sestrou v Nemecku - rodinny vylet a potom sme isli s MM na dovolenku na Sumavu - Lipno. Pocasie sice nic-moc, ale nam to navadilo. Chodili sme po vyletoch a uzivali si. Velmi sa mi tam pacilo. A asi mi dovolenka prospela, lebo mi na nej konecne zacalo rast brusko.
Zajtra idem do poradne, sestricka ma troska odkrvi.

A vy ako sa mate? Co noveho? Citala som Chrumi, ze musis lezat, lebo babule vymyslaju. Len lezkaj, ja viem, je to otrava, ale ty to vydrzis.

sylvyka
7. sep 2009

hlasim sa zatial som ok brusko uz tak netvrdne som zvedava co mi povie doky na kontrole dufam ze je vsetko ok a vydrzim aspon do 36 tt 😉
jedine pozitivum ze z tych liekov strasne spim tak prespim vacsimu dna a fakt prelezim skoro cely den da sa to 😉 hoci som si myslela ze nie ...
musim dokupit zopar veci cez net co budem potrebovat do nemocky kedze do obchodu sa tak skoro asi nedostanem ☹
a vy ako sa mate ?

slniecko01
7. sep 2009

No čauky Pipinky, tuším sa tu dnes nik neukazal 😠

Vizerá to tak, že v FG nám namiešali samé baby 😀, ale viac zistíme až na 3D

callex
7. sep 2009

slniecko01 gratulujem...a vsetko je tak ako ma byt?

slniecko01
7. sep 2009

Všetko je zatial OK, len muž by si tam vedel predstaviť niečo navyše 🙂

chruminka
7. sep 2009

ahojte
calex gratulujem o chvilku mas babetka v brusku 🙂

krakulka tak si si krasne uzila zvysok leta super 😵

slniecko takze dalsia baba do partie? 😀

sylvi ty musis tiez lezkat? dako mi tu unikaju suvislosti...ja som si dala tiez taku dalsiu metu ze 36tt,ale kazdy jeden tt je dobry a vlastne kazdy dalsi den sme o nieco silnejsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre