Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

tinkaza
24. jún 2010

@cikyta : presne tak, máš absolútnu pravdu, ja to moc neriešim, a už aj zo tri mesiace sa jej tak prihováram, len môj muž sa smial, že aby naša Kaja nemala pipíka 😀 no a veru nemá 😀 😀

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza- gratulujem ku KARINKE 😉 😉 😉

@dunda80- a vy uz viete co to bude ?

tinkaza
24. jún 2010

@brmbolcek : ďakujem, už len nech to dokopeme v zdraví 🙂
vy viete, či ste to nechali na prekvapko? 😉

domika9
24. jún 2010

@tinkaza gratulujem a meno krasne
a presne preto sme nechceli nikomu povedať ake meno ideme dať viem že vy tu baby konikove by ste mi do toho nekecali ale okolie by to komentovalo a každy by mal iny nazor atd a tak som sa tomu chcela vyvyarovať a nikomu sme meno nepovedali a mali sme pokoj 😉

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza- mas IP 😉 😉 😉 a kolko si doteraz pribrala ?

@domika9- ma moju rec a ja idem v tvojich slapajoch 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brmbolcek
24. jún 2010

....ale aj v septembri a mozno v oktobri ..... 😉 😉 😉

cikyta
autor
24. jún 2010

No veru dievky.......to už bude zbierka básní previazaná ružovou stuhou potom 😀

brmbolcek
24. jún 2010

@cikyta- ved bude ju mat kto rozviazavat a maslickovat 😀 😀 😀 predsa nasa Sisinka 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

cikyta
autor
24. jún 2010

@brmbolcek 😀

brmbolcek
24. jún 2010

a v nedelu bude o nej film vecer o 20:15 h. tak jej ho pusti ma to povolene slecinka nasa najmensia 🙂 🙂 🙂

tinkaza
24. jún 2010

@domika9 : ďakujem, mne je to jedno, veď ja si ju tak pomenujem, ak sa niekomu naše meno nepáči, nevadí, mne sa tiež nepáčia všetky, aké existujú 🙂

tinkaza
24. jún 2010

@brmbolcek : no ja som práveže zatiaľ pribrala len 1 kg, ale nikdy som nebola najchudšia, takže Kaja si má ešte z čoho čerpať, zásob som jej narobila dosť 😀 😀 mám trochu problém s jedením, aj teraz ešte, moc mi nechutí a hocičo nezjem, pre mňa veľká zmena, lebo predtým som zjedla hocičo a hocikoľko 🙂 ale veru priznávam, zatiaľ som spokojná, no možno sa ešte rozbehnem 🙂

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza- vsetko ide ako ma 😉 😉 😉

tinkaza
24. jún 2010

@brmbolcek : chvalabohu, po šiestich rokoch by to veru mohlo mať šťastný koniec, prvý a asi aj poslednýkrát

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza- nikdy nevies ci pri druhom to nebudu dvojicky 😀 😀 😀

tinkaza
24. jún 2010

@brmbolcek : no to je fakt, veru 😀 😀 😀 😀 tak to by teda bola iná sranda....keby bolo keby.....nevadí, táto jedna kočka nám bude stačiť, za všetko musí byť človek vďačný, no nie? 🙂

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza- spravna rec, za kazde rano ked sa zobudime dakujme, ze sme 😉 😉 😉

tinkaza
24. jún 2010

@brmbolcek : že sme a že máme to, čo máme...jéééj, aké pekné filozofické myšlienky.... 🙂

tak vás všetky ešte raz pozdravujem, idem si ľahnúť, dnes som od rána na nohách a už sa mi veru hlásia kríže 😀
ale nevadí, šťastní sme ako blšky 😀 😀 😀

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza , zelame pekny vecer a lahke snicky pa pa 🙂 🙂 🙂

dunda80
24. jún 2010

@brmbolcek veru nevieme ešte,čo to tam je 😀 😀 😀

brmbolcek
24. jún 2010

@dunda80- ale coskoro sa uz dozviete , pravda 😉 😉 😉 inak ako znasas tehuhu obdobie 🙂 🙂 🙂 ???

dunda80
24. jún 2010

no dúfam,že už čoskoro 🙂)no som na PN doma od začiatku a je mi doma dobre,ale niekedy je doma aj nuda 😒 .A ako znášam?no ako kedy veru.Teraz ma dva dni nejako bolela hlava a znížil sa mi asi tlak,ale zase niekedy úplne v pohode.Tiež ako Tinka mi kadečo z jedla neberie a natahuje ma 😀 .Ale tak už nejako do konca vydržíme 😀 😀 😀 ,hlavne,nech je všetko ok 🙂 A Ty ako?už vieš,čo to tam v brušku nosíš?

tinkaza
24. jún 2010

@brmbolcek : ďakujem, podobne všetkým šťastným bud. mamkám, aj už mamkám 🙂

tinkaza
24. jún 2010

@dunda80 : 😉

dunda80
24. jún 2010

Tinuška 😉 😉 ty sa budeš usmievať až do pôrodu teraz uvidíš,ked vieš,že je tam Karinka a som veľmi rada,že Ti to vyšlo 😀 😀

brmbolcek
24. jún 2010

@tinkaza,@dunda80- to stastie sa neda opisat kazda z nas vie ake je to silno vytuzene 😉 😉 😉

tak stastlivo aby sme to dokoncili do uspesneho 40tt-42tt tehuhu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dunda80
24. jún 2010

@brmbolcek presne tak,len dobojovať,ale tak Ty sa nenazdáš a už to bude na svete a my si ešte trošku počkáme 🙂 🙂

brmbolcek
24. jún 2010

@dunda80- to neva kazda z nas sa docka..... 😉 😉 😉 udeme si rozdavat dalsie kroky do kojenia 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 potom daj vediet co to bude ak to nebude tajomstvo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

... tak ja sa lucim a zelam pekny zvysok vecera idem sa povenovat manzelovi , prave dosiel , pa pa 🙂 🙂 🙂

dunda80
24. jún 2010

@brmbolcek 🙂 🙂 🙂 jasné dám a aj ja prajem pekný večer papa.Venuj sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre