Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka hm.tak chod za nou.

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta zajtra sa chystam jej zavolat a dohodnem sa s nou, ale lieky mi dat ziadne nebude moct jedine ak by nejaky obstrek

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka ved to je jasne,že žiadne lieky.Bohužial...

wolfskinka
5. júl 2010

no mozno mi s tym nieco urobi ... zatial to musim vydrzat ... vzdy som mala problemy s chrbticou, ale takto zle som na tom este nikidy nebola ... moj muz to vola Katarinin koktejl .... totizto ta kamoska neurologicka je Katarína a zopar krat sa stalo ze som zostala lezat a nemohla hlavou otocit a ani vstat z postele tak jej len zavolal, zbehol ku nej a namiesala mi kombinaciu liekov a do 3 hodin som vzdy vstala ... ale teraz mi nemoze dat a vsetky lieky co mam doma na chrbticu nic z toho si dat nemozem .... no ked ma ta uvidi tak sa bude smiat, uz ma zazila v akdejakych situacich ale takuto veru este nie

domika9
5. júl 2010

@wolfskinka no treba len vydržať lebo tu je asi aj akakolvek masaž nadarmo kedže pomasíruješ len sval ale tebe tlačí matej na nerv? takže tu úomože len porodiť 😉 už to nejako dobojuj posledny mesiac je fakt velmi tažky ale treba vydržať

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Hm.Len teraz je na 1.mieste Matejko,až potom ty a tvoje potreby,tvoje bolesti...

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta ved preco tak trpim, od pondelka minuleho tyzdna a nedala som si ani len paralen, trpim a drzim, len aby bol Matej v poriadku ... nic nie je dolezitejsie

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Ved si písala,že si si dala novalgin,či? Ale to je fuk.
A inak,paralen možeš užiť.To je v tehotnosti normálne a neškodne.Aj gyn.mi to odporučali.

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta ten mi chceli dat, ale ja som ho neuzila

wolfskinka
5. júl 2010

@wolfskinka bojim sa akekolvek lieky, paralen som si dala 2x vtedy ked som mala ten problem so zubom ... ale mam strach kvoli matejovi

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka paralen je jediný liek,čo možu tehule užívať bez toho,že by to ohrozovalo plod. Po pôrode sa može aj ibalgin - ktorý daju často aj v pôrodnici,ked niečo velmi bolí a ten nevadí ani mliečku...

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta ja by som sa bala aj toho ibalginu, ze by mu mohol ublizit ... ja som sa aj kavu bala pit, pokial mi to dr. nepovedala, ze mam si merat tlak a ked mam nizky mam si dat trochu kavy ... aj z toho som mala vycitky svedomia, ze som si kavu dala a to nehovorim o tom, ze cele tehotenstvo dopujem mateja antiepileptikami ...

wolfskinka
5. júl 2010

idem ja natiahnut kosti, a najst si nejaku polohu na lezanie, uz sedim dlho

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Kavu prikazuju,ked je nizky tlak.To ano. Pila som ,ale väčšinou bez kofeinu.Ked som cítila nizky tlak,dala som si s kofeinom.

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Tak pa.

wolfskinka
5. júl 2010

ja som si dala iba ked som mala nizky tlak a aj to s mliekom a s cukrom .... asj z toho som mala vycitky svedomia voci matejovi

wolfskinka
5. júl 2010

pa a pozdrav sisinku

cikyta
autor
5. júl 2010

@wolfskinka Díky.Práve mi hryzie stehná.

lienika
5. júl 2010

ahojte.....jennys už má chlapčekov na svete 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. júl 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mate?pridavam nove foto

cikyta
autor
5. júl 2010

@lienika Jéj Lienika a ako to vieš ??????????? GRATULUJEM !!!! MOOOOC.

cikyta
autor
5. júl 2010

@kuspitka Kamilka je užastná.Taká šťastná z vodičky ! Nádherná !!!!

domika9
5. júl 2010

jennys gratulujem 🙂 no tak drobci si nedali povedať

surviver
5. júl 2010

ahojte
jennys blahoželam a vela zdravička všetkym 🙂

surviver
5. júl 2010

@kuspitka mala je zlata,to ste boli len tak na kupalisku,či snou chodite plavat??

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta a nedala si jej veceru ked ti hryzie stehna ???

surviver
5. júl 2010

@wolfskinka vidim,že humor ta neopušta,tak to je fajn..už nejako dobojuješ,neboj 😉

wolfskinka
5. júl 2010

@jennys blahozelam a prajem vela vela zdravicka, stasticka ....

@kuspitka ... pekne fotecky

wolfskinka
5. júl 2010

@surviver dobojujem ... v podstate co sa tyka tehu a mateja tak sa citim fajn, jediny problem je ten moj chrbat

inac sme s muzom dali prechadzku teraz po vonku tak trosku som sa rozhybala a akurat idem do spcrhy a s masaznou hlavicou mi rozmasiruje trosku chrbat tak hadam to tiez trosku uvolni a bude dobre a nejako to dobojujeme do stastneho konca

ozaj Alicka nastupuje k babam do nemocky v stredu, ja v piatok, ak vsetko dobre dopadne budeme spolu na izbe 😀 to bude coro moro

surviver
5. júl 2010

@wolfskinka 😀 ..tak nech ešte nemocka ostane stat,ked z nej budete odchadzat 😉

tak pekne sničky všetkym paaaa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre