Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
13. okt 2009

sylvyk napodobne 😀 od kedy mam v bruchu votrelca, kazdu noc sa mi nieco sniva a take sprostosti, ze si radsej nechcem ani pamatat 😀 😀 😀

mayka od nedele sa to len stale zlepsuje, papam polovicne porcie a za dve hodky dopapam druhu polku 😀 uz mam system aj funet som prestala, tak sme sa s mm zhodli, ze kazdy den sa nemozem citit perfektne 😀 😀 dnes mam krasne nabity program sa tesim, vecer idem do polusu na Ladies night 😀 do kina 😉 juj milujem darceky od sponzorov 😀 😀

a asi skocim do lekarne pokupit veci do porodky pre mna alebo to necham az na buduci tyzden? neviem 😕

zukrik
13. okt 2009

Ahojte
Chruminka,držíme palčeky,pozdravuj ježibabky 😀 😀
Baby,nenormálny severák tu fučí,taká kosa je vonku brrrrrrrrrrr.
Ja nemávam moc sny,ale je pravda,že od kedy som tehotná,tak
sa mi sníva,že sa s niekym hádam alebo bojujem 😀 Neviem prečo
to tak je.
Och,prajem príjemný večer v kine,uži si to 🙂

sylvyka
13. okt 2009

mayka ja sa rodit este ani zdaleka nechystam vsak mam mesiac cas 😉 , malinka je malinka tak kym moze bude u mna rast 😀 poradnu mam 26-ho tak uvidime co povie doky 😉
ale horsie je ze nemam co nosit som si fandila ze obleciem este dajaky kabat no ale zapomen a kupovat si teda uz urcite nic nemienim 😠 , tak neviem co poriesim mozno zajdem dajakemu cinanovi ale tam asi tiez nc nebude lebo vsak tam aj xxxl velkost mi bude malinka 😀

mayka
autor
13. okt 2009

ahojte baulky tak sm spat. Dnes sme nacvicoval i to dychanie pri porode. veelmi zujimave a rozobral sme kontrakcie a tlacenie. uff

ale som teraz hotova. Uplne unavena. Mam chut spat . ale este si musim na zajtra nachystat cist. prostriedky lebo mi pride jedna pani umyt okna a vyglancovat kupelnu a vlastne cely dom. Strasne sa tesim ze tu bude chvilu poriadok. 🙂
prvy krat som si vybavila upratovanie. zvlastny pocit. mi to pride take divne. 😅

sylvyka tiez si nemienim uz kupovat ziadne oblecko az po vianociach vo vypredajoch. uz sa neoplati. A aj task vsade budem chodit autom. Ale ja som dnes dokonca zapla zimu bundu. Horsie je to s pulovrami lebo mi vylieza pupek tak mam len take tricka s dlhym rukavom z takko za par supek tak s tym snad vydrzim + jedna mikina o mi este sedi. No a gate mi ostali len jedny co obleciem a teplaky. 😀 Tak ich musim setrit a casto prat. co uz. Uz len par tyzdnov. Sice dlhych ale par. 😀

no u cinana asi moc toho nekupis cvsak oni su taki mali ludia. SKoc do tej predajne takko ak mas pobliz. tie tricka s dlhym rukavom co som tam kupila stali po eur a su fakt dobre. nevytahali sa mi a to uz som ich par krat prala.

mayka
autor
13. okt 2009

och uzi si kino. Mnam dala by som si pukance. 😀 Tie velke vo vedirku s kolou. mnaaaaaam

zukrik ani mne sa nic nesniva. Ja som v noci kazdu chvilu hore tak sa mi ani nestihne nieco prisnit. 😀

slniecko01
13. okt 2009

Mayka asi potiahnem až kým ma neodvezú na pôrodnú salu. Už si v robote robíme srandu, že v jednej kancelarii odrodím a môžem ísť nahaňať obchody zase 😀

och
13. okt 2009

no tak som bola v tom kine 😀 na ladies night sme listky nedostali 😲 tak sme supli daco ine a velmi potesujuca sprava pre mna 😀 😀 vymyslelil XXL nachos so syrom oooooooooo som sa roztapala pri nom 😀 😀
podarilo sa mi vystrasit chlapika v mcdonalde 😀 chudak 😀 som na neho zhukla 😀 som si pytala double chees a on ze sa to neoplati nech si vezmem dva cheese po 1 😀 a ja ze POTREBUJEM double cheesburger a ze to na mne vobec nezalazi co chcem jest, o tom rozhoduje vyssia moc v mojom bruchu 😀 😀 😀 chudak 😀

mayka ja mam kocku co mi chodi upratovat dva krat tyzdenne 😀 ten pocit ta velmi rychlo prejde ked uvidis ako sa vsetko cisti a ty lezis na gauci 😀 😀 😀 nie ze ta napadne jej ist pomahat 😠 nezabudaj ze teta to ma zaplatene a ten blbo pocit, ze ona robi a ty sa valas si nevsimaj 😉

mayka
autor
14. okt 2009

dobre ranko,
baby mne tak chyba pohyb. Aspon nejaka prechadzka ani motkat po dome sa nemozem. Ale za chvilu pride teta upratovacka tak sa tesim ze to tu bude vonat a pekne vyzerat po dlhje dobe.

och mnam aj tie nachos so syrom lubim. A vzdy som kukala ako malo mi tam nalozili. Isla by som do kina
veru. Mozno sa mi este podari ked sa mi snad polepsi. Ved potom sa do kina nedostanem veeelmi dlho. 😀

Och takze aj tebe chodi kocka upratovat? To je super. Aj kamoske ale ta ma dve deti a do vecera je v praci tak radsej si päzaplati upratovacku a zvysny cas venuje detom naplno. To je velka pomoc. Ja som to zatial nevyuzila a teratz prvykrat ale sak mam narok a do vianoc ak sa podari urcite ju este zavolam ak tu bude. No a asi ten blby pocit ze ona maka a jana nu kukam budem mat. 😀 Ale kedze ma tie labky bolia tak jej nepomozem. Inak by som asa do toho pustila urcite. hehe Ako sa poznam. No idem nieco zhltnut kym pride.

callex
14. okt 2009

ahojte..babulky.som sa rozhodla hodit na vas kuk ze ako rastiete do krasy.a veruze rastiete.sa vam to krati.
chrumi super ze sa vam podarilo to dobojovat tak daleko.jezibabky su zlate ze posluchaju a su tam kde maju byt.

babule drzte sa.v nasej teme vladne smutok..jeden nezdar za druhym. ☹.

och
14. okt 2009

dobre ranko

mayka hej mam upratovacku uz asi tri roky, ja z duse nenavidim upratovanie 😠 tak sme sa dohodli s mm, ze ja budem nakupovat, prat, varit atd atd a on zariadi upratovanie 😀 a funguje to 😵 zvacsa su to kocky na dennom studiu akurat mam teraz 19 r mamicku s 5m synom, tak vzdy dobehne aj s malym a ja sa hram ona upratuje a je aj rada ze si na chvilku od maleho oddychne 😉

no a vcera som v kine dosla na tu skutocnost, ze dalsie tehu rifle su mi male, takze dnes vyrazam na nakup a potrebujem aj tenisky, proste budem musiet obetovat niake to euricko, nemozem chodit aby ma gate tlacili na bruchu 😠 asi si kupim niake siroke saty a basta

callex to mi je luto, ze sa nedari 😔 posielam vsetkym babulkam mastne pluvance ono to pride, neboj sa len to dlhsie trva a to cakanie je na psychiatriu 😝 drzte sa kocky a hlavne sa nevzdavajte 😉

zukrik
14. okt 2009

Ahojte
Dievčatá,dnes nikto nič,Och,Mayka kde že ste?
Callex,je mi to lúto,prídem vás ešte opluť,ale tak,že sa budete topiť 😀
Držte sa a pozdravuj snažilky,strašne to prajem každej žene 🙂

corinne
14. okt 2009

Ahojte,tak ten "koktail" na cukrovku nebol az taky zly 😀 ,ale co to robi s mojim dietatom 😀 😀 neprestava kopat od rana od 10h.Keby nieco tak mi zavolaju a o 2tyzdne na poradnu 🙂 Tu sme mali uz prvy mraz a bola riadna kosa.Takze si pripravte skrabky do auta 😀 😝

mayka
autor
14. okt 2009

ahojte kocky, uz som sem pisala doobeda ale text som si akosi nechtiac vymazala tak som sa na to druhykrat vyprdla. 😀

Ja som dnes taka unavena ze az asi aj za kocku co mi este furt upratuje. 😅 Najradsej by som si lahla a spala.

callex, ja som is predvcerom citala o pipionkach snazilkach a bol omi to velmi luto ze osm radsej ani nic nenapisla do temy. ☹ Dufam ze sa to coskoro obrati a konecne zacnete jedna po druhwj otehtnievat. Moc vam to prajem.

corinne nestras s tym mrazom.
Moj muz mi dnes zakazal uz soferovat kvoli tym mojim cangalom. No akosi si to neviem predstavit.

och
14. okt 2009

no som spat 😀

fuj vonku je zima neskutocna, vzdy som len prebehla z auta hned niekam donutra 😀 😀 kupila som si jeden sveter a riflovu suknu, som zistila ze nemozem ani gate si dat bedrove lebo ked si sadnem niakym zahadnym sposobom ma zacne brucho tlacit a nie je to nic moc 😉 takze tak, mam aj niake veci do porodky a ked budem vladat asi za mesiac skocim kupit este koselu a kojenecke podprsenky, pruser je ze som si nenasla tenisky 😝 a aj tak som minula kopec penazi

ale nohy a krize ma bolia statocne 😝

mayka
autor
14. okt 2009

och, ty si bola na tych nakupoch? Aj ja by som tak rada isla. Ach jooooo,. Minat loooooooooooooooove. No pockam este do toho januara minimalne. 😒 Este aj darceky pod stromcek budem objednavat cez net. Sakra najvyssi cas pomaly.

och
14. okt 2009

mayka bola som aj v BM a pytala som sa ti na tu vec na rucku na kocik, vies ktoru 😅 no a chlapik uplne zdrteny mi vravi, ze to maju uz davno objednane aby taketo drobnosti mali vzdy na sklade, ale ze im to nikdy neposlali, dal vsak nadej bo akurat tam bola managerka pre europ z teutonie tak, ze jej hned nalozili a uvidia ako sa to vyvinie 😉

hej musela som aspon mala cely den spala a teraz zacina pomalicky vystrajat 😀

mayka
autor
14. okt 2009

och si poklad ze si si na mna spomenula. Akoze je to sila. pochopim ked sa caka na kocik tak dlho ale aby som si takuto blbost objednavala 3 mesiace vopred... Vsak to uz bude po zime.
Nevies po com ich bezne predavaju? Ale pocitam okolo 30 eur. No co uz aspon usetrim ale moze to byt super hlavne na chladne prechadzky.
Ale dik moc este raz.
A co si tam bola kvoli comu? Ja by som tam tiez rada skocila mali tam aj oblecko a vlastne vsetko ale asi tam uz pojdeme spolu s Terezkou. 🙂

och
14. okt 2009

aaaale hladala som niake chutne tehu menzestrove saty 😕 a nikde nic 🙄

no podla toho ako pises o svojich klboch 😝 tak asi fakt az s Terezkou

inak chcela som sa opytat, co si kupovala u tej baby z anglickeho Nextu, ona ma tie ceny nizsie alebo asi rovnake ako v obchode?

mayka
autor
14. okt 2009

och, ma ich o par euro nizsie. Onoked si chces objednat jednu vec sa ti to oc neoplati iba ak viacej. lebo sak este postovne treba platit. A okem toho nie vsetko maju u nas v obchode. Vyberas si priamo z next.co.uk
Este mi to nedoslo a pocitm ze to pride az koncom meisaca lebo so to tak chcela. Ona ma u sema v albume uvedene terminy kedy objednava ale tusim ln do polky novembra a potom az po novom roku.
Inak ja som v Ba kupila 3pack triciek co mam v albume a ona ich predava za o 2 eura menej. Ale napr. take menzestraky pekne co sa mi pacili s bodinkom mala tusim lacnejsie o 3 - 4 eura menej .

toto je ona. SUper je ze nechce prachy vopred a je ocohtna poslat aj na dobierku. Peniaze pyta az ked je to pride na SK. Tiez som zvedava ako to bude.

mayka
autor
14. okt 2009

teraz davali v modrom z neba porod nszivo. to bolo krasne. Som si poplakala. 🙂

och
14. okt 2009

ooooooo dakujem za vycerpavajuce info 😀
mne sa totizto strasne pacia tieto satocky
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

no ved ty porodis a budes plakat ked to zase uvidis v telke ale neeee od dojatia 😀 😀 😀

slniecko01
14. okt 2009

Ahojky Pipinky, dnes som bol v praci od rana do večera a ešte k tomu porada, tak som sa dotackala domov asi o ôsmej. Dnes bol teda DEŇ BLBEC, strašné ☹

Veď ešte nejaký mesiac to vydržím. Inak darčeky už začnem objednávať aj ja pomaly. Cez vikend by som cjcela ísť do IKEA kupiť nybytok do detskej, ale ešte chcem aj borduru, nech je to už dokončené 🙂

mayka
autor
15. okt 2009

dobre ranko pipinky,

Och, aj ja som kukala na tie satocky ze na vianoce spravime pre tatina prekvapko ale este bude nasa slecna moc malicka a na leizacom miminku to asi az tak nevynikne. Ale su to take snehulienkove satocky. Nadherne. Ja mam kupene riflove satocky ale tie budeme az na jar nosit lebo vsak v zime naco aj tak to nikto neuvidi.
😀
Ale to uz bude aj jarna kolekcia potom. to si este pockam. 😉
mne sa hrozne paci aj toto http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

alebo toto http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

alebo este toto http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

ale to objednam az v januari a tiez tak na 3-6 mesiacov.

ved ked mi to ta kocka posle dam ti vediet ci je to ok a bez problemov.

slniecko ja ta teda obdivujem. Ja uz som bola doma od 24 tt. A takto tahat od nevidim do nevidim .Mali by ta trosku setrit v tej praci.

Ja mam dens vecer poradnu a potom ma manzel vezme na veceru. 🙂
Uz by ma mal tn moj uzasny mudr vypisat na matersku a som zvedava co povie ked ma zbada. Ja uz nevladzem a je to cim dalej tym horsie s nohami.

och
15. okt 2009

dobre ranko

dnes u nas snezilo 😲 som kukala jak puk

mayka tie veci su fakt neskutocne ale mas pravdu, prve mesiace nas aj tak nikto neuvidi a potom uz bude teplo takze si asi pockame 😉
no tie nohy ti fakt nezavidim 😠 povedz tomu tvojmu dokimu nech neblbne, ale uz mas len mesiac to vydrzis ved si niaka mamina 😀

ja mam dnes niaky plny nos 😝 dufam, ze na mna nic nelezie 😝

slniecko kasli uz na robotu daj sa PN a uzivaj si

mayka
autor
15. okt 2009

och, ved toho sa aj obavam ze ma nikam neposle a ani mi nic na to neda. A do porodu je daleko.ja sa nebojim porodu ale toho aby som takto nepajdala aj potom vsak sa o dieta nebudem vediet postarat.

a aj tu prsalo aj snezilo. A moje jazvecice spia ako zarezane. este sa ani von nepytali.

och
15. okt 2009

porodu sa neboj 😉 zvladneme to i ked to bude boliet ako hovado ale to prejde 😉 a po porode ti to odide lebo zhodis hned takch 8 kilo a nebude to zataz na klbi a budes superstarostliva mamina 😀

ozaj ako sa ti pacilo nic nerobenie pocas upratovania 😀

moji kocury jeden sa vyhrieva na radiatore a mladsi chytil akurat sajbu a urobil si z bytu prekazkovu drahu 😀

zukrik
15. okt 2009

Ahojte dietčatá 😀
Ja som bola dnes v obchode a na kávičke u susedov,ale skoro som zamrzla brrrrrrrrrrr 😖
Taká je tam kosa,aj u nás už snežilo,ale len tak trošku poletovalo.
Baby,ja sa pôrodu aj trochu bojím,ale stále si hovorím,prežili to iné,prežijem aj ja 😀 😀
Mayka aj mna chce dnes zobrať drahý na večeru 🙂 kúpil dnes komody a v sobotu ideme
dokúpiť,plachty do postielok a veci ktoré nám ešte chýbajú.

V pondelok ideme na poradnu,tak som zvedavá ako drobci narástli,lebo na váhe už vôbec
nepriberám.Každý hovorí,že posledný mesiac ide váha dosť hore.
Ale podla kopancov a kotrmelcov,cítim,že sú chalani väčší,to sú iné šupy 😀 😀

zukrik
15. okt 2009

No dievčatá,píšete vždy ked tu niesom 😠
Idem si lažkať,lebo lebo ma drobci kopú asi ich tlačím pri tom PC 😀

krakulka
15. okt 2009

Ahojte, dakujem za gratulacie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
V praci bolo fajn, dostala som od kolegyn pekne oblecko pre maleho do porodnice.

Ako pozeram, tak vy uz mate skoro vsetko nakupene. My sem este nezacali. Myslim, ze mame este cas. 😕
Pacia sa mi tieto sady do postielky, neviem, ktore nakoniec vyhraju:
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1195507
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=14454...
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1275768

Mayka, este to par tyzdnov vydr, ja viem, ze to musia byt velke bolesti, ale po porode to prejde. Uvidis. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre