Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
2. júl 2010

@zefa to mi je strasne luto co sa stal, je to tazke ale snaz sa cez vikend sa dat nejako dokopy, mna pohreby deprimuju

cikyta
autor
2. júl 2010

@zefa Viem o tom,čo sa stalo.Je to tak strašne...že normálnymi slovami sa to opísať nedá. 😔
@jennys No aj to 3 ročne.Vraj sa najprv stratilo za panelákom a dnes sa matka priznala,že jej spadla do váhu....(no len či spadla...) ☹ A ty Jennys si užívaj slničko,pohodu a relax......už si tiež pomalyčky vo finále 😉

@lucula73 Upratala 😀 😀 😀 😀 😀 No handry musím zajtra riadne oprať.Už tu nemozem hučať s práčkou večer 😀

zefa
2. júl 2010

som rada,že ste všetci ešte pokope
nie nezomrela celá rodina...otec,ktorý šoferoval prežil..a do včerajšieho dňa netušil ,čo je s ostatkom..dnes mu to snáď niekto povedal...neviem si predstaviť ako bude žiť... 😢 😢

cikyta
autor
2. júl 2010

@zefa Týmto zomrel aj on... 😔

wolfskinka
2. júl 2010

@zefa je to hrozne .... co sa stalo

@cikyta presne to je aj moj nazor ....

wolfskinka
2. júl 2010

dobru noc vsetkynm sladke sny

domika9
3. júl 2010

ahojte krasnu slniečkovu sobotu prajem my sme sa od obeda flakali ale iba na dvore tatik robil tak drobnosti a my sme boli pri nom aj včera aj dnes a Matuško včera vyspal na dvore vyše 4 hodiny a dnes skoro 3 takže super teraz spinka dnu kwéd sa zobudí ideme trošku ppopratať včera som si stihla poumyvať okna a prezliecť postele tak dnes to iba dokončiť take bežne a zase sa mi bude lepšie žiť ved cez okna som už ani nevydela von

domika9
3. júl 2010

jemine nevidela 😀

cikyta
autor
3. júl 2010

A počili ste o tej 3 ročnej Simonke? Dnes ju našli- vizerá to tak,že ju do váhu hodila mater 😠 Nieje to mater.Je to hyena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nech už to bolo ako kolvek-jej matka tam bola,ked padla do vody a NEPOMOHLA! Len hnusne klamala policajtov a media.

Ked pred pár dnami hovorila na jojke v správach o tom,ako ju stratila za panelákom,ja som jej to zožrala a plakala s nou... 😔

wolfskinka
3. júl 2010

@cikyta tak nad tymto sa uz nepozastavujem ... aj hyena je slabe slovo ... ked dieta nechce tak nech ho da na adopciu ale nie ho hodit do vahu nech sa utopi ... hrozne, by som jej naparila dozivotie

cikyta
autor
3. júl 2010

@wolfskinka Ja by som ju narezala centimetrík po centimetríku žiletkou a solila,solila,solila..........a potom ju dala ukameňovať ženám,ktore nemôžu mať detičky!

wolfskinka
3. júl 2010

@cikyta presne tak a take pekne dievcatko

wolfskinka
3. júl 2010

@orsulka zajtra idem varit vyprazany syr .... neprides ? ty si syromaniacka 😀

lucula73
3. júl 2010

@wolfskinka a ty aký syr vyprážaš?my sme už dávno nemali taký fajný syr,minule bol ako guma,ani trochu nezmäkol,nikomu nechutil a bola to nejaká tehla... 😒

wolfskinka
3. júl 2010

@lucula73 ja mam rada hermelin, ale ten teraz nemozem, plesnive syry sa v tehu nemozu, tak kupujem teraz eidam ale ten sa mi rozteka, tak ho obalujem do cesticka a nie do brezli alebo este jeden typ syru je, ale neviem presne ako sa vola, myslim tekovska tehla alebo tak nejako ... a ten je dobry,

zefa
4. júl 2010

ahojte
ešte nemáme Matúška? 😉 ved ešte má čas
wolfi...ja syr proti vytekaniu obaľujem v 3 obale,potom zas vajíčko+brezle..niekedy ešte raz... 😉 a vysmážam pomaly

wolfskinka
4. júl 2010

ahojte baby,

tak dnes sa mi este pohorsilo, zajtra o 7,00 idem na kontrolu do porodnice a mam prist nalacno pre istotu, ak by sa im zdalo ze uz nema vyznam to natahovat, tak pojde hned rano von ...drzte palce aby to tak bolo

@zefa no mne sa roztecie aj ked ho obalim 3x v trojobale 😀

lucula73
5. júl 2010

ahojte

no wolfi sa neukázala zatiaľ,tipujem,že ju tam nechali 😉

zefa - nie Matúška,ale mateja si myslela,nie? 😉 😀

zefa
5. júl 2010

ahojte
no jasné,že Mateja..som už popletená z tých detí

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
5. júl 2010

ahojte,
tak ja zase doma , sme tam boli cele doobedie, vsetko skontrolovala a vsetko ok, vraj som sa viac otvorila a povedala, ze aj plodovy vak je poriadne napnuty, ze mozno do piatku ani nevydrzime, Matej kopal o 106, nemali ma kde dat a povedala, ze aj tak by ma teraz nerobili ze mi bude lepsie doma, tak som taka ubolena isla domov, ked sme prisli som si lahla a zaspala a potom sme boli u nasich na obede a az teraz sme prisli domov, som lezala na zahrade a sa mi trosku polepsilo tak Vam hned pisem, v piatok nastupujem ... ale zase ma nepotesila dr., lebo ze pred sekciou musi pozriet pacientku primar a ked nastupim v piatok bude tam az v pondelok, takze ak mi neodtecie plodova voda alebo nezacnem rodit, tak ma neurobia ... lebo musia cakat na neho, sila ze ?

a co sa tyka mojich krizov .. tak to uz nejdem ani komentovat

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Tak ti mali kázať prísť až pondelok. Načo tam budeš "výkendovať?" Ležať môžeš aj doma,nie?

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta ved to som povedala aj ja, ale o tom zial nerozhoduje ta moja dr. ale iny dr. ktory je na prijmovej ambulancii a on ma naplanoval na piatok a som sa pytala dnes aj tej mojej dr. tak povedala, ze on je sef prijmovej a ze to co naplanuje on s tym sa neda uz nic robit, ale dobre je ze sa otvaram a povedala dr. ze sa tam nieco deje, tak dufam, ze sa udeje cim skor

alicka nastupuje do porodnice v stredu ku babam, tak dufam, ze budeme spolu na izbe

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka ty si už fakt riadne nedočkavá.

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta nie nedockava ale uz ubolena z tej chrbtice a dnes mi bolo aj na vracanie ale nakoniec som cosi do seba dostala, alicka ma dnes videla a sa az zhrozila, ked videla ako vyzeram ... nevyspata, pokrutena v predklone, vystriet sa mi neda ... sediet sa neda, lezat da, ale iba v niektorej polohe a aj to nie dlho, dr. povedala, ze matej mi talci na nerv v chrbtici a preto som taka dokrutena a nemozem sa vystriet

domika9
5. júl 2010

@wolfskinka to zvracanie je normalne ja som sa pozvracala pred porodom ,nebolo mi zle ani nič take len trebalo zvracať ale potom už fajn len mi nechceli dať piť koli tomu že by som sa znovu pozvracala

cikyta
autor
5. júl 2010

Ja som grcala uplne celý pôrod a misku mi pod bradou držal muž.Takže kontrakcia...tlačenie...revanie...grcanie 🙄

wolfskinka
5. júl 2010

@domika9 mam kamosku neurologicku rozmyslm ze pojdem zajtra ku nej s tou chrbticou nech mi to pozrie, ved to neni mozne aby som chodila v predklone

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Za tou kamoškou si mala isť už skor.Ved sa už pekne dlho trápiš s tým chrbátom,nie?

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta bola na dovolenke, robi az od zajtra, uz by som za nou bola davno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre