Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

jennys
5. apr 2010

wolfskinka tak to je super, vyzerá to parádne, na to musíš mať aj kopec trpezlivosti. Na toto by som veru čas nemala. Mňa baví aj varenie kadejaké nové recepty keď mám na to aj čas. A pečenie to isté, variť treba ale piecť netreba takže to tak raz za čas keď niečo upečiem. Teraz som upiekla len jeden koláč. Kedysi som na Vianoce napiekla aj 8 druhov koláčov, teraz som rada keď stihnem aspoň dva.

cikyta
autor
5. apr 2010

Wolfi-šikovnica! Tak u vás nebude hroziť objednávať torty u iních ludí 😀 😀 Matejko bude mať svoju domácu.....................ved hádam raz,ked bude čas,urobím aj ja Sise.(Možno k maturite 😀 )

wolfskinka
5. apr 2010

varenie neznasam, na jednej strane ja mam rada take mucne jedla sladke a milujem bryndzove halusky a moj muz je masovy a zase mucne jedla nema rad a ja zase maso nemusim mat kazdy den, takze varim stale dookola to iste maso a maso a to ma nebavi, mucne si urobim iba ked je niekde na sluzobke a naje sa niekde na ceste

ciky hej na prve narodeniny mu spravim urcite nejaky ulet, mozno auto alebo vlacik , kuknem nejake inspiracie na nete ale to je este daleko ... a ak bude Matej po tatinkovi , tak mu spravim klobaskovu tortu

ja peciem vacsinou iba ked kdesi ideme na chatu tak vzdy upeciem nejaky kolac na chate sa zje ked je tam kopec ludi, ale ked upeciem doma tak potom zozeriem cely plech a potom mi je z toho zle tak nepeciem, tak sladke teraz riesim nie kolacmi ale mandarinkovymi kompotmi so slahackou ... 😀

cikyta
autor
5. apr 2010

No klobaskova torta musí byť super! 😀

wolfskinka
5. apr 2010

akurat som nikdy neskusala nic robit z marcipanu, vacsinou iba cokoladovu polevu, ale naucim sa ... raz vyskusam a na druhy krat to mozno bude lepsie,

ja som ako mechom udreta po hlave dnes, a tazko mi je od zaludka, na obed som mala vyprazany syr a moj muz rezen, uz som si dala aj 2 pohare coly na pregrganie, ale ani to moc nepomohlo ☹

cikyta
autor
5. apr 2010

Tak už mi napísali...že budu fialove šaty,no s dlžkou 55cm,čo má Silvia od pliec po zem momentálne 😀 Hádam dorastie.A ked nie,operiem na 90 stupnov. 😀

jennys
5. apr 2010

WOLFI to je tými sviatkami. Ja som dnes zistila že za posledný týždeň som pribrala 1,5 kg lebo len jem, síce ani nie tak sladké ale jem. A inak každý týždeň priberiem kilo, tak počítam že keby som mala rodiť 37tt tak to mi ešte treba 16 týždňov = 16 kg. To si neviem predstaviť.

jennys
5. apr 2010

CIKY ale veď to nevadí aspoň ich bude môcť mať aj na budúci rok. Ja mám pre Lucku veľa vecí čo nosí už od dvoch rokov a teraz sú jej až dobré a netreba toľko aspoň kupovať.

cikyta
autor
5. apr 2010

Wolfi,tak už len hajať 😉
My sme všetcia chorí.Celá rodina a všade kapesníky 🙄

wolfskinka
5. apr 2010

jennys , no ja som zatial len 3kg v pluse tak to zatial moc nepanikarim, ale zajtra sa odvazim ako kazdy pondelok a bude sranda 😀

jennys
5. apr 2010

CIKY kukni toto: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jennys/album...
To mala Lucka rok to je sukňa a tričko, minulý rok v lete to ešte nosila a už jej to bolo dobré a vynosila v pohode dve letá.

cikyta
autor
5. apr 2010

Jennys-máš pravdu.Ved to su dokonca šato-tunika 😉
Jennys-ja som pribrala 20 kg cez tehu a zase som ako vygrcaný sliž ☹

cikyta
autor
5. apr 2010

Jennys-tá je milunká a krásna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

jennys
5. apr 2010

Však to mi je jasné keď ťa Siska tak vyciciava. Ja som pri kojení tiež pekne schudla ale ja som ešte musela dodržiavať aj pečeňovú dietu. Keď mala Lucka pol roka a nastupovala som kvôli žlčníku do nemocnice tak som mala len 53 kg. Pred tehu som mala 59 kg, pri Lucke som stihla pribrať len na 63 kg. Teraz už mám 68.

cikyta
autor
5. apr 2010

fuha ☹

jennys
5. apr 2010

Oprava, zle som napísala že 63, 73 som mala.

wolfskinka
5. apr 2010

ja som pred tehu mala 85kg ked som pichala injekcie a teraz mam 88 kg a to som v 25tt, tak hadam to takto pojde aj dalej a nejako sa nevyzeriem, aj ked v poslednej dobe mi akosi zacalo chutit

cikyta
autor
5. apr 2010

Tá tvoja kožka na pupíku dostane pekne zabrať teda 😉

lucula73
5. apr 2010

ciky - tie šatočky sú fakt chutnučké,myslím,že by ich mohla nosiť aj v lete normálne s ponožtičkami,takže nemusia byť len na oslavu.... 🙂

idem spať,konečne je pokoj v dome,však aj zajtra je deň.dobrú nocku všetkým.

wolfskinka
5. apr 2010

domcek ahoj

wolfskinka
5. apr 2010

dobru noc .... a sladke sny

cikyta
autor
5. apr 2010

Saty som zrušila.Ved by ich mala po zem 🙄 A menšie nemaju. ☹
Tak som sa opýtala na tuto sukničku:

cikyta
autor
5. apr 2010

A pani mi slubila,že 13.4.pojde pre nový tovar,takže s tou kitty menším čislom to nebude také beznádejne 😀

cikyta
autor
5. apr 2010

Dobru nocku... 😔

cikyta
autor
6. apr 2010

Dobre ranko... 😵

cikyta
autor
6. apr 2010

Dobrý den... 😅

lucula73
6. apr 2010

ciky 😀 😀

kde sú všetky? 😕

cikyta
autor
6. apr 2010

No reku poprajem ešte dobru noc a zavriem to tu 😀
Asi hajaju tehule.ved je také počasie.Teda u Domiky človek nevie 😅

cikyta
autor
6. apr 2010

A Zefa riadi po sviatkoch 😉 Asi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre