Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
21. jún 2010

@domika9 No od 5 mesiaca som parkovala kočík v cukrárni oproti baráku 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
21. jún 2010

katka asi tak 🙂
dnes ma naš Matuško 2 mesiace presne a už teda riadne podrastol za tu dobu v stredu ideme do poradne tak som zvedava kolko pribral od poslednej

surviver
21. jún 2010

ahojte babulky

romy Ty si ešte tu? no už som zvedava na drobca...a meno už mate vybrate? som to nejako nepostrehla...

tak ohladne toho plaču..naš maly teda plače velmi vela,ale ešte som ho nenechala ani raz "vyplakat" samozrejme,že boli dni kedy plakal aj 5 hodin v kuse s nejakymi pauzami na nadych 😉 ,ale ja som robila všetko preto aby neplakal,nosila som ho na rukach,davali sme rurku,masirovali bruško...ale nič nezaberalolo... teraz ked je väčši,tak viem ten plač rozoznat,ale aj ked plače len preto,aby som prišla k nemu aj vtedy hned pribehnem a nenecham ho plakat,možno si niekto povie,že maly s nami cviči,ale ja som nazoru ,že on je taky chudačik,ktory,je bez nas rodičov uplne strateny v tomto svete a ked nebude citit,že sme tu,že sa na nas može spolahnut,tak to isto neprospeje jeho psychike....a suhlasim zo Zefou...maminky po ivf su ovela vnimavejšie na všetko čo sa deje s ich babatkom,lebo vedia aka dlha cesta k nemu viedla....

lucula73
21. jún 2010

katka - no už by malo aspoň sedieť...ale však aj poležať si tam môže 🙂

survi ahoj...ešte ti napíšem....

surviver
21. jún 2010

luculka ok

zefa
21. jún 2010

ahojte
ohrádku môžte mať od narodenia...my sme mali 2 ks...a k nezaplateniu 😉 ...predala som keď už sa vedeli postaviť v tom sami,pretože moje uragány s tým tak lomcovali,že sa to raz trochu naklonilo a skoro som to nestihla zachytiť 😨 😝 ..ale vtedy som mohla na wc,uvariť,niečo urobiť,vypiť kafe,mali tam hračky,tak sa prebavili

zefa
21. jún 2010

kuk

wolfskinka
21. jún 2010

zefa krasnuckí súúúúúúúúúúú

wolfskinka
21. jún 2010

baby zase mi zacalo tak divne tvrdnut brucho .... ako kamen a po 5 minutach to preslo ... hadam sa matej este nechysta na svet, nech este chvilku vydrzi tam kde je

mzuzka
21. jún 2010

jeeeee,aki zlatunki bambulkovia 🙂))) ale na tej fotocke na mna posobia velmi malo. to asi preto ze moji buci su taki veliki. ale na chlapceka adievcatko sa neskutocne na seba podobaju. potmehudkovia zlati 🙂))

wolfi uz strihas meter 🙂))))))))))

wolfskinka
21. jún 2010

@mzuzka no striham, ale som akasi zmatena z toho mojho brucha

mzuzka
21. jún 2010

preco? myslis tie akoze kontrakcie? ci nieco co je popisane par stran do zadu a nedocitala som?

wolfskinka
21. jún 2010

mzuzka vcera to bolo v noci , cez den nic a teraz to zacina zase, to su len falosne poplachy, ale znervoznuje ma to

wolfskinka
21. jún 2010

@mzuzka dnes sa vrti v jednom kuse .... a keby si videla co rano nacvicoval s mojim bruchom ... to este nikdy neurobil .... srandista jeden maly

lucula73
21. jún 2010

@wolfskinka ,neboj,kým nie sú tie kontrakcie pravidelné,nič sa nedeje,zvykaj si,že ti teraz bude bruško tvrdnúť možno častejšie... 😉

zefa
21. jún 2010

@mzuzka...naši vtedy mali asi tiež 4 mes 😉 ...ááách to bol vegééét...počkaj ked začnú behať 😉 😝 ....z mini prieskumu medzi dvojkami ...ani jednovaj.,ani dvojvaj.....proste žiadne dvojky nechodia rovnako,zásadne každý na inú stranu,takže dopredu ti prajem príjemné "pobehovanie" 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
21. jún 2010

@lucula73 no si ma potesila ... sledujem sa ako hlupa ... som sa tak zlakla, kurnik ved ja nemozem ist este rodit

lucula73
21. jún 2010

@wolfskinka - no a keby si aj šla....neboj,matej je už dosť veľký chlap,v pohode.... 😉 ale on ešte určite vydrží... 🙂

mzuzka
21. jún 2010

wolfskinka ja som mala kontrakcie asi 4-5 tyzdnov pred porodom, tie take cvicne, sem tam boli dokonca pravidelne, mava to prevazna vacsina tehuliek.

zefa ved som sa divila, ze su taki mali 🙂)))))))) ale niektore fotky skresluju, hlavne aj oblecenie robi vela, dupky automaticky opticky zmensuju. co sa tyka toho ,ze su dvojky rozdielne, tak ja to mam od prvych tyzdnov, uplne zretelne. nasi su uplne ini, vo vsetkom. richi to je spekulant a pevny. dnes uz prosim pekne sedel, drzal sa ticky v postielke a sedel. marko to je kludne miminko, ale tak zvatla jazyckom, tolko slabik uz poslabikoval...... a tiez rastom. richi bol mensi, a uz pred mesiacom marka ofukol o kilo.

tijuska, gratulujem, uz si sa prehupla za hranicu potratovosti krajkovym slovnikom 🙂)))))))

lucka ahooooooj 🙂

lucula73
21. jún 2010

zuzka čauko... 🙂

mzuzka
21. jún 2010

ahoj luci teraz uz rozluckove 🙂 idem rychlo do hajan, do 5tej (u vas do 6tej)mam fajront.
vsetkym dobru noc 🙂

cikyta
autor
22. jún 2010

ROMY,asi ťa WOLFI predbehne !!!

kamka17
22. jún 2010

😎 jj ciky...ty si ale rýchla 😀 😀 😀 😀
wolfi totiž už je v porodnici, tak fakt sa može stať, že do večera máme Mateja na svete...ale údajne zatiaľ ani doktorka to nevie povedať s istotou...tak šak uvidíme 😉

romy01
22. jún 2010

ahojte kočky

tak my sme dnes rano leteli do nemocky. Niežeby sa mi schylovalo k porodu, ale som rano trosku krvacala. Hned ma napadlo ze je to len zatka, ale ked to od pol siestej do pol siedmej neprestalo a furt zo mna tiekla ruzova voda - reku radsej idem nech maleho kuknu, mozno sa spusti tefa aj plodovka poriadne. Ale trt nic sa nespustilo. Tak ci onak som mala ict na pasy zajtra tak tam nepojdem. Maly drichmal ako tuhy tak som tam lezala 40 minut a drncali sme bruchom so sestrickou nech sa aspon raz ozve. Ale inak mavam dnes fest casto neskutocny tlak na kosti tm dole - akoby som zozrala zeleznu guu a ta sa mi usadila kdesi v mechure. Mozno mala cikyta pravdu a zajtra aj porodim. ktovie

romy01
22. jún 2010

survi - momentalne su nasi favoriti
Michal, Tomáš, Timotej

cikyta
autor
22. jún 2010

@romy01 Fuha Romy,tak toto už začína byť napínavé...takže zátka odišla a zajtra.....................................................................
.....................................................................................................................................................................................................................
....................................................................................................................................................................................................................
tu privítame malého Timka! (teda,aspon toto meno sa mne osobne páči 😵 )
Michal je môj muž 😝 a pol jeho family 😝
Tomáško-no toho poznám len jedneho,no je to taký truhlík 😅
Timotej-je také "netuctove"meno a dá sa mu povedať tak nádherne že: Timko!!!! 😎

romy01
22. jún 2010

ciky aj ja som toho nazoru - ja ma brata Michala takze to urcite nedam aj ked je to pre mm favorit a Tomas nie je az take zle ale nie je to to prave orechove. Ale horsie je ze u mna vyhrava na plnej ciare Timko ale mm sa az tak nepaci - neviem ako sa nakoniec rozhodnem - ustupit ci neustupit ???

cikyta
autor
22. jún 2010

@romy01 Neustup,on si zvykne 😀 a neskôr bude rád,ked zakričí vonku:
-Timko pod sem a pricupitá jeho krásny chlapček sám.
Kdežto pri Michalovi by sa prirutilo 5 kadejakých výrastkov 😀

romy01
22. jún 2010

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre