Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
25. apr 2010

Len na klobučiky bacha,lebo občas urobia to,že sa stráca mliečko,kedže dieťatkova puska nemasíruje dvorec dasienkami.

romy01
25. apr 2010

ahoj ciky - 😀 😀 😀 tie fotky su super - najskor si Silvinka riadne uťila, a potom si po sladkosti riadne odfukovala 😀 😀 😀 Tomu sa hovorí odviazaná oslava 😀 😀 😀

ahooooj domka - ja sa neviem foteciek dočkat, a nehnevaj sa na mna ze ta budem hned otravovat ale možes mi napisat - kludne aj na IP viac o porode a aj kolko si po porode zhodila ?

cikyta
autor
25. apr 2010

Romy 😀

jennys
25. apr 2010

CIKY Silvinke všetko naj naj, ja už len spomínam ako bolo keď mala Lucka rok ja som mala vtedy 30 tak sme dali oslavu dokopy. ale viacmenej to bola len Luckina oslava, ja som sa popritom len zviezla.
DOMIKA vitaj späť a to už v klube mamičiek 🙂 Matúškovi veľa zdravia a nech poslúcha a pekne rastie a robí vám len radosť.
My sme boli dnes vonku išli sme trochu do lesa a na lúku a tak, čo budeme v takom peknom počasí sa prechádzať medzi panelákmi. Lucka spokojná, zajtra ju odvediem do škôlky a hádam tam vydrží už dlhšie ako týždeň.
DOMIKA čakáme na fotky!!!

cikyta
autor
25. apr 2010

Jennys-Sisa má 1.rok a muž 31.r.teraz v apríly,takže tiež to maju super.
(To ,čo nám nevyšiel 1.pokus IVF by sa malé narodilo na moju 30-ku,lenže to nevišlo,tak sa podarilo až na mužovu 30-ku 😀 )

jennys
25. apr 2010

CIKY však aj tak super🙂 Hlavné je, že to vyšlo 🙂

jennys
25. apr 2010

si teraz predstav, že by ste ju nemali, však kto by ťa teraz terorizoval? 😀

lucula73
25. apr 2010

ciky - všetky fotočky,aj posledné 😀

domi - aj nám napíš o porode viac,aj mňa to teda zaujíma 😀

romy - ty si zlatá,že kolko zhodila domika 😀

tak pekný zbytok večera 🙂

cikyta
autor
25. apr 2010

Práve prišiel muž z roboty (prer.bytu) a doniesol mi kyticu ružových tulipánov,vraj...dakujem,že si mi pred rokom dala Sisu 😅

Počujte.Chcem jednu farbu spálne,muž inú,tak mi napíšte,aku máte vy...možno tu svoju volbu prehodnotím. 😉

jennys
25. apr 2010

CIKY tak to je od neho naozaj milé 🙂 No my máme bledomodrú spálňu. A inak ako pokračuje prerábka? Maká asi riadne, však? Aj ho chodíte pozerať?

zefa
25. apr 2010

no vidíš..aj ked nás ide niekedy s nich poraziť,nie sú až taký nemožný 😉
my máme modrú(teda bola,už hodne vybledla..ale my sme ju miešali sami ,tak možno aj preto..tie miešané vydržia viac 😉 )

cikyta
autor
25. apr 2010

Hm.Dík za typy,no modru sme zatial nechceli ani jeden 😅
No zaujímave 😉

Prerábka pokračuje....celý týžden sa bura,seká,vrta,škriabe a vždy ked som prišla,tak to bolo viac a viac rozbite 😝 🙄 No dnes som už videla,že to začína naberať tu správnu podobu. 😉
Každý den ich idem tak 1-2 krát pozrieť a vždy prekonzultujem s mužom,aku stierku,aku dlažbu atd...Zatial to bolo vždy tak,že urobí,ako poviem 😅 Dnes musel brat pol chodby šupať dolu,lebo sa mi nepáčil typ omietky 😀 Ale to len dnes som trošku "uradovala".Inak som spokojná.Sa narobia.Muž má už hrče po celej ruke z presilenia,chudáčik ☹
Na chodbu a do kuchyne budeme mať inu dlažbu,aku som chcela,lebo miesto o týžden nám to objednaju až za 3! Tak sme museli brať,čo maju a nieje taká pekná.Mužovi dali len 2 týždne volna a aj kuch.linku nám robia na mieru,tak nemôžme čakať...

lucula73
25. apr 2010

ciky - my máme takú do marhulkova - oranžova,to sme sami miešali 🙂

cikyta
autor
25. apr 2010

Lucul-marhulovu chce muž 😒

kamka17
26. apr 2010

čafte..pekný deń prajem a domi vitaj doma aj s Matúškom 🙂

my máme celý byt na bielo, lebo môj drahý tvrdí, že máme krivé steny a stropy a že farba by to ešte zvýraznila...takže asi ti ciky neporadím ☹ ..ale nejaká do bleda (zelená, žltá, hnedá) by sa mi páčila...a záleží aj od toho, akú máte posteľ a nábytok

lucula73
26. apr 2010

ciky - presne ako napísala kamka,aký máte nábytok....my mále bledé skrine,takže taká sýtejšia marhulková nám tam ide,aby nebolo všetko také bledučké 🙂 🙂

inak pekný deň želám...

cikyta
autor
26. apr 2010

No ved to,že ešte nemáme žiadny nábytok 😠 A ked som chcela,že najprv kupme postel,potom vymyslíme farbu-to nie 😠
Chcem farbu lila(bledunko fialovu),no pochybujem,že budu mať niekde taku postel 😀
Mám horučku,kašel,sopel a hrdlo uplne v riti...nevládzem ani chodiť.Pa.Dnes som mimo.... 😖 Ani von neprejdem 🙄

jennys
26. apr 2010

CIKY polieč sa, nech ťa to čo najskôr prejde. Farbu chceš peknú, aj mne sa taká páči, ja som chcela takú kúpelňu ale žiaľ nezohnali sme v takej farbe kachličky, tak nakoniec je taká modrotyrkysová, ale aj tak pekná. S fialovou som nepochodila.

zefa
26. apr 2010

ciky...moji kmotrovci si minulý rok všetko boli kupovať v Poľsku..obklady,sanitu,vane....do rodinného domu a vraveli ,že nenormálny výber a za lepšie ceny ako tu...a kedže brali toho viac,zľava bola tiež...nakoniec vybrali do celého domu jeden druh kachličiek,len do každej miestnosti inú farbu...super to ladí

cikyta
autor
26. apr 2010

Zefa.Boli sme aj v MM v ZA.Tam je všetko z PL a tu v obchodoch je tiež všetko z PL.Len náš problém je,že všetko budeme mať za 3 týždne.Cenovo je to fajn,lebo muž má známosti všade.Len tá doba čakania 🙄

cikyta
autor
26. apr 2010

Lienika nám rodí 😵

zefa
26. apr 2010

čoooo...sa to nejako tu rozbieha...držím palčeky

ciky..ale ja tuším,že oni to boli kupovať vo veľkosklade

cikyta
autor
26. apr 2010

Zefa-vedieť tak niektore veci skôr 🙄

Dnes som sa vyšmatlala vybrať obklad do kuchyne a zajtra tam idem zas,lebo som si rozmyslela kombináciu....to je tak,ked rýchlo rýchlo,máš horučku a tvoje dieťa reve medzi vystavenými umývadlami,ktorými lomcuje o dušu😠

lucula73
26. apr 2010

ciky - no to ti nezávidím,takto narýchlo vyberať,keď si pomyslím,kolko sme vyberali my a kde všade sme boli....až mi je zle,ale možno je to aj lepšie...........proste musíš si vybrať a nemáš čas špekulovať 😉

lucula73
26. apr 2010

a tá lienika sa tiež nejak poponáhľala...ale pekne sa to rozbieha

romy si na rade 🙂

cikyta
autor
26. apr 2010

No veru.Malá Lucinka je zvedavá a chce byť rýchlo tu.Možno ju vylákalo slniečko skorej von 😉

jennys
26. apr 2010

NO teda, tak hádam pôrod dopadne dobre, ale má dobrý týždeň tak to bude OK. Ale inak všetky Lucky sa akosi ponáhľajú na svet 🙂

cikyta
autor
26. apr 2010

Jennys- 😀 No veru...

zefa
26. apr 2010

ciky...no tiež som si na to spomenula až teraz,ale nie som si istá...ak chceš zavolám jej a zistím kde to boli a ako to vybavili

cikyta
autor
26. apr 2010

Zefa dík za ochotu,no na zem dlažbu už máme v byte a obklad do kuchyne je objednaný-stredu bude. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre