Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
5. apr 2010

Wolfi,ona ked zistí,že to robia vzorne deti,tak s tým prestane.Na to dám krk! 😀
Hádam si nepokazí reputáciu čertíka takouto "prosiacou a dakovaciou" banalitou 😀 To teda nie!!! 😠 😀

domika9
5. apr 2010

ahojte tak my sme povyprevadzali navštevy a čakame dalšie tak zatial smrdím jak zmoknuty pes fuj 🙂
wolfi potom čakame fotečky aka malovka 🙂
tak tak ciky my zatial vcelku maly heliosak sa chce ešte vyhrievať v brušku , uvidíme čo povie zajtra pan dochtor na jeho vahu

cikyta
autor
5. apr 2010

No veru Domi.Zajtra sme tiež zvedaví na správičky 😉
Ano Wolfi.Hod potom fotos.

wolfskinka
5. apr 2010

no je to echt zelene ako zeleny zvyraznovac ... xixi

wolfskinka
5. apr 2010

idem varit obed, moj muz si vymyslel rezne , tak idem robit rezne 😀

lucula73
5. apr 2010

wolfi - tak to som aj ja zvedavá....

js nič nestíham,boli tu tri návštevy a ešte čakáme ešte jednu,ale mám už dosť..čo už,musím vydržať,ešte že malý dnes spí celý deň,netreba ho nosiť,normálne ho nepoznávam...

wolfskinka
5. apr 2010

nastastie u nas nikto nebol, akurat som dosmazila rezne a zase idem upratat kuchynu a zavesit pradlo a stale dookola upratovanie ... jedno malovanie a byt hore nohami cele sviatky

cikyta
autor
5. apr 2010

Wolfi-to je moderná farba a svieža 😉
Lucul-Matusko má asi rád,ked prší 😉
Tu nejakí kupači boli-takí nečakaní,no už sú het.Ja si kukám po nete,aké šatočky objednám malej na narodky.Stále mením vkus.Chcem aj také sviatočne volanikove...predsa len:ved su to 1.narodky,ale zase na druhej strane ked si spomeniem,že ich bude mať len raz 😒(treba šetriť €),tak mám sto chutí kupiť normálne,na bežne nosenie...
Ojavila som také,aku bude mať tortu.Aj farba,aj obrázok sedí...Kitty fialove 😅Tak hádam tie.Neviem 🙂

cikyta
autor
5. apr 2010

OK,tak tu ešte nik nieje?
Ja už mám aj šaty vybrate,objednané,len teraz čakám,či mi pani odpíše a či ich vlastne aj má 😅

Všetko sa točí len okolo Sisky a ja teraz premýšlam,že budem asi v teplákoch. 😅 No čo,našijem flitre a bude 😀

jennys
5. apr 2010

CIKY naša Lucka mala na prvé narodky také z Tesca tie Cherokee, biele tričko a šatočky na traky k tomu, bolo to také chutné aj sviatočné aj na bežné nosenie. Ja osobne na volániky moc nie som. Na tie monitory sa potom určite opýtam. My sme mali dnes len dvoch oblievačov dedkov, ale to len tak symbolicky, ja som toto nikdy neobľubovala to oblievanie. Tak som aj rada, poobede sme mali návštevu ale to bolo v pohode, momentálne máme veget.

wolfskinka
5. apr 2010

ciky no moderna ako moderna, ale uz to trosku uschlo a zda ze to bude treba natriet aj stvrty krat , stale je to flakate

jennys
5. apr 2010

CIKY však hoď link ktoré. Ja som zvedavá.

cikyta
autor
5. apr 2010

Počkaj Jennys...skusim aj fotku torty,čo chcem aj tie šaty,len idem utišiť Sisu-vstala 😠

cikyta
autor
5. apr 2010

A takuto tortu:

jennys
5. apr 2010

CIKY tak to bude kočka, sú chutné. Keby Lucka nemala veci na leto tak jej asi tiež objednám. Ja som jej objednávala teraz tieto šaty s Kitty: http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=3.12...
A torta tiež pekná. To ideš takú robiť sama?

cikyta
autor
5. apr 2010

Torta bude fialová a samozrejme s iným menom a číslom 😀
Dufam 😅

wolfskinka
5. apr 2010

krasna torrta .. no ciky vy uz tento mesiac oslavujete 1 rocik , ale to leti 😵

cikyta
autor
5. apr 2010

No Jennys-krásne su!

Už máme aj štrikovane kitty,no tu su také nazberkané volány a trošku kusok sviatočnejšie a hlavne farba taká istá ako torta.
Silvia vie povedať Kitty,ale MAMA nie! 😠

cikyta
autor
5. apr 2010

Ja a piecť? To keby som upiekla nebolo by Kitty,ale rovno "Kidy"do WC misy 😀 😝

jennys
5. apr 2010

😀 😀 😀 no to si na tom podobne ako ja. Torty nie sú moj obor, minulý rok som Lucke robila tortu, ale nedala sa jesť, bola tak na odfotenie a potom sa vlastne všetko vyhodilo.

cikyta
autor
5. apr 2010

No fasa.Tak práve mi napísali,že maju už len v ružovej farbe 😝 😢

wolfskinka
5. apr 2010

ciky ja zase velmi rada peciem, len nemam pre koho , moj muz neni moc na sladke, ale ked bude matej tak sa vyblaznim s tortami ...

jennys
5. apr 2010

No tak to nič moc keď si chcela vo fialovej...
Wolf...ja keď mám čas tak tiež napečiem, ale torty...no a kysnuté si tiež netrúfam, ale moja špecialitka je snehové pečivo. To keď napečiem na Vianoce tak hocikto kto príde tie koláče padnú ako prvé. A môj mm ten je strašne na sladké len nie je čas piecť, niekedy si napečie aj sám 🙂

cikyta
autor
5. apr 2010

Muž vie lepšie piecť ako ja.Ja len vyzdobujem 😀

wolfskinka
5. apr 2010

tak kysnute si netrufam ani ja, kysnute v mojom prevedeni je horor, zato moja svokra robi take bohove buchty so slivkovym lekvarom, ze som schopna zjest aj cely plech fakt uzasne az sa na jazykku rozplyvaju, juj hned by som si dala,
aj mi ukazovala ako sa robi kysnute cesto na tie buchty, ale aj tak si to netrufam,
ale hocijake ine kolace a torty neni problem, mam vselijake formy od vymyslu sveta tak ked bude matej tak sa bude vypekat, teda ak sa nepoda na tatinka pre ktoreho najlepsia torta je šnicla alebo klobasa ....

jennys
5. apr 2010

U nás kysnuté robí len mm, ja radšej kadečo iné. CIKY a tú tortu ti teda kto bude robiť?

wolfskinka
5. apr 2010

kuknite toto som piekla na vianoce ....

bola to prplacka, ale bol pekny 😵

cikyta
autor
5. apr 2010

Jennys-jedna teta cukrárka,čo tu robí na zakázku.

wolfskinka
5. apr 2010

mna varenie nebavi na to nemam fantaziu ale na pecenie ano ... to sa viem vyblaznit, to ma bavi vymyslat kadejake hovadiny len keby mal kto tie torty jest .. ja by som piekla aj kazdy vikend, len ako by som potom vyzerala to neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre