• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@cikyta : presne tak, máš absolútnu pravdu, ja to moc neriešim, a už aj zo tri mesiace sa jej tak prihováram, len môj muž sa smial, že aby naša Kaja nemala pipíka :grinning: no a veru nemá :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza- gratulujem ku KARINKE :wink: :wink: :wink:

@dunda80- a vy uz viete co to bude ?
24. jún 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek : ďakujem, už len nech to dokopeme v zdraví :slight_smile:
vy viete, či ste to nechali na prekvapko? :wink:
24. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza gratulujem a meno krasne
a presne preto sme nechceli nikomu povedať ake meno ideme dať viem že vy tu baby konikove by ste mi do toho nekecali ale okolie by to komentovalo a každy by mal iny nazor atd a tak som sa tomu chcela vyvyarovať a nikomu sme meno nepovedali a mali sme pokoj :wink:
24. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza- mas IP :wink: :wink: :wink: a kolko si doteraz pribrala ?

@domika9- ma moju rec a ja idem v tvojich slapajoch :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky - vyzera to tak, ze v novembri budes len basnickovat :wink: a potom zase v januari :grinning:
24. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ale aj v septembri a mozno v oktobri ..... :wink: :wink: :wink:
24. jún 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru dievky.......to už bude zbierka básní previazaná ružovou stuhou potom :grinning:
24. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta- ved bude ju mat kto rozviazavat a maslickovat :grinning: :grinning: :grinning: predsa nasa Sisinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v nedelu bude o nej film vecer o 20:15 h. tak jej ho pusti ma to povolene slecinka nasa najmensia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 : ďakujem, mne je to jedno, veď ja si ju tak pomenujem, ak sa niekomu naše meno nepáči, nevadí, mne sa tiež nepáčia všetky, aké existujú :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek : no ja som práveže zatiaľ pribrala len 1 kg, ale nikdy som nebola najchudšia, takže Kaja si má ešte z čoho čerpať, zásob som jej narobila dosť :grinning: :grinning: mám trochu problém s jedením, aj teraz ešte, moc mi nechutí a hocičo nezjem, pre mňa veľká zmena, lebo predtým som zjedla hocičo a hocikoľko :slight_smile: ale veru priznávam, zatiaľ som spokojná, no možno sa ešte rozbehnem :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza- vsetko ide ako ma :wink: :wink: :wink:
24. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek : chvalabohu, po šiestich rokoch by to veru mohlo mať šťastný koniec, prvý a asi aj poslednýkrát
24. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza- nikdy nevies ci pri druhom to nebudu dvojicky :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek : no to je fakt, veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to by teda bola iná sranda....keby bolo keby.....nevadí, táto jedna kočka nám bude stačiť, za všetko musí byť človek vďačný, no nie? :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza- spravna rec, za kazde rano ked sa zobudime dakujme, ze sme :wink: :wink: :wink:
24. jún 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek : že sme a že máme to, čo máme...jéééj, aké pekné filozofické myšlienky.... :slight_smile:

tak vás všetky ešte raz pozdravujem, idem si ľahnúť, dnes som od rána na nohách a už sa mi veru hlásia kríže :grinning:
ale nevadí, šťastní sme ako blšky :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza , zelame pekny vecer a lahke snicky pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek veru nevieme ešte,čo to tam je :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dunda80- ale coskoro sa uz dozviete , pravda :wink: :wink: :wink: inak ako znasas tehuhu obdobie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ???
24. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam,že už čoskoro :slight_smile:)no som na PN doma od začiatku a je mi doma dobre,ale niekedy je doma aj nuda :unamused: .A ako znášam?no ako kedy veru.Teraz ma dva dni nejako bolela hlava a znížil sa mi asi tlak,ale zase niekedy úplne v pohode.Tiež ako Tinka mi kadečo z jedla neberie a natahuje ma :grinning: .Ale tak už nejako do konca vydržíme :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavne,nech je všetko ok :slight_smile: A Ty ako?už vieš,čo to tam v brušku nosíš?
24. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek : ďakujem, podobne všetkým šťastným bud. mamkám, aj už mamkám :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuška :wink: :wink: ty sa budeš usmievať až do pôrodu teraz uvidíš,ked vieš,že je tam Karinka a som veľmi rada,že Ti to vyšlo :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaza,@dunda80- to stastie sa neda opisat kazda z nas vie ake je to silno vytuzene :wink: :wink: :wink:

tak stastlivo aby sme to dokoncili do uspesneho 40tt-42tt tehuhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek presne tak,len dobojovať,ale tak Ty sa nenazdáš a už to bude na svete a my si ešte trošku počkáme :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dunda80- to neva kazda z nas sa docka..... :wink: :wink: :wink: udeme si rozdavat dalsie kroky do kojenia :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: potom daj vediet co to bude ak to nebude tajomstvo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

... tak ja sa lucim a zelam pekny zvysok vecera idem sa povenovat manzelovi , prave dosiel , pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jasné dám a aj ja prajem pekný večer papa.Venuj sa :slight_smile:
24. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok