Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
13. apr 2010

ahoj katarinka tak super že sa mate dobre a malej snad prejde ten plač 😉

surviver
13. apr 2010

domi ,no o už si sa donudila??? či ešte pokračuješ 😉

lucula73
13. apr 2010

ahojte

survi,už spíte?

domi ty si ešte tu?no zajtrajšok to istí..už si zbaleená?

surviver
13. apr 2010

luculka,hej spime,mne na rukach 😅

surviver
13. apr 2010

a vy?

surviver
13. apr 2010

katarina,ake kvapky vam dala Dr,?

lucula73
13. apr 2010

survi a čo ste predali postielku? 😀

my spíme v postielke,tak do tej jednej,potom u mňa na vankúši.....ale neviem,či si ho vezmem k sebe,mám nádchu 😒

lucula73
13. apr 2010

survi - a kedy idete na tú poradňu?no som zvedavá,kolko vážite...inak moj pribral za posledné 2 týždne 6OO gr,predtým za 2 týždne 800gr...už na ňom praštia dupačky 62...

surviver
13. apr 2010

no nepredali,len mlady pan sa v nej asi neciti dobre 😠 ale nie,okupali sme ho a o pol deviatej sa najedol,tak ho ešte hodinu držim na rukach,tak ho dam do postielky a ked sa zobudi ,tak už potom spi pri mne v posteli...včera spal od 20.00 do 04,00,normalne som nechapala 😲

surviver
13. apr 2010

ideme zajtra,aj na to očkovanie,sa normalne bojim ☹ a tiež 62 su len tak tak 😀 meria 63cm ,som ho merala 😵

lucula73
13. apr 2010

survi,no a my sme spali minulú noc od 2O. do 3.2O......tiež som nechápala,ešte som sa ráno pýtala mm,či mu náhodou nedaval jesť a nevrátil ho do postielky... 😀

lucula73
13. apr 2010

neboj,to zvládnete,možno bude mrzutý trošku a možno mu nebude nič...musím aj ja odmerať mojho,lebo mu nejak začali trčať nohy z prebalovacej podložky,tá nám veru dlho nevydrží...

tak sa držte zajtra..

domika9
13. apr 2010

no už som donudena 🙂

veru tu som stale som tu zbalena som už nekaju dobu tak zajtra ešte dohadžem nejake drobnosti a duuufam že ma domov už nepustia normalne som zvedava 🙂

lucula73
13. apr 2010

domi ja sem pravidelne nakúkam len kvoli tebe..teda tá moja zvedavosť...zapnem pc,kuknem a odchádzam..

surviver
13. apr 2010

tak snad sa to bude zlepšovat 🙂 a budu spinkat pekne do 7.00 🙂

domika9
13. apr 2010

lucul to robíme asi všetky ked sa niekomu blíži porod 😀 len ty si to tak nečakane zorganizovala 🙂

cikyta
autor
13. apr 2010

Domika-zajtra držím palčeky a teším sa už pomalynky na drobčeka 😵
Lucul-my sme si museli dať robiť preb.podložku na mieru do nášho mini bytu a tak som si zvykla prebalovať a obliekať Sisu tak horizontálne a si predstav,že máme rok a stále sa to dá 😀 Všetko zle je na niečo dobre.
Práve tu bol chlap dohodnuť kuch.linku aku chceme urobiť.Tak som zvedava,čo sme to vymysleli.Príde o pol 9,aj Sise jesť,aj ju uspať,aj sa sustrediť na vzorkovníky,no horor.

lucula73
13. apr 2010

domi 🙂

survi - snáď sa dočkáme...
len ma trápi tá moja nádcha,tečie mi z nosa ako z vodopádu...ak to chytí malý,tak zbohom...ani odsávačku nemám na soplíky,zajtra bežím do lekárne...

lucula73
13. apr 2010

veru domi,veď ciky potrebuje vedieť meno!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

surviver
13. apr 2010

domika,tak na zajtra tfuj,tfuj,tfuj a domov už len s malym v naruči 🙂 😉

ciky no maš to hekticke 😠

lucula73
13. apr 2010

ciky inak tá vaša prerábka je nejaká rýchlovka,som zvedavá,či to stihnú roboši,ale pevne verím že hej,aby Silvnka mala velkú oslavu v novom bytíku.. 😉 .........my sme prerábali skoro rok..ale všetko

surviver
13. apr 2010

luculka a ty davaš len svoje mlieko?

domika9
13. apr 2010

ciky tak potom chceme vidieť fotečky kuchyne ked bude hotova 😉
takže vy idete na prerabku 🙂

cikyta
autor
13. apr 2010

Muž bude sám prerábať všetko.Má na to 2 týždne.Preto teraz naháname chlapíka,čo nám urobí linku,skrine atd...Muž už urobí sam podlahy,steny atd...Príde sice aj brat,aj 15 ročný synovec,no to len na také veci,ako škrabanie,buranie atd... 😝

cikyta
autor
13. apr 2010

Domika-no dám fotky potom.Teraz premýšlam,že či nebude príliš tmavá...no uvidíme 😅 Vybrala som červenu čerešnu a dosku taku skoro čiernu-sem tam biele žilky.
Teraz ešte k tomu vybrať dlažbu+obklad a hádam sa strafíme do farieb 😀

cikyta
autor
13. apr 2010

Potom sa vyjaším v doplnkoch,len sa musím držať trochu zelenej,lebo teraz máme zelenu kuchynu a riad,doplnky,konvica,hodiny je zelene.
Domi,nepošuškáš mi meno??? 😅

domika9
13. apr 2010

my sme si tiež svojpomocne prerabali 😉

cikyta
autor
13. apr 2010

no idem spať,lebo ma zase chytá nakupovacia horučka a už som stihla objednať Sise 2 háčkovane čiapočky.
Po prstoch mi!!!! 😅

domika9
13. apr 2010

vydrž do zajtra ciky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre