• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
no ten moj kopkal ked sme rozoberali kocik
30. mar 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi čo to je dupka? :confused:
30. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehule a čo ešte nespíte..hajde do postele..aj ja idem,tak na chvíľu asi na 4 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa ahoj,
ja nie som tehuľa... :wink: ,ale mne sa ešte neoplatí,lebo musím si odsať mlieko,aby som do rána vydržala,v noci sa mi nechce..

zefa prosím ťa,ty si kolko cukru dala a kolko gramov tých cukríkov na tú hmotu ????chcem to skúsiť,no nemám šajnu.....
30. mar 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul dupka bude asi nozicka :grinning:
30. mar 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

dupka je zadoček :wink:
31. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj survi :wink:
31. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,nožička alebo zadoček??? :confused: :grinning:

musím počkať n a domiku :grinning:
31. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,no na 100 pro zadoček...ja som tiež z tych končin,tak to viem :grinning:
31. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka a ako dlho Ti maly spi v noci???
31. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

tak som sa s dupkou netrafila, my ideme o 9,00 na poradnu tak drzte palceky
31. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi držime :wink: :slight_smile:
31. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi dik
31. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi - no zhruba takto - zaspí okolo 9,včera síce trochu neskor.....potom papame okolo jednej a vačšinou potom zaspí hneď a papáme medzi 5-6.....to sa mu už moc spať nechce...ale dnes ešte zaspal o 7,tak som sem rýchlo nabehla... :wink:
31. mar 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi drž sa..

baby mne sa snívalo,že som bola zase tehotná,mne asi šibe,ja už nechcem byť tehotná :grinning: :angry:
31. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul :grinning: a mne sa snivalo ze lyzujem vo ValdiSere, slniečko, hory, sneh, lyžovačka .. parááááááááááááda
31. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka,no by bola sranda,keby si fakt bola :wink:

tak to mate podobne spanie ako my,ja len so v inych temach čitala,že niektorym spia v našom veku aj 10
31. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10 hodin v kuse/ mi to nejako nedokončilo vetu/
31. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Tak mne sa snivalo,že by som už mohla aj spať :angry: Rev každých 15 minut a od pol noci do 3:30 sme sa museli hrať. :angry: To mala aj horučku :rolling_eyes: Takže mojim cielom dna je neodpadnuť a vydržať do večera na muža.
Je mi otras :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa :pensive:
31. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi - to je nejak veľa tých 10 hodín...
ale on tak spí ako som ti napísala len vtedy,ked ho mám v posteli,v podstate to papá v noci len raz okolo tej 1,ale ked ho dám do postielky,sa furt budí.... :angry:

ciky - ahoj,a prečo si nezdriemneš cez deň?minule si písala,že ti sisa zaspala,že ideš čo to porobiť,ja by som sa vykašlala na celý neporiadok v byte a radšej by som si zdriemla.. :wink:
31. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi a čím ho prikrývaš?mne sa začína odpokávať,akurát hľadám dáky spací vak,ja som to používala aj pri veronike,len neviem kde je,asi som ho niekomu dala...
a chystám sa kúpiť tú trojdielnu sadu do postielky ,navlečky aj hniezdo...lebo mi muž povedal,že sa mu asi v postielke nepáči,tak to idem vylepšiť :slight_smile:
31. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucul,lebo ked zaspím cez den,tak musim spať aj 3 hod. nie pol hodinku-hodinku,ako Sisa.Potom sa strhnem a je mi ešte horšie!!!
To minule som musela vybrať z práčky prádlo,aby nezhnilo mokre a ja som čo-to zhltla. :frowning2: Ked je hore,to sa ani nenajem v klude.Furt sa na mna liepa atd............

No dnes musim pospať aj tu pol hodinku. :rolling_eyes: Už som MIMO :confounded:
31. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ešte aj to,že bežný den to robím tak,že ked zaspí doobeda,tak sa idem umyť,učesať,namalovať,obliecť.
No a ked spí poobede,to už je v kočiku a vonku,takže ani tam mi spanie nehrozí.
Snažím sa byť poobede na vzduchu,takže tak...ale dnes budeme výnimočnme doma.
31. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky moje chudatko, Snad jej to obdobie coskoro prejde, nech si oddychnes, ved to je aj na kona privela
31. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no to ti verim, ja som bola tak vcera na tom, nespala som skoro celu noc ...

ciky a na balkon ju nemozes dat v kociku ? nezaspala by ?
31. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky moja,ja si myslím,že aj polhodina,aj hodina je lepšie ako nič...ale však ty vieš najlepšie...oddýchni si mojko....
31. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Wolfi-u nás to je už 6 mesiac :angry:
A na balkon možno k susedovi :angry: My nemáme :frowning2:
31. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže doobedný spánok už máme za sebou. Kým som si doniesla vankus a nachystala spať s nou,ubehlo 15 minut a slečna sa doružova vyspatá špacíruje po izbe :angry:
31. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a nedalo by sa ze by k vam niekto prisiel na pol dna nech ju postrazi aby cosi neprehltla a ty by si si poriadne pospala ?
31. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka,no aj mne sa to zda vela tych 10 hodin,ale v tej teme to skoro všetky babenky tak maju...normalne im zavidim :angry:

ja mam v postielke tu 3dielnu sadu,ale ani to Timurkovi nepomaha,aby tam spal...on leži v zavinovačke,ale je rozbalena a prikrivam ho dekou,takou malou detskou a mam ju zasunutu pod tu zavinovačku,takže nema šancu aby ju vykopal a oloženy je vankušikmi,ak by sa nahodou chcel prevalit na bok,viem,že je ešte skoro ,aby sa pretočil,ale mam z toho lepši pocit,ked zaspi,tak to vyfotim a dam do albumu,tak uvidiš

ciky,drž sa,viem,že to maš tažke,ja mam skoro take ritualy ako Ty,ked si maly hodi doobeda 30 minutoveho šlofika...spanok u mna cež den,tiež nehrozi :unamused: ....tak len vydž moja My mame aj balkon,ale ked kočiar stoji,tak sa nespi :grinning:
31. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok