Tehotné Slovenky žijúce v UK

miriamasr
28. okt 2008

Ahojte.

som tehotna 10 tyzden. Zijem v Amersham/Buckinghamshire/. rada by som si pokecala s niekym kto zije v okoli, vymenila nazory, pocity a skusenosti. toto bude nase prve babatko a aj ked viem ze nie vsetko sa stane tak ako ja chcem a predstavujem si, chcem mat co najviac informacii a byt na vsetko pripravena. Chyba mi domov a mam strach ze mat a porodit dietatko v Anglicku moze byt tazke aspon touto cestou by som chcela byt v kontakte s rodackami. pozdravujem vsetky odvazne Slovenky a tesim sa na odpovede.X

slniecko77
2. okt 2012

@andie25 sa mi teraz tazko hladas bez tej fotky 😉 😀
..som asi jedina co ti negratulovala k zvladnutej eseji 😉 tak gratulujeeeem 🙂 a skusku z farmakologie som zachytila..budem an teba/vas mysliet a drzat paste 🙂 vsak dufam, ze sa prides pochvalit 😉

sarifa
2. okt 2012

@aliza ukaz mi tu volovinu co som tam ja pisala 🙂 lebo tiez ma tak zaujima

sarifa
2. okt 2012

@aliza a napadam? boze mozes mi prosim ta povedat ze ktore slovo vyznelo napadavo? hahaha 😀

andie25
2. okt 2012

@slniecko77 dakujem pekne 🙂

sarifa
2. okt 2012

@slniecko77 na kabli? prosim ta na celom zavedeni 😀

aliza
2. okt 2012

@sarifa jaj, no uz len kvoli vam sa ja budem rozculovat 😀 ....a o co mi ide? o vyjadrovanie svojich nazorov

aliza
2. okt 2012

@sarifa nuz, nemoze byt kazdy taky mudry ako vy. Su aj 'kablovi', ci sa vam to paci alebo nie.

slniecko77
2. okt 2012

@sarifa ako mala? sa tu teraz pomenej aj so Silvi vyskytujete..uz je vsetko OK pozdravotnej stranke?

sarifa
2. okt 2012

Este ze ma len inteligent moze urazit 😀

sarifa
2. okt 2012

@slniecko77 ja som tu pravidelne to Silvika nema cas ... 🙂 mala je v pohode na buduci mesiac ideme na kontrolu ktorej sa bojim ale na nic zle nemyslim 🙂 Uz sme jej aj pas vybavili len cakame ..neveies ako dlho to trva?

aliza
2. okt 2012

@sarifa 😀 a reagovat na to nebudem, neznizim sa na tvoju uroven

sarifa
2. okt 2012

@slniecko77 ozaj ty neplanujes dalsie babo? Mne sa normalne vcera snivalo ze som isla rodit a ze uz po ceste do nemocnice hovorim mojmu ze az mi bazen nevide tak hned chcem epidural...boze uz mam normalne nocne mori haha

slniecko77
2. okt 2012

@sarifa myslim, ze je to okolo mesiaca..ale ruku do ohna za to nedam
..verim, ze vsetko bude v poriadku..najvacsi hormonalny ''boj'' mas za sebou 😉

slniecko77
2. okt 2012

@sarifa si ma pobavila 😀
..planujeme, vsak som vam v dobrom zavidela 😉 ale pracovat na nom zacneme asi az niekedy v polovici buduceho roka 😉

sarifa
2. okt 2012

@aliza ja aspon nejaku mam moja 😀

aliza
2. okt 2012

ok, idem si ja radsej citat Macbetha, nemam potrebu sa tu natahovat na x stranach, to nie je moja natura, chcela som sa len vyjadrit k uzamknutiu temy, ktora bola uzamknuta hlavne kvoli vam. tak nech sa vam vsetkym dari a prajem dobru noc, to bolo bez ironie.

sarifa
2. okt 2012

@slniecko77 no ved ty si to mala lahke ,keby som ako ty uz mam aj druhe 😀 a chcela by si dievcatko ?

slniecko77
2. okt 2012

@sarifa ak by sa podarilo tak ano 😉 ale v podstate nezalezi.len nech je to zdrave a vsetko dobre dopadne 🙂
..asi to mam geneticky dane, aj mamina tak rodila 😉

katie555
2. okt 2012

no pozeram ze som sa vam trosku ukazala inak nez ste ma predtym videli na profilovke...ono asi nejaku pred pregnancy foto by som tam este mala dat ...xixi ja som tu nejako nikdy fotoblog neriesila xixi ale tak aspon vidite ako teraz vyzeram 😎

monkka21
2. okt 2012

@katie555 si hovorila ze si pribrala 17kg?vobec to nieje na tebe vidno ani brusko sa mi nezda velke 🙂

sarifa
2. okt 2012

@slniecko77 no ja zavidim. Ja som si odjakziva vravela ze ved mam siroke boky ja to budem mat super ,moja sesternica mala tehotensku cukrovku ,mala velke deti,rodila bez akejkolvek pain relief tak som si myslela ze ja to horsie nebudem mat hahah ale som sa sama sokla 🙂 ja som taka cierna ovecka v rodine ..taka smoliarka ..ved jasne nech je malicke zdrave

slniecko77
2. okt 2012

@sarifa pri druhom to uz bude lepsie 😉

katie555
2. okt 2012

@monkka21 no hej cca 17 kg ..teraz vazim 80kg ale ja meriam len 160 cm ...mne kazdy len rozprava ze som 'massive' ale ja z toho dostala pocit ze ked som sama tehotna niekde...ked sme chodili na antenatal - tam boli baby 3-4 tyzdne pozadu a vyzerali ich bruska ovela vacsie ...takze klasicky deceptive
som tam hodila jednu foto z oktobra minuleho roku 😝

sarifa
2. okt 2012

@slniecko77 moj uz nechce druhe ,ale pri mojom stasti neverim 🙂

monkka21
2. okt 2012

@katie555 jedine na tvari je vidno ze si pribrala,ani brusko nemas velke.to nie ako ja slon. 😒 ja uz si teraz pripadam ako v 40tt ☹

slniecko77
2. okt 2012

@sarifa 😀 😀 😀

slniecko77
2. okt 2012

@monkka21 pri druhom tehu vzdy brusko viac narastie 😉 a aj skor vykukne

monkka21
2. okt 2012

@slniecko77 ja som pri bianke mala velke brucho .a nechcem vediet ake budem mat este za 10tt.

katie555
2. okt 2012

@slniecko77 @monkka21 ja nemala ziadne do 18tt a potom za 3 dni ...to som prisla spat do prace po vikende a vsetci na mna kukali - len ja nechapala preco 😀

sarifa
2. okt 2012

@monkka21 a co sem aj ty nehodis nejake foto? ani nemas napisane kedy cakas babatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre