Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
16. apr 2010

No tak to potom-UF !
Veru,nech len teda už výjde chlapčiatko von 😅 Som zvedava,čo povedia ti povedia na poradni. 🙂

domika9
16. apr 2010

už v sredu sestrička ked ma videla tak vraví že čo tu ešte robím 😅 a dnes si bude asi pretierať oči či ma dobre vidí 😀

včera som mala celkom bolesti ako sa maly vrtel tak dosť tlačil dole a bolesť mi šla dosť do slabín tak som dufala aj som mm vravela že možno budeme mať nočny vyjazd a nič ked som si lahla do postele nič take som necitila a ked som šla na wc že som vstala tak zase tie bolesti a ked som si lahla zase bol klud tak ja neviem

nepozeraš nahodou fokus na dvojke? ta moderatorka mi pripomína našu orsul

cikyta
autor
16. apr 2010

Domi-som prepla a tam taká stará raketa 😀
Potom ukázali tu druhu a bolo mi jasne,že tá druhá je moderátorka 😀 Hej.Má niečo z Orsulky 😉
Ty si sa s nou stretla?

Ozik-už mám šaty pre Sisu.Teda,som zvedavá,či budu také ako na fotke,ked prídu. 🙂

domika9
16. apr 2010

nie nevidela som ju naživo ale v albume ma tie fotky z prerabky a na tych fotkach sa mi podoba 🙂

nu tak potom hodíš fotečky
minule ako som bola v tescu tak mali novy tovar a mali take chutne dievčenske vecičky a tie najchutnejšie boli velkosť 0-0 mesiacov to bolo snad ako prívesok na kluče take malinke flísove krasne ružove take fajne na mojkanie 😀

domika9
16. apr 2010

no to bude krassavica herečka naša malička heliosačka 🙂

cikyta
autor
16. apr 2010

Dnes pojdeme možno do tesca niečo Sise kupiť.Teda hlavne bodynká.Bundičky má aj svetríky,no pod to nemá body.Len velke tričká,čo bude tak na leto.Takže teraz mi chodí ako džamal v malých body.Len to šponujem pri opratí a ťahám , nech je to väčšie 😀

domika9
16. apr 2010

ja som zvedava kolko veci z tych ktore mam doma budeme vobec využívať lebo niekedy mam pocit že to velmi nevynosíme a niekedy že mam toho malo tak totalne neviem 🙂

už som na pochybach či bude malemu dobre to čo som kupila na krstiny či nebudeme kupovať ešte raz

brmbolcek
16. apr 2010

boze Domi - to tvoje male chlapciatko ta ale inak skusa 😉 😉 😉 😉 u to teraz nervy cakat co a ako ..... uz aby si to moja mala za sebou a ciky skladala krasnu basnicku, len potrebuje meno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
16. apr 2010

Ciky- tie satocky su bozskeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
autor
16. apr 2010

Domi-zo začiatku to bude mať možno raz na sebe,no zhruba po pol roku už nebude tak extremne rýchlo rásť a vynosí to viac a viac...dlhšie a dlhšie 😉 a až po pol roku budu veci viac ušpinené od jedla atd... 😉
Všetko sa uvidí,až ked sa bábo narodí.A ak-obchody su vždy otvorené 😉

cikyta
autor
16. apr 2010

Díky za pochvalu.Hladala som také,čo su aj sviatočné,aj obyčajné na nosenie.

brmbolcek
16. apr 2010

Domi- to dobehnete ako kuspi..... chuda nemala co kamilke obliect lebo vsetko bolo male tak poslala manzela aby nakupil tie najmensie vecicky 😉 😉 😉 a bolo vsetko v pohoodicke 🙂 😉 🙂

ciky- ved su take vsestranne aj na oslavu aj na obycajne nosenie, nahodis jej paradne sandalky na hlavicku jej das okrasnu celenku a paradnica je z nej raz dva 😵 😵 😵 😵 😵 😵

domika9
16. apr 2010

mysím že nie určite to bude skor naopak že nebudem mať čo obliecť ale preto že mu bude všetko male ja odhadujem že ma už 3600g ale to sa dozviem až po porode lebo ultrazvukom sa už neda pomerať lebo je velky

domika9
16. apr 2010

no nič idem niečo variť aj ked sa mi nechce v kuchyni bordel 😅 ešte po ranajkach ale sa mi tak nechce

brmbolcek
16. apr 2010

domi- tak to bude iny valibug 🙂 🙂 🙂 porobkaj co ti treba, 😵 😵 😵

cikyta
autor
16. apr 2010

Domi,tak tie najmenšie vecičky zostanu niekedy pre segru 😉

domika9
16. apr 2010

no obed postaveny netuším ako to bude chutiť ale ja na to nejako moc chuť nemam vymyslel si to mm tak mu varím taku somarinu že mlete mäso s takou omačkou a ku tomu cetoviny tak aspon že pri tom netreba stať postavím zalejem a nech sa to varí samo

kamka17
16. apr 2010

babulky čaute...idem sa vám tu votrieť a dúfam, že nepokazím chuť na obed, ale chcem sa opýtať, teda ak si spomeniete..stalo sa vám na začiatku tehu, že zo dňa na deň prestali akékoľvek bolesti bruška?? lebo doteraz ma v kuse niečo tlačilo, pichalo a podobne a dnes od rána mám pocit prázdneho brucha a nič ma nebolí 😅
nechcem robiť paniku a ani hneď utekať k dokymu, len do najbližšieho utz mám ešte 11 dní a trochu ma ten dnešný stav vykoľajuje 😒 😖

cikyta
autor
16. apr 2010

Kamka-stalo 😉
Dokonca tak,že aj neskôr jeden den bolesť,druhý nič.Jeden den kopanec,druhý nič ☹
Bruško sa ti skludnilo a to je fajn.neboj.Za chvilu pocitiš zase ine tlaky,šteklenia,boleti (mierne) kopančeky 😉
Všetko je to v poriadku 🙂

domika9
16. apr 2010

kamka aj ja som to tak mala aj prsia ma prestali bolieť myslím zo dna na deň -neboj telo si zvyklo na iny stav 😉

cikyta
autor
16. apr 2010

Ano,zabudla som! Tiež v ranom štádiu tehotenstva ma prestali bolieť prsia 😅 To bol iný strach! ☹ A napokon je to normálne 😉

domika9
16. apr 2010

ja som sa tiež obavala

kamka17
16. apr 2010

babule diky, veľmi ma to ukľudnilo, lebo však človek to nezažíva každý deň, že je tehu a potom neviem, čo sa má diať alebo nemá diať... 😅 😖 ale hádam zase zajtra príde nejaké to zaboelnie a zas budem kľudnejšia 😀 😉 inak mňa vôbec prsia nebolia, ale tak zas nemusím mať všetky príznaky, že 😅

domika9
16. apr 2010

kamka ja ked som už citila pohyby tak som ich citila iba každy tretí den čo ma velmi znepokojovalo ale doteraz to je tak už citim sice pahyb každy den lebo babo vyplna cele brucho takže citim ale aj tak mu ten každy tretí den ostal ako viac aktívny a dva dni klud napríklad včera sa maly velmi vrtel ame sa pozerali s mm na brucho namiesto tv 😀 a dnes som ho necítila iba raz tak slabučko

domika9
16. apr 2010

nuž idem si dať sprchu a idem ku dr. majte sa potom podam info na kedy sa to zase preklada 🙂

kamka17
16. apr 2010

domi...ty už prosím ťa nič neprekladaj, však dnes je taký pekný dátum, tak malému odkáž, nech nevymýšľa a nech už ide von, že už sa ho nevieme dočkať...a hlavne vy s drahým sa ho neviete dočkať 😉 takže nech ťa tu najbližší týždeň ani nevidíme, jo? 😉 😉 a drž sa 😉

zefa
16. apr 2010

tak ja utekám k pc ,že konečne bude odhalené meno a ona tu ešte strašíííí...domííí ☹ 😉

šatočky pekné 😉

survi to máte koliky...by som ti tu vedela napísať román o nich...boli dni ,ked som tu revala s deťmi aj ja 😝 ,ale pravda je ,že prešiel 3 mes a ako keby uťal..dovi dopo a mne spadol kameň so srdca..asi najviac im pomáhal gél Pupík 😉

zefa
16. apr 2010

jennys..ty si šikulka s tou stránkou o dvojičkách..snáď tam niekedy prispejem 😉

domika9
16. apr 2010

tak dievčata nebojte sa ja vas tak skoro neopustím som doma 😀 😀 😀
hrdlo skratene na polovicu -ak som dobre pochopila a otvorena skoro na dva palce vraj do pondelka nevydržím
tak uvidíme či nevydržím - vydržím 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre