Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
26. máj 2010

No Domi ☹ To som ani ja nevedela.Svine,hned sa ohánaju a čakaju,kde zoberu €

domika9
26. máj 2010

wolfi pri porode som schudla asi 5kg ale neviem presne lebo som sa odvažila na inej vahe ako som sa važila cele tehotenstvo ale ked pojdem na kontrolu po 6-nedelí tak sa postavím u dr. na vahu aby som vedela lebo cele tehu som sa važila na nej tak uvidím sama som zvedava ale včera mi zase začali puchnuť nohy takže ,,fasa,, ak to neprejde musím ísť ku mojmu dr. aby mi vzal krv či nemam zase nejaky zapal
ach ked si predstavím kde všade mi bude treba ísť na kontrolu po 6-nedelí tak mi je blbo lebo neviem ako to cele stihnem 😒

cikyta
autor
26. máj 2010

Takže tu lekárničku zabil (zaškrtil) vlastný muž.Išli sa rozvádzať a on tam teraz pred uzavierkou prišiel,ked tam bola sama a spravil jej to.Vraj ušiel. ☹

domika9
26. máj 2010

fuha huste to tam mate blbe no ale oni si ho chytia a to tam bola sama ?

domika9
26. máj 2010

aha šak teraz som si všimla že tam bola sama to mudel byť šok pre toho kto ju našiel isto nejaky zakazník

cikyta
autor
26. máj 2010

Hej sama. ☹

Ja som schudla hned asi 10 kg a teraz mám už menej kg,ako pred otehotnením. Takže som schudla ku dnešnemu dnu 23kg a celkovo som pribrala 20kg v tehotenstve.

cikyta
autor
26. máj 2010

Vizerá to tak,že ju našli 3 mlady chalani,lebo tých tam vypočuvali.

domika9
26. máj 2010

ciky dufam že pojdem v tvojich šlapajach aj mne by sa zišlo dať zo 20 kg dole aj tak by som ešte mala z čoho chudnuť

domika9
26. máj 2010

dala som nejake nove fotečky matuška

cikyta
autor
26. máj 2010

Domi-juj radčej nie.Ved som ako vešiak 😀 už.
Kukala som... 😉

surviver
26. máj 2010

ciky ,ale vieš,že na vešiaku všetko dobre vizera,tak aspon nemusiš premyšlat v čom dobre vizeraš,lebo budeš pekna vo všetkom 😉

cikyta
autor
26. máj 2010

Survi-fakt 😀

surviver
26. máj 2010

no čo Ti poviem ...FAKT 😉

domika9
26. máj 2010

ale ja nevravím že ty maš schudnuť ale mne by sa zišlo dať dole 20kg a aj viac 😉

cikyta
autor
26. máj 2010

Ale Domi-hádam nie...Si kočica 😉

surviver
26. máj 2010

domika,ked kojiš,tak to pjdu kila same dolu 😉

surviver
26. máj 2010

pjdu--pôjdu

surviver
27. máj 2010

dobre ranko...tak včera som to tu zatvarala a dnes teda otvorim 😀

takže otvorene,možte pismenkovat 😉

a pekny den všetkym 🙂

cikyta
autor
27. máj 2010

Ahoj vrátnička.........tak písmenkujme.............. 😵

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
27. máj 2010

ahojte kocky
ciky - to je hrozne to s tou lekarnickou. Az ma zmrazilo.

jeej Nelka a Matusko - to su suprove fotecky 😀 😀 😀 ja sa neviem vynadivat 😀

wolfskinka
27. máj 2010

romy no tak to chodi

ciky ako zub ?

cikyta
autor
27. máj 2010

Zub ešte bolí,ale snažím sa už si nedať tabletku,lebo ich bolo už ozaj dosť za posledné dni.
A aj som mierne odpuchla.Zajtra idem na kontrolu ráno.

wolfskinka
27. máj 2010

ja idem k zubarke presne o tyzden zase na cistenie a zase mi tam da vlozku ... bojim bojim, ale hadam boliet nebude, ked uz je zub v poriadku

kamka17
27. máj 2010

bambulky čafte...ja som tu len tak sporadicky a furt sa len vypytujem... 😅
môj gyndoš ma posiela k obvoďákovi kvôli nejakému potvrdeniu, že som akože po všetkých stránkach zdravá...lebo že on ako gyndoš rieši len ženské veci a chce mať na papieri aj info o tom ostatnom, vraj aby sme niečo podstatné nezanedbali...museli ste aj vy toto absolvovať?? 😒 😕
lebo chápem, že treba ísť k zubárke a ja s mojimi očami aj na očné, ale nemám chuť stráviť pol dňa v čakárni len skrz nejaký papier, že som akože ok zdravá...však tlak mi merajú na poradni, moč takisto, krv mi berú, tak nechápem, čo ešte chce...
a ešte mali ste niektorá problém že zvýšené bielkoviny v moči?? lebo ja o mám a len mi nakázal viac piť...už viac sa mi ale niekedy nedá.... 😅 😖

a Matúško aj Nellka sú úžasné bábätká, tak si ich pekne užívajte a domi, ty už nestraš s nejakým zápalom, už buď zdravá, nech má Matúško spokojnú maminu 😉

cikyta
autor
27. máj 2010

Kamka-čo???To som ešte nepočula.Obvodáčka ani nevie,že mám dieťa 😒
A s tými bielkovinami neporadím ☹

kamka17
27. máj 2010

no ciky...tak to som si aj myslela, že je to hovadina, len ma zaujímal názor ostatných...ale asi sa ulejem z práce budúci týždeň a nech má gyndoš dušu na mieste, pôjdem to vybaviť...

cikyta
autor
27. máj 2010

Hm...len chod ked káže,ale tehula by sa mala hlavne vyhýbať čakárnam u dr.skrz choroby a gynekolog ta tam ešte naženie 😒 fakt na hlavu.No iný kraj,iný mrav ☹

kamka17
27. máj 2010

no ja som mu hovorila, že nemám chuť tam stráviť mladosť, a on že mám sa objednať...no isto vyhodím 10evri za objednanie...no proste standista...ale inak je normálny asi..vraj dosť dobrý odborník, aj pôrodníka robí v čadci...

kamka17
27. máj 2010

standista = srandista

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre