Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
25. máj 2010

ciky to neni fiha ... ale utrpenie mat take prsia ....

romy01
25. máj 2010

aj ja som taka, ze rada spim na bruchu - a tesim sa az si zas tak lahnem 🙂

wolfskinka
25. máj 2010

romy ani mi nehovor, ja sa tesim an horuci kupel vo vani, ja som ako jastericka, ja sa rada vyhrievam, a teraz sa len sprchujem a samozrejme aj na spinkanie na brusku, to milujem 😵

domika9
25. máj 2010

veru dievčata aj ja som rada že sa možem opäť capnuť na brucho a predstavte si ako som spomínala že už davno pred tehotenstvom a samozrejme aj cele tehotenstvo ma boleli kríže ked som si lahla na chrbat tak po porode mi to prešlo uplne v pohode si nan lahnem a možem sa aj obratiť a nič ma neboli a samozrejme po porode prešli aj moje bolesti klbov 🙂

wolfskinka
25. máj 2010

baby kto ste rodili cisarskym .... alic mi hovorila ze po porode jej este vytlacili asi 10x po cisarskom krv a ze to dost bolelo ... zazili ste to niektora ?

wolfskinka
25. máj 2010

domi kolko si schudla pri prorode ?

surviver
25. máj 2010

wolfi ako vytlačili krv? nejako tomu nerozumiem 😲

wolfskinka
25. máj 2010

ze jej po cisaraku tlacili brucho a vytlacali krv z maternice alebo ja neviem ale nechapem preco,

surviver
25. máj 2010

mne nič nevytlačali...praveže som krvacala menej ako ine ženy čo boli po normalnom porode,lebo maternicu viac vyčistili pri sekcii,ale ešte v narkoze,takže ja som nič necitila

surviver
25. máj 2010

wolfi ešte ma napadlo,že možno sa jej slabo,alebo pomaly zvynovala maternica,tak preto jej to urobili,zatlačili na maternicu,aby sa zvynula a samozrejme pri tom vyšla aj krv...

zefa
25. máj 2010

wolfi...ja som tiež sladko spinkala po cisáre a nič mi už potom nerobili...mne sa pekne zvynovala a tiež som menej krvácala ako ostatné...mňa bolelo trochu viac vyťahovanie vývodov...pri laparke to tak nebolelo

wolfskinka
25. máj 2010

ja idem na cisar ale v spinalnej anesteze ...

wolfskinka
25. máj 2010

no nic to nevadi, vydrzim pre mateja vsetko

wolfskinka
25. máj 2010

akurat som skypovala so segrou a prvy krat videla nasho synovca na zivo ,... jezisi aky je krasny aj ocko otvoril na mna ... a uz isiel spinkat ma len 3 dni ...

cikyta
autor
26. máj 2010

Ahojte.Tiež som milovala spať na bruchu,no ako tehotná som samozrejme nemohla a ani teraz,lebo mi to tlačí na prsia a bolia.A vraj sa ani nesmie tak spať,dokial je mlieko.

lucula73
26. máj 2010

wolfi - tak tomu vytlačaniu nerozumiem ani ja...ja som mala prvý cisársky a tam ma kompet vyčistili...

romy01
26. máj 2010

ciky tak to si ma nepotesila ze by sa nemalo spat na bruchu kvoli mliecku ale znie to logicky.

wolfi ano to je ta postielka ale ja tam nebudem mat dole ten suflik.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
26. máj 2010

kati posielam ti IP

cikyta
autor
26. máj 2010

Vždy,ked mi Sisa zaspí,tak na MK nieje ani nohy 😒 No je toto možne??? 😅

cikyta
autor
26. máj 2010

Bola som v lekárni kupiť kvapky na zub.To bolo asi pred 2 hodinami.Teraz suseda kričí,že zabili lekárničku.tu,čo mi to predala.Niekto ju zabil v lekárni. 😔

jennys
26. máj 2010

CIKY preboha to v ktorej lekárni a čo sa tam stalo?

jennys
26. máj 2010

Kočky, ja som od včera doma tak sa teším. Hádam pôjdem do nemocky už potom len rodiť. Odpočítam dni, to svrbenie mám stále ale žiaľ kým neporodím tak sa toho nezbavím. Inak všetko Ok aj pečeňové testy, aj preto ma pustili. A budúci týždeň som sama doma, budem mať "dovolenku". MM s Luckou idú na dovolenku takú liečebnú tak Lucka pôjde tiež, keďže som si myslela že budem v nemocke ale aj tak by išla, lebo ja moc nevládzem a potrebujem viac oddychovať.

cikyta
autor
26. máj 2010

Tu u nás.(čo nadstavuju nad nu...pri Bondovi) Nič bližšie neviem,len to,že ju zabili.

zefa
26. máj 2010

no idem čítať a cyki tu hodí horor...ježiša to kde ?v tom zdravot.zstedisku?som v šoku 😕

cikyta
autor
26. máj 2010

Jennys-to je super že si domka! 😵 Nejako to už len vydrž.Bože musíš byť silná žienka a zatnuť zuby.Veru,nezávidím.
Ešte pár týždnov mojko.......... ☹

cikyta
autor
26. máj 2010

Zefa,nie v zdrav.stredisku,ale vedla neho kusok...tam je ešte jedna lekáren.

domika9
26. máj 2010

bože ciky to je strašne ☹ kto už len chce zabiť lekarničku

ciky ten isty pocit mam aj ja že ked som tu tak tu nikto nieje 😉

a prsia pri ležaní na bruchu svata pravda bolia ale aspon kusok sa na to brucho vyvyalím

cikyta
autor
26. máj 2010

Domi-ktovie...možno nejaký feťáci,alebo len tak pre peniaze,lebo to niekto urobil už pred zavretím,takže ktovie...uvidíme.Ale je mi z toho blbo.Clovek z ktorým som sa rozprávala pred chvílkou je niekym zabitý 😢

domika9
26. máj 2010

baby dnes sol mm vybavovať príspevky pri narodeni dieťaťa a si predstavte že u povedali že ked mam velku matersku tak nemam narok na porodne (tých 4000sk cca) fasa však takže podla štatu som ja nerodila lebo som si dovolila priplacať DNP to je čo
hlavne že naša zatial menšina ma narok na všetko

ale vraj si mam posledny den materskej ísť podať tu žiadosť a potom mi to vyplatia tak poradil ten pan na urade pritom materska sa pobera pol roka a po polroku už na to nemate narok tak som zvedava či sa trafime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre