• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné Slovenky žijúce v UK

7. októbra 2016 
@andie25 no ja mozem len pozerat ked som sama doma :slight_smile: a ved coskoro nebudem mat cas aj tak :slight_smile: Ja si sem tam spravy precitam na pokeci ale nic dobre sa vo svete nedeje :( tak naco to aj citat.
24. júl 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivka233 neseka, no podla toho aky mas internet rychly, my mame super. Joj vies co, v skole som nevedela obsediet, prezentacie cely den, a zajtra takisto, aspon ze je tam klima, ale ked som vysla vonku tak ma ohucala vlna tepla , fuuuj. No tak u midwife bude zase len meranie, moc, tlak, bla bla bla.... nic nove nebude :slight_smile: no tak drzim prsty, nech to zvladnes v pohode, ja idem este nieco doklepat na zajtra, ale tak sa mi nechce ze az... leniva som, co ti poviem
24. júl 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa co sme mali na veceruuu
24. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa no hej, spravy su na prd... ja sa len nervujem pri nich :slight_smile: no hej to mas ine ked drahy nie je od nas, tak ho nasa tv zaujimat nebude :slight_smile: ale aspon rozpravky by mohol pozerat a ucit sa po slovensky :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac v Londyne bude vystupovat Lucnica, tak by som isla, no ale nevyhovuje mi cas :frowning2: a listky dali take drahe :fearful:
24. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andie25 dakujem snad bude vsetko ok som zvedava na meranie za kolko mame ....i ked by som privitala meranie na dlzku ale a vahu ale co uz...
takze nech ti to v skole ujde, zajtra len cca 29 stupnov...dufam ze to vydrzis...a pozor na klimu byva zradnaaaaaaaa.
24. júl 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivka233 mali sme len polievku ,ja sa z varenim netrapim ako nase slovenske zienky :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25 no to on sa sem tam uci ...Ved aj nasim bude volat ked sa nam babo narodi tak som mu uz pisala ze co sa ma naucit a co ma povedat.:slight_smile:
24. júl 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andie25
vsetky londynske akcie som zmeskala aj jubileee....aj OH a slov. stanok....ale drobec je prvy a snad na rok...jedine co som stihla bola kralovska svadba...ale nedali nam kolace. :grinning:
24. júl 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarifa ja polievky lubiim veru....
jaaaaaaaaaaaaaaaj caj teraz ma napadlo mala si ??? uz zabudam...niekedy mam pocit ze jak som tehu mam zatmenie mozgu obcas
24. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivka233 pocuj ...ja som registrovana s tou azdou lebo som si odtial kupovala nejake veci ale ako sa mam dostat k tomu balicku? ...to vies je po 6tej ..to vies co sa vtedy deje :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivka233 ty nie! nemala som ale v takom teple ani nestem..A co ked si stoho urobime ladovy caj? :grinning:
24. júl 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25 aka lucnica co to je? :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa hahaaa, teraz srandujes? :grinning: predsa nasa lucnica, kde sa hopsaaaaa, nasa kraaasna slovenskaaaa kultuuuura, dedicstvo :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25
@sarifa
ved folklorny suboooooooor ja to inak miluujem..sama som bola roky v subore v Nitre
24. júl 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarifa
http://your.asda.com/baby-club/register

toto je link a na boku je registrovat....ja som tam dnes bola ale potrebovala som toto voucher a povedali co v nom je a oplati sa podla mna velmi
24. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25
@slivka233 ehm ,,,samozrejme ze srandujem? :grinning: dievcence po 6tej hodine necakajte moc odomna mne mozog vtedy vypina :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa
no ja som si caj urobila ale pockam kym vychladne zatial papam torticku so slahackou a malemu sa to zjavne paaaci
@slivka233 ja som zase hrala na husle vo folklore aj v orchestri :grinning: to boli casy dievcataaaaa :wink:
@slivka233 ja som uz registrovana tak sa mi neda zase registrovat a kde je to voucher?
24. júl 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa a co nemas tam nejaky spinac alebo co ze by si si predlzila rezim o par hodin..ale nie srandujem sak aj ja som pisala pred chvilou ze som ako pomatena a mam zatmenie ...idem z izby do kuchyne po nieco a kym tam pridem nemam ani potuchy co som chcela...snad sa vratim do normalu po porode
24. júl 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25
@slivka233 a ja som zase tancovala salsu ked uz spominame dobre casi pred tym nez sme sa stali tucnicami :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarifa ten voucher ti pride do mailu...daj si to na iny email...ja som zaregistrovala aj priatelov email.. a dosli mi dva voucher zajtra to pojdem vybrat
24. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa a inac salsu mozes aj teraz :slight_smile: udajne to pomaha, len nie velmi prudke pohyby
24. júl 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa jaaaaaaaaaaaj milujem salsu...na to sa tak dobre tancuje...tak to by si si sadla s mojim drahym on je tanecne obdareny a ja za nim nestiham....a moj folklor nemusi heheh...ale sak aj ja som z neho uz vyrastla ale rada si pozrem...
ja som velmi chcela vzdy salsu tancovat a chcem aby to skusil aj moj malyyy
pozri si toto ten maly je uzzasnyyyyyyyyyyyyy...on je lepsie ako dospelaaaaaaaaaaaaak

http://www.youtube.com/watch?v=2UZxXgfWTYo
24. júl 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25
pozri si video co som poslala sarife
toho maleho miluujeeeeeeeeeeem
24. júl 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivka233 neviem preco sa mi neda otvorit youtube, skusim neskor
24. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andie25 skoda tie deti su uzasneeeeeeeee a tie pohybyy jooooj take chcem
24. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a neviete kde kupim take nejake pekne nalepky alebo nieco z coho vytvorim meno babatka...chcem to vylepit na dvere detskej izbyy
24. júl 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarifa
@andie25
ale vsimate ze @jeanka tu dnes neozaj nieje???
24. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok