Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

corinne
22. aug 2009

Zdravim pipiny.Riesim malu dilemu ☹ vceara a dnes vobec necitim pohyby,chyta ma panika ☹ bojim sa ze sa nieco poserie ☹

chruminka
22. aug 2009

corinne a doteraz si ich uz citila kazdy den?Lebo babetka do takehho 22tt zevraj vela spinkaju
mne sa tie moje jezibabky tiez raz od vecera do dalsieho dna neozyvali a rano som tu potom stresovala a plakala,lebo aj rano cusali ,ale nakoniec sa asi po hodine paniky rozhodli ze daju predca len o sebe vediet,
skus zjest daco velmi sladke,cukor,hroznovy cukor,med,a potom si lahni a ked sa do pol hodky neozve tak by som sla na pohotovost

corinne
22. aug 2009

Chruminka povedsine rano som sa drobcovi pozdravila a pohladkala brusko a citila som bublinky,tak som bola kludna 🙂 a uz som sa pocas dna tym nezaoberala.To su slabe pohyby rukou ich ani necitim,len bublinky.Teraz som zacitila nieco slabe a odislo mi to nabok(do pasu)

sylvyka
22. aug 2009

corinne neboj vsetko je ok ja som prve pohyby citila az v 20 tt 😉

corinne
22. aug 2009

Sylvyka mna len prekvapilo,ze som uz citila bublinky a teraz to akosi utichlo ☹ cakali sme na toto obdobie 5,5roka,IVF sme si hradili sami a teraz skoro v polovici aby sa to pobabralo bola by skoda ☹

chruminka
22. aug 2009

tak ja som tie akoze bublinky tiez necitila skoro vobec az od toho cca 20tt ako pise sylvyka to uz zacali byt slabulinke kopanceky a teraz su to riadne slehy 😀

sylvyka
22. aug 2009

corinne neboj bude to ok aj ja mam strach stale ze sa nieco pobabre / co sa moze stat / ale nebudem na to radsej mysliet a uvidis garantujem ti ze o tyzden mozno dva bude tvoje brusko pokopancovane 😉 .
my radsej ani nemyslime na to kolko sme teraz dali za toto 2 ivf koruniek ale ako moj doky povedal to ste si mohli aj auto kupit ☹ zial priroda nam nepomohla tak pomozeme my jej 😉 .
vo stvrtok mam poradnu som zvedava ze aka je malinka velika 😉 .
a este raz corinne bude to ok neboj 😉 mozno je len nejak inak otocene a ty ho necitis

corinne
22. aug 2009

Ste zlaticka,radsej som sa pustila do varenia 🙂 ako by som mala rozmyslat,my nespravime nic,len nam ostava dufat,ze je vsetko ok.Hovorila som manzelovi,ze ked je to dievca tak je taka spachtoska ako ja 😀 a ked je to chalan tak o sebe moc nedava vediet asi sa hanbi,aby maminku nerusil 😀 ,tak im posielam zemiakove lupienky 😀 😀 Sylvyka vo stvrtok daj vediet ja idem 1.9 o 17.30 s manzelom.

chruminka
22. aug 2009

sylvi aj ja mam vo stvrtok poradnu 😀 , kam chodis?

slniecko01
22. aug 2009

Ahojte baby jagy 😀

Corine ja som v19tt a ešte nič necítim, asi mám pancierové bruch. Minule som sice niečo jemnučké cítila, ale či to bolo ono ? To netuším. Ja idem do poradne až 4/9/2009 tak dufam že dovtedy to začnem cítiť normalne

slniecko01
22. aug 2009
och
22. aug 2009

ahojte pipinky 😀 😀 boli sme u buducich starkych na chalupe a teraz funim ako prasa, lebo ma vkuse niekto napchaval 😝 😀 😀

corine nic sa neboj, ja som tiez chytala paniku, bo sa mala neozvala dva dni 😖 ale dnes som sa zobudila na bublinkovanie bez toho aby som mala ruku na bruchu 😀 😀 😀 😀 takze pohodicka, oni mozno bublinkuju len tym, ze este maju vela miesta, obcas sa niekam zasiju a hmiria sa niekde v hlbinach tvoho utrobia 😀 😀 😀

sylvyka
23. aug 2009

Baby stava sa vam ze malinke vam brusku cka ? /ma stikutku /
inak dobre ranko 😀

mayka
autor
23. aug 2009

dobre ranko damy,

slniecko, no uz cochvila budes citit nie motyle ale rovno kopance. To mi ver. Ja uz sa na ne aj budim. hehe Dnes ma zobudila 2x. Raz o jednej som isla cikat a o pol piatej som z nevedela zaspat. No po hodinke cumenia na strop sa podarilo. Pekne ma slecinka trenuje.

Akurat peciem kacku a kapusu. Tak dnes budu hody aj s loksama.

Vy co mate dnes k obedu?

Baby inak ja vobec nemam strach z porodu akoze bolesti ale ze sa moze nieco stat zo zanedbania. Z toho zacinam mat nocnu moru. Ked tak citam co sa vsetko deje... 😠

sylvyka my uz sme mali stikutku. Je to sranda vsak? Ja som myslela ze sa pocikam od smiechu. 😀

sylvyka
23. aug 2009

mnam kacka a lokse 😉
my mame majonezovy salat s reznami sa tesim .
ja radsej ani nemyslim ze sa nieco stane si vravim ze to bude ok, a radsej nic negativne necitam a ak aj zacnem hned skoncim nema zmyslel sa zatazovat blbostami 😉 a tesim sa z kazdeho kopanca 😀

chruminka
23. aug 2009

my sme mali tuto noc teda nad ranom okolo 4:00h stikutku ale taku ze mi brucho naskakovalo a zobudilo ma to ...potom som nevedela zaspat.

Sylvi kam chodis do poradne?Ja idem tiez vo stvrtok,ale ja chodim do rizikovej na kramare.

A ozaj baby pridala som vcera dake fotecky do albumu 😀

och
23. aug 2009

ahojte kukucky 😀
no dnes aj moja mala uz cely den vystraja sa na nej smejem 😀 😀 vkuse bublinkuje 😀 😀

mayka dnes idem k tebe na obed 🙂

chrumi idem kuknut
😀 😀 😀

loginka
23. aug 2009

jeeeee, zlatucke vecicky, chrumi, a ten bruch, no comment 😉

sylvyka
23. aug 2009

chrumi ja chodim k nam do sale skoda by sme sa stretli ale vo stvrtok idem do ba na koncert macy grey teda neviem kolko tam vydrzim ale sa tesim 😀

sylvyka
23. aug 2009

chrumi prosim ta a ako si malujes nechty na nozkach vsak ja sa uz ani zohnut neviem 😀 😀 😀

och
23. aug 2009

chrumi no parada 😀 ved ty si uz pripravena na svoje roztrojenie sa 😀 😀 aj na to uz vizeras 😀 😀 😀

ja som tiez pridala do albumu svoje doterajsie ulovky 😀 😀 brusisko pridam aj s fotkou po velkom utz 😉

chruminka
23. aug 2009

och vy mate tie dudle so slimakom a vcielkou?Lebo mi mame tiez take 😀 , no a tie tvoje hlody k tym UTZ fotkam .... 😅

sylvy tie nechty mam nalakovane uz vyse dvoch tyzdnov to som este len tak tak zvladla,teraz to uz nezvladnem
no ale aj vtedy to bola riadna makacka normalne ze hadia zena

no brusko mi teraz dost narastlo ale aj tak sa nikomu nezda ze su tam dve babetka,ze na dve je dost male,ale mne staci aj take 😀

och
23. aug 2009

chrumik hej tiez mame slimacika a vcielku 😀 😀 sa mi najviac pacili 😀 😀 😀 no ved uvidime ci to bude dudlat 😀 😀 ani ja ani segra sme dudle nechceli 😉 tak uvidime 😀 😀

slniecko01
24. aug 2009

Dobré ránko babenky. My sme boli v sobotu v Nitre a včer av Olomouci. Kupili sme si ešte nejaké stromčeky do zahradky.

zukrik
24. aug 2009

Ahojte baby 😀
Chruminka pekné fotky,musím už aj ja niečo pridať 😀
Slniečko ahojček,boli ste na agráči,
Ja idem v stredu na test na cukor,na Ekg. a potom na poradnu 😉
To mi zase bude zle,musím prísť na lačno a potom ešte 2 hod.nejesť 😒
Ja sa vždy zubudím,teda chalani ma zobudia,že sú hladný a idem sa
napapať,chúdatá teraz musia vydržať aj oni aj ja.

callex
24. aug 2009

ahojte kocky.
prave som dorazila z ultrazvuku z GF...mierne rozcarovana pristupom lekara.len mi zahlasil ze od dnes si budem pichat foostimon, v piatok si mam zavolat ze kedy bude kontrola a to bolo vsetko.ziadna otazka typu ako znasate injekcie ci nejake blizsie vysvetlenie k pichaniu.jaj aby som mu nekrivdila chcel mi fostimon pichnut ak by som ho mala pri sebe.ale nemala.ani mi nepovedal ze kde si ho mam pichat.na letaku je napisane bud do svalu alebo pod kozu.tak teraz co mozem si vybrat?ze kam?

chruminka
24. aug 2009

callex nic si z toho nerob vsetky sme tym presli...to je pristup lekarov ☹
Ja som chodila kazde rano do GF a tam mi sestricka pichla fostimon do zadku 😀

och
24. aug 2009

ahojte kukulienky 😀 😀 😀

zukricek aj ja idem v stredu na velky morfo utz 😀 tak si budeme drzat palce navzajom 😀 😀 😀

callex ten pristup lekara je ok mne tiez nic nepovedali viac ako bolo treba, co sa tyka fostimonu ti nepomozem ten som ja nemala 😝 😝 nemas to napoisane na tom velkom papieri s pokynmi ze kde najlepsie to treba pichnut? mne to stenova tam nadherne popisala vsetko, tak ze by som musela byt uplny blb keby som to nezvladla 😀 😀 😀

sylvyka
24. aug 2009

ahojko
calex no fostimon do zadku 😀 ja som ho mala uz 2 krat 😉 neboj o 10dni bude uz aj odber cca. , aj mne stenova vsetko krasne vysvetlila a popisala 😉 ja sa nemozem stazovat 😉

sylvyka
24. aug 2009

hiiiiiiiiiiiiiii kde ste dneska ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre