Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
30. mar 2010

no ten moj kopkal ked sme rozoberali kocik

lucula73
30. mar 2010

domi čo to je dupka? 😕

zefa
30. mar 2010

tehule a čo ešte nespíte..hajde do postele..aj ja idem,tak na chvíľu asi na 4 hod. 😝 😝

lucula73
30. mar 2010

zefa ahoj,
ja nie som tehuľa... 😉 ,ale mne sa ešte neoplatí,lebo musím si odsať mlieko,aby som do rána vydržala,v noci sa mi nechce..

zefa prosím ťa,ty si kolko cukru dala a kolko gramov tých cukríkov na tú hmotu ????chcem to skúsiť,no nemám šajnu.....

wolfskinka
30. mar 2010

lucul dupka bude asi nozicka 😀

surviver
31. mar 2010

pekne ranko 🙂

dupka je zadoček 😉

lucula73
31. mar 2010

ahoj survi 😉

lucula73
31. mar 2010

no baby,nožička alebo zadoček??? 😕 😀

musím počkať n a domiku 😀

surviver
31. mar 2010

ahoj,no na 100 pro zadoček...ja som tiež z tych končin,tak to viem 😀

surviver
31. mar 2010

luculka a ako dlho Ti maly spi v noci???

wolfskinka
31. mar 2010

dobre ranko,

tak som sa s dupkou netrafila, my ideme o 9,00 na poradnu tak drzte palceky

surviver
31. mar 2010

wolfi držime 😉 🙂

wolfskinka
31. mar 2010

survi dik

lucula73
31. mar 2010

survi - no zhruba takto - zaspí okolo 9,včera síce trochu neskor.....potom papame okolo jednej a vačšinou potom zaspí hneď a papáme medzi 5-6.....to sa mu už moc spať nechce...ale dnes ešte zaspal o 7,tak som sem rýchlo nabehla... 😉

lucula73
31. mar 2010

wolfi drž sa..

baby mne sa snívalo,že som bola zase tehotná,mne asi šibe,ja už nechcem byť tehotná 😀 😠

wolfskinka
31. mar 2010

lucul 😀 a mne sa snivalo ze lyzujem vo ValdiSere, slniečko, hory, sneh, lyžovačka .. parááááááááááááda

surviver
31. mar 2010

luculka,no by bola sranda,keby si fakt bola 😉

tak to mate podobne spanie ako my,ja len so v inych temach čitala,že niektorym spia v našom veku aj 10

surviver
31. mar 2010

10 hodin v kuse/ mi to nejako nedokončilo vetu/

cikyta
autor
31. mar 2010

Ahojte.Tak mne sa snivalo,že by som už mohla aj spať 😠 Rev každých 15 minut a od pol noci do 3:30 sme sa museli hrať. 😠 To mala aj horučku 🙄 Takže mojim cielom dna je neodpadnuť a vydržať do večera na muža.
Je mi otras 😝 pa 😔

lucula73
31. mar 2010

survi - to je nejak veľa tých 10 hodín...
ale on tak spí ako som ti napísala len vtedy,ked ho mám v posteli,v podstate to papá v noci len raz okolo tej 1,ale ked ho dám do postielky,sa furt budí.... 😠

ciky - ahoj,a prečo si nezdriemneš cez deň?minule si písala,že ti sisa zaspala,že ideš čo to porobiť,ja by som sa vykašlala na celý neporiadok v byte a radšej by som si zdriemla.. 😉

lucula73
31. mar 2010

survi a čím ho prikrývaš?mne sa začína odpokávať,akurát hľadám dáky spací vak,ja som to používala aj pri veronike,len neviem kde je,asi som ho niekomu dala...
a chystám sa kúpiť tú trojdielnu sadu do postielky ,navlečky aj hniezdo...lebo mi muž povedal,že sa mu asi v postielke nepáči,tak to idem vylepšiť 🙂

cikyta
autor
31. mar 2010

Lucul,lebo ked zaspím cez den,tak musim spať aj 3 hod. nie pol hodinku-hodinku,ako Sisa.Potom sa strhnem a je mi ešte horšie!!!
To minule som musela vybrať z práčky prádlo,aby nezhnilo mokre a ja som čo-to zhltla. ☹ Ked je hore,to sa ani nenajem v klude.Furt sa na mna liepa atd............

No dnes musim pospať aj tu pol hodinku. 🙄 Už som MIMO 😖

cikyta
autor
31. mar 2010

A ešte aj to,že bežný den to robím tak,že ked zaspí doobeda,tak sa idem umyť,učesať,namalovať,obliecť.
No a ked spí poobede,to už je v kočiku a vonku,takže ani tam mi spanie nehrozí.
Snažím sa byť poobede na vzduchu,takže tak...ale dnes budeme výnimočnme doma.

romy01
31. mar 2010

ciky moje chudatko, Snad jej to obdobie coskoro prejde, nech si oddychnes, ved to je aj na kona privela

wolfskinka
31. mar 2010

ciky no to ti verim, ja som bola tak vcera na tom, nespala som skoro celu noc ...

ciky a na balkon ju nemozes dat v kociku ? nezaspala by ?

lucula73
31. mar 2010

ciky moja,ja si myslím,že aj polhodina,aj hodina je lepšie ako nič...ale však ty vieš najlepšie...oddýchni si mojko....

cikyta
autor
31. mar 2010

Wolfi-u nás to je už 6 mesiac 😠
A na balkon možno k susedovi 😠 My nemáme ☹

cikyta
autor
31. mar 2010

Takže doobedný spánok už máme za sebou. Kým som si doniesla vankus a nachystala spať s nou,ubehlo 15 minut a slečna sa doružova vyspatá špacíruje po izbe 😠

romy01
31. mar 2010

ciky a nedalo by sa ze by k vam niekto prisiel na pol dna nech ju postrazi aby cosi neprehltla a ty by si si poriadne pospala ?

surviver
31. mar 2010

luculka,no aj mne sa to zda vela tych 10 hodin,ale v tej teme to skoro všetky babenky tak maju...normalne im zavidim 😠

ja mam v postielke tu 3dielnu sadu,ale ani to Timurkovi nepomaha,aby tam spal...on leži v zavinovačke,ale je rozbalena a prikrivam ho dekou,takou malou detskou a mam ju zasunutu pod tu zavinovačku,takže nema šancu aby ju vykopal a oloženy je vankušikmi,ak by sa nahodou chcel prevalit na bok,viem,že je ešte skoro ,aby sa pretočil,ale mam z toho lepši pocit,ked zaspi,tak to vyfotim a dam do albumu,tak uvidiš

ciky,drž sa,viem,že to maš tažke,ja mam skoro take ritualy ako Ty,ked si maly hodi doobeda 30 minutoveho šlofika...spanok u mna cež den,tiež nehrozi 😒 ....tak len vydž moja My mame aj balkon,ale ked kočiar stoji,tak sa nespi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre