• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
Hello krasky,

tak my sme dnes boli na prvej poradni, babatko pribralo 700 gramov, tak pani doktorka bola spokojna a ja kludnejsia. Sme jej krivdili, ze je vresklunik, vraj moze mat krce v crievkach a preto tak place, tak sme dostali kvapky, uvidim, ci to zaberie. A mam kojit pri jednom kojeni len z jedneho prsnika, tak vyskusame, lebo ja som striedala obidva. No, kazdy mi povie inak.....
13. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katarinka tak super že sa mate dobre a malej snad prejde ten plač :wink:
13. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ,no o už si sa donudila??? či ešte pokračuješ :wink:
13. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

survi,už spíte?

domi ty si ešte tu?no zajtrajšok to istí..už si zbaleená?
13. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka,hej spime,mne na rukach :sweat_smile:
13. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy?
13. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina,ake kvapky vam dala Dr,?
13. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi a čo ste predali postielku? :grinning:

my spíme v postielke,tak do tej jednej,potom u mňa na vankúši.....ale neviem,či si ho vezmem k sebe,mám nádchu :unamused:
13. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi - a kedy idete na tú poradňu?no som zvedavá,kolko vážite...inak moj pribral za posledné 2 týždne 6OO gr,predtým za 2 týždne 800gr...už na ňom praštia dupačky 62...
13. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nepredali,len mlady pan sa v nej asi neciti dobre :angry: ale nie,okupali sme ho a o pol deviatej sa najedol,tak ho ešte hodinu držim na rukach,tak ho dam do postielky a ked sa zobudi ,tak už potom spi pri mne v posteli...včera spal od 20.00 do 04,00,normalne som nechapala :astonished:
13. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme zajtra,aj na to očkovanie,sa normalne bojim :frowning2: a tiež 62 su len tak tak :grinning: meria 63cm ,som ho merala :dizzy_face:
13. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi,no a my sme spali minulú noc od 2O. do 3.2O......tiež som nechápala,ešte som sa ráno pýtala mm,či mu náhodou nedaval jesť a nevrátil ho do postielky... :grinning:
13. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,to zvládnete,možno bude mrzutý trošku a možno mu nebude nič...musím aj ja odmerať mojho,lebo mu nejak začali trčať nohy z prebalovacej podložky,tá nám veru dlho nevydrží...

tak sa držte zajtra..
13. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som donudena :slight_smile:

veru tu som stale som tu zbalena som už nekaju dobu tak zajtra ešte dohadžem nejake drobnosti a duuufam že ma domov už nepustia normalne som zvedava :slight_smile:
13. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ja sem pravidelne nakúkam len kvoli tebe..teda tá moja zvedavosť...zapnem pc,kuknem a odchádzam..
13. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad sa to bude zlepšovat :slight_smile: a budu spinkat pekne do 7.00 :slight_smile:
13. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul to robíme asi všetky ked sa niekomu blíži porod :grinning: len ty si to tak nečakane zorganizovala :slight_smile:
13. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domika-zajtra držím palčeky a teším sa už pomalynky na drobčeka :dizzy_face:
Lucul-my sme si museli dať robiť preb.podložku na mieru do nášho mini bytu a tak som si zvykla prebalovať a obliekať Sisu tak horizontálne a si predstav,že máme rok a stále sa to dá :grinning: Všetko zle je na niečo dobre.
Práve tu bol chlap dohodnuť kuch.linku aku chceme urobiť.Tak som zvedava,čo sme to vymysleli.Príde o pol 9,aj Sise jesť,aj ju uspať,aj sa sustrediť na vzorkovníky,no horor.
13. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi :slight_smile:

survi - snáď sa dočkáme...
len ma trápi tá moja nádcha,tečie mi z nosa ako z vodopádu...ak to chytí malý,tak zbohom...ani odsávačku nemám na soplíky,zajtra bežím do lekárne...
13. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru domi,veď ciky potrebuje vedieť meno!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
13. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika,tak na zajtra tfuj,tfuj,tfuj a domov už len s malym v naruči :slight_smile: :wink:

ciky no maš to hekticke :angry:
13. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky inak tá vaša prerábka je nejaká rýchlovka,som zvedavá,či to stihnú roboši,ale pevne verím že hej,aby Silvnka mala velkú oslavu v novom bytíku.. :wink: .........my sme prerábali skoro rok..ale všetko
13. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka a ty davaš len svoje mlieko?
13. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak potom chceme vidieť fotečky kuchyne ked bude hotova :wink:
takže vy idete na prerabku :slight_smile:
13. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Muž bude sám prerábať všetko.Má na to 2 týždne.Preto teraz naháname chlapíka,čo nám urobí linku,skrine atd...Muž už urobí sam podlahy,steny atd...Príde sice aj brat,aj 15 ročný synovec,no to len na také veci,ako škrabanie,buranie atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domika-no dám fotky potom.Teraz premýšlam,že či nebude príliš tmavá...no uvidíme :sweat_smile: Vybrala som červenu čerešnu a dosku taku skoro čiernu-sem tam biele žilky.
Teraz ešte k tomu vybrať dlažbu+obklad a hádam sa strafíme do farieb :grinning:
13. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Potom sa vyjaším v doplnkoch,len sa musím držať trochu zelenej,lebo teraz máme zelenu kuchynu a riad,doplnky,konvica,hodiny je zelene.
Domi,nepošuškáš mi meno??? :sweat_smile:
13. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si tiež svojpomocne prerabali :wink:
13. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem spať,lebo ma zase chytá nakupovacia horučka a už som stihla objednať Sise 2 háčkovane čiapočky.
Po prstoch mi!!!! :sweat_smile:
13. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydrž do zajtra ciky :wink:
13. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok