Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
20. apr 2010

ciky odfot

cikyta
autor
20. apr 2010

mám ju odfotenu,no chcem normálne foto už na narod.oslave 😉 Počkaj,skusim aspon trošku... 😉

cikyta
autor
20. apr 2010

to som skušala aj s novou čapicou,čo nám dnes poštou prišlo 😀 :

cikyta
autor
20. apr 2010

Maju dve malé mašličky na bokoch(niesu vidieť)a jednu velikánsku vzadu! 🙂

cikyta
autor
20. apr 2010

no dobru nvocku! 😔

lienika
21. apr 2010

dobré ránko 🙂
ciky....len dojdite budem rada, už aj tak neviem, čo od nudy robiť, ešteže sa to za pár týždňov zmení 😀

romy01
21. apr 2010

ciky ved prave preto co pises nad tou dulou vazne uvazujem a presvedcila si ma. ZAcnem sa o to zaujimat a odpisem tym babam. Len musim zistit ako to funguje. vraj su tri v ZA a vsetky funguje pre ZA, MT aj pre CA a vraj di mam vybrat, ale ako si mozem vybrat dullu, ked ich nepoznam,ze ? Napisem im a uvidim,

Baby dnes rano som letela do poradne a ked som tam prisla o pol osmej bolo tam tolko zien akoby ich vyklopil autobus - to vidim na nejake 3 hodiny tak som sa zvrtla a pojdem az okolo pol desiatej.

romy01
21. apr 2010

jej ciky to su al erozkosne satocky.
Ja si taketo rozkosne nakupy neuzijem ked budume mat chalana. Moj mm bol na zaciatku taky rozladeny ze nebude dievcatko ale ked sme chodili po obchodoch mu doslo, ze mu nehrozi kupobanie sponiek a masliciek a moze sa vyžívať pri autičkach a lietadielkach - teraz je cely happy ze to bude chalan.

cikyta
autor
21. apr 2010

Ahojte 😉 Veru Romy,aj chlapček má svoje čaro 😉 A ešte aké! 😉

wolfskinka
21. apr 2010

ciky no krasna je fesanda, daj si ju poistit, aby ti ju nikto neuniesol 😀

som bola dnes u dr., v noci mi zacalo tvrdnut brucho a mala som bolesti v podbrusku , ale vraj vsetko ok, krcok sa mi skratil z 3,8 na 3,6 a zvysil mi davky magnezia, inac vraj vsetko ok ... poradna podla planu buduci tyzden

cikyta
autor
21. apr 2010

Wolfi-jedine ak mi ju unesie nejaký feši Matejko zo ZA! 😀

Papaj magnezko poctivo! 😉 aby ti bolo fajn 😉

cikyta
autor
21. apr 2010

Domika rodííííííííííí! Je otvorená na 3 palce,celu noc bolesti a práve rodíííííííííí 🙂

zefa
21. apr 2010

ciky....zavolaj mi ked bude chlapčiatko na svete 😵 😵 😵 júj držím palčeky

krásne šatočky 😉
romy..aj ja som za dulu jednoznačne..ked som si bola zaistiť doktora som sa pýtala koľko ľudí môže byť so mnou na sála...jemu by tam nevadili ani 10..mm som chcela,pretože sme chceli tie deti obaja,pre prírad,že by môj doki nemohol aby sa mi nestalo to čo ciky(keby niečo aby tam bol ako svedok a nakrúcal to na mobil..ak by bolo treba riešiť napr.na súde)..dula ti pomôže aspoň psychicky a bude tiež ako svedok keby niečo 😉 ...našťastie som mala lekára,ktorý mi celé roky tiež pomáhal mať deti,pozná celú našu rodinu,všetky deti v rodine odrodil on,jeden bratranec mal vtedy ešte svokru pri nedonodsených detičkách,mám tam kámošku...ja som si zostavila pôrodný tím a hlavnému som to jednoducho oznámila,že nik iný sa im do toho kafrať nebude...nakoniec som dovolila ešte aby tam boli praktikanti,pretože celý čas čo som bola v nemocke sa o mna starali a ja som tam jediná vtedy rodila dvojky,takže sa to potrebovali naučiť...a všetci do jedného potom pri mne stáli ked som sa preberala z narkozy...ja mám takúto skúsenosť....no keby som čakala len jedno,bolo by to iné...pri dvojičkách sú trošku opatrnejší...neviem prečo...ako keby to jedno nemalo mať takú istú opateru ako dve?...no a potom sme my a dvoma a viac diskriminovanejšie ako s jedným...ale to už je o inom.....ja by som si dulu určo vzala 😉

cikyta
autor
21. apr 2010

zefa 😉 jasne

wolfskinka
21. apr 2010

v nedelu ma slivinka rocik .. no to bude oslava 😵

lienika
21. apr 2010

domi...silno držím palce nech ste obaja v poriadku.... 😉
fuuu...a teraz som na rade ja... 😲

romy01
21. apr 2010

domka drz sa. Zelam aby to bolo co najrychlejsie za tebou. 🙂
ciky to uz ? ale ten cas leti - ze rok. Ides robit nejaku tortu alebo si objednas ? JA urcite budem objednavat- na taku specialnu prilezitost si netrufnem nic piect. Ale to viete ze som v tomto nemehlo.
zefa dik aj za tvoj nazor. NApisala som jednej dule zo ziliny ze kedy je eur - jedna navsteva pred porodom, potom by bola pri mne pocas celeho porodu a jedna navsteva doma v sestonedeli. No a mam ponuku este od jednej ale ta ma balicek za 150 eur ale ma tam viac tych navstev a konzultacii. Este sa rozhodnem ze ako, ale zas moc peniazkov nemam, tak si to este s nimi vydiskutujem

romy01
21. apr 2010

a potom som na rade uz ja 🙂

zefa
21. apr 2010

mám nový album..ako sa moje deti "prehrajú"na chate 😉

lucula73
21. apr 2010

ahojte,
bože domi,drž sa ..

a ciky prosím,informuj hneď aj nás ostatných..................... 🙂
a šatočky sú nádherné............mne to už tiež nehrozí,lebo máme chalana 😠

cikyta
autor
21. apr 2010

Stalo sa to práve dneska,
písala mi Domika,
že si ona chúďa naše,
už na bruško odvyká...

Narodil sa krásny chlapček,
Matuško-ho nazvala,
Milujem ťa , synček krásny!
Do sveta hned zvolala!

Gratulujeme Ti "mamka",
majte hodne zdravíčka,
posielame sladke cmučky,
Matuškovi na líčka!

(nar.12:20 hod. 3220g, 49 cm)

lucula73
21. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem,takže druhý Matúško 😀 😀

wolfskinka
21. apr 2010

domi gratulujem ... takze dalsi Matúško .... nu super, prajeme s Matejom Matúškovi veľa veľa zdravia a kooooooooooopec stastia v zivote
si sikulka a ináč je to poriadny chlap .... 😵

zefa
21. apr 2010

domi...aj tu ti zagratulujem.....a veľa mliečka,lásky a spokojnosti všetkým 😵 😵

lienika
21. apr 2010

domi...gratulujem k bábätku, prajem veľa veľa zdravíčka, lásky a mliečka 😵

surviver
21. apr 2010

domika všetko naj a hlavne nech ste zdravučki obaja 🙂 😵 🙂

wolfskinka
21. apr 2010

ciky inac teraz sa rodi viac chalanov ako dievcat takze ja byt tebou, mala by si si zacat zhanat gulovnicu na odhananie napadnikov 😀

cikyta
autor
21. apr 2010

No veru-potom vás všetky pozvem na pytačky,ako chodia v rozprávkach princovia za princeznami 😵 Ked si vyberieme,potom vyšlem ženíchov ku Zefe,Lienike,Kuspitke,Domceku... 😉

wolfskinka
22. apr 2010

ciky no som zvedava ci nas nepozenies svinskym krokom ked prideme na pytacky ... xixi

zefa
22. apr 2010

ahojte

😀 😀 😀 ..no a viete,že my v dvojičkove sme už toto riešili?už sme to spárovali 😉 ale zas svet je naozaj strašne malý a veru sa môže stať,že sa naše deti dajú dokopy...ale zas budeme mať ako svatky výhodu,že sa už budeme poznať 😉 😀 😀 😀

a ja už chcem Matúška vidieť 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre