Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
13. jún 2010

ahojte

domi,ja som jedla aj cesnak a nič....každé bábo je iné... 😉

moja dcéra vyhrala jednu súťaž a dostala vyhliadkový let ,teraz je v lietadle nad bojnicami,tak mám bobíky,dúfam,že sa neskydnú dolu 😝 ☹

domika9
13. jún 2010

počujte maminky nestalo sa vam že ste občas zabudli dať detičkam vigantol kvapky ? mne sa to stalo asi 3x a teraz neviem či ich dať za predchadzajuci den hned rano a večer za ten den alebo sa zameškane nema dobehovať?

domika9
13. jún 2010

fajne lucula tak vyskušam a budem vedieť dobuducna

cikyta
autor
13. jún 2010

Domika.To nič.Je leto a vit.D má Matusko zo slniečka.Dokonca niektorý dr.v lete zakazuju vigantol,tak sa netráp a nedávaj ani zameškane množstvo! Normálne pokračuj. Teraz som ho aj týžden nedala 😝

lucula73
13. jún 2010

veru domi,normálne pokračuj v dávkovaní...inak ja som zabudala,niekedy som aj pár razy nedala,tak to aj tak dopadlo,mal totálny nedostatok toho vit.D a tá hlavička...no coment..nejdem to tu už rozoberať.....
a malá sa mi vrátila celá a živá,tak som už v pohode 😀

cikyta
autor
13. jún 2010

Ja zabudam vigantol až toto leto.....inak som dávala poctivo-a aj tak sa nám zležala hlavička ☹ Dokonca,ked sa narodila,bol apríl,super horuco,opalovala som ju aj skrz žltačku a aj tak sa hlávka zležala ☹
Tak Veronika mala užastný zážitok ! To je super ! 😵

jennys
14. jún 2010

Ahojte kočky a dobré ránko. U nás už od rána prší a je aj trochu búrka. Lucku som vypravila do škôlky, išli sme v tom najväčšom lejaku. Dnes ani nikam nepojdeme keď je takto. Ale aj dobre aspoň nie je taka horučava.
Inak čo ste sa bavili o tých homeopatikách tak ja som si tú knihu stiahla tu:
www.ulozto.sk. Stačí napísať do vyhľadávania: homeopatia.
http://www.ulozto.sk/4444930/homeopatia-do-vrec...

lucula73
14. jún 2010

jenys,aj u nás bola búrka,ale malá stihla do školy a potom sa to spustilo.....inak to teplo cez víkend bolo otrasné,hlavne v sobotu 😠

cikyta
autor
14. jún 2010

Buročka je síce fajn,no milujem ju,ked môžem pri nej spinkať...čo sa mi najbližšie roky nepodarí ☹
Takže ja osobne chcem slniečko a hic............lebo ved ked sa to tak vezme,tak jarná garderoba je už Sise pomaly malá a jesenná je ešte dosť velkká,takže nejaké dlhe gate,bundy moc na leto nemáme.....iba sexy kraťasy a tričká 😀 😀 😀 😀 Takže slnko peč ! Peč ! Peč ! 😅
(Aspon nad našim domom teda 😅 )

domika9
14. jún 2010

ahojte čo to zase za zmeny aj vam tu neukazuje nikoho album?

romy01
14. jún 2010

ahojte

hlasim ze som stale 2 v 1 - nastastie sa dnes trosku ochladilo lebo sa furt potim ako slon az sa mi vyhodili potnicky pomaly vsade, tak chodim doma pomaly naha - no hroza, uz aby som zacala chudnut

domka ani ja nevidim tie odkazy na fotology a pod, zrejme nejaka docasna chyba

cikyta
autor
14. jún 2010

Musíte kliknuť na fotku a ste v albume.Dnes to takto užastne menili...

domika9
14. jún 2010

no krasa ešte čo tu nepomenia 😀 😀 😀

romy01
15. jún 2010

co dnes tu nikto nepride?

romy01
15. jún 2010

baby chcem sa opytat -
prisla mi Pnka za 12 dni v maji ale neprisiel mi ani cent za matersku od 13 maja. Kedy to chodi ?

wolfskinka
15. jún 2010

romy pn a materska chodi zvlast ... este ti pride

cikyta
autor
15. jún 2010

Ahojte.
Co ste dnes robili maminky,tehulky??? 😎

domika9
15. jún 2010

romy .wolfi ja som nastupovala na matersku 5.3 a normalne mi prišla PN-ka aj materska za ten mesiac naraz

ciky klasika ako teraz už kaťdy deň 😀 doobedu nejako prekojíme trošku Matuško ešte podriemka potom sa zase napapa a ideme prad obedom von , niekedy ideme aj doobedu aj poobede a potom už príde mm domov a už je večer 😉 ved to poznaš 😀

jennys
15. jún 2010

Ahoj kočky, tak my dnes ráno škôlka, potom som si šla ku doktorke pre lieky, prišla domov pospala som si do jedenástej, urobila som si polievku, prišla svokra, o tretej sme šli pre Lucku, chvíľu boli vonku, potom do obchodu a pekný deň za nami. Zajtra už príde mm tak bude to lepšie, ale inak v pohode, aj Lucka je OK tak som rada.

domika9
15. jún 2010

romy ako sa citiš ?

romy01
16. jún 2010

dobre ranko kocky

chystam sa do poradne , ale myslim ze nic sa nedeje. Citim sa dobre, nic ma neboli akurat ma stve ze som sa od soboty vkuse prezierala dynou a teraz mam oproti min tyzdnu o 2 kila viac - neviem preco na mna tak dyna posobi ale to sa mi stavalo aj vlani v lete ze po sladkom ovoci mi vybehla vaga. Staci ju nejest dva dni a ono to padne zas dole.
No kukla som na internet banking a materska tam stale nie je - iba PNka co prisla uz v pondelok, tak asi skocim aj na socialku ze co je to za bordel

wolfskinka
16. jún 2010

romy to je v pohode to vycuras .... kolko si pribrala doteraz ?

mne napr. PN chodi az 18teho, materska v ziline chodi az okolo 20teho, tak mas este cas

romy01
16. jún 2010

aha - no mne PNka chodieva uz 14 teho Tiez som premyslala ze pockat, lebo baby vacsinou dostavaju tie peniazky neskorsie ale viacere mi napisali ze im PNka aj materska prisla naraz, tak neviem ci sa mam stresovat. Ide o to, ze mozem kedykolvek porodit a ak to teraz nevybeham potom uz nebudem moct behat a mm on sa nevie na uradoch hadat.

wolfskinka
16. jún 2010

mne 18teho a ked to vyjde na vikend az 20teho, nestresuj do konca tyzdna pride urcite

nebudes sa musiet nikde hadat, uvidis pride ti, spytaj sa cikytky kedy chodi materska jej, ona je z martina, ale pokial viem tak vz iline chodi okolo 20teho

romy01
16. jún 2010

ok si ma presvedcila, pockam do poatku to bude 18 teho teraz sa mi aj tak nechce trepat do mesta.

Idem do tej poradne tak zatial papa

wolfskinka
16. jún 2010

tak len pekne pomalicky a spytaj sa cikytky kedy chodi materksa jej, vtedy bude asi aj tebe

cikyta
autor
16. jún 2010

Romy.Materská chodí okolo 15.-teho,no tento mesiac nejak mešká.

cikyta
autor
16. jún 2010

A záleží aj od toho,v ktorej banke máš učet.CSOB maju najprv,potom su Tatra b.,Sporitelna atd...

romy01
16. jún 2010

ahojte

no ciky som zvedava lebo pnka mi prisla uz 14teho.

Baby som bola v poradni a jupiiii - uz som otvorena na 1 cm. Zajtra idem na pasy a vraj ak neporodim tak mam dalsiu poradnu o tyzden - dufam ze uz ju nestihnem 🙂

cikyta
autor
16. jún 2010

@romy01 tak si ideš pomaly pre bábätko.Jupiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre