Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
10. júl 2010

lucul isto sa ciky nehneva asi len šli niekam na vylet ked nam praje konečne počasie

ty brdo tak to je iny macke ten tvoj chlapček som zvedava aku vahu budeme mať my 23. ideme na poradnu

a inač to očko čo som už spomínala davnejšie atb nam nezabrali 20-teho ideme prepichovať kanalik 😖 už teraz mam strach

domika9
10. júl 2010

@lucula73 ako robíš šlahačkovo-pudingovu ? mne na ten kolač ide len vyšlahať 200g masla so 100g cukru a dotoho puging 700ml mlieka a dva zlate klasy

lucula73
10. júl 2010

@domika9 ja som dnes robila podľa jedného receptu,inak moja mama to robila viac razy a bol dobrý,tak uvidím zajtra......400 ml mlieka a jden zlatýn klas a do toho dve šľahačkové smotany vmiešať,ja som dala aj želatínu dnes,prvý raz čo sa mi neporobili hrčky,tak som zvedavá,malo by to lepšie držať.. 😝

lucula73
10. júl 2010

a tie smotany samozrejme najprv vyšľahať a potom vmiešať s pudingom...

zefa
10. júl 2010

baby ja som objavila od Dr.Oetkera...volá sa to želatínový stužovač...to je do smotanových,jogurtových...plniek..vymiešate to v 100ml vody a rovno do plnky...krásne to stuhne,nič netečie fasa vecička,nemusíte zlaté klasy,maslá ap...ja už iné ani nepoužívam
no a dám vám sem link..kuknite si aspoň časť...tie moje dvojičky sú proti tomuto malina 😉 😀 😀
http://www.ceskatelevize.cz/program/10076980472...

zefa
10. júl 2010

prehrajte si to video 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
11. júl 2010

@lucula73 dik vyskušam a to ako len daš na piškot tu plnku a hotovo nič nato nedavaš, či to davaš do torty?

kamka17
12. júl 2010

"Matej sa narodil 11.7.2010 o 6.05, vážil 3620g a meral 48cm, má veľa čiernych vláskov a modré oči."

kuspitka
12. júl 2010

ahojte.
gratulujem uz sa narodil.....peknu vahu ma nech sa vam dari.....
a nemala mat cisarsky???

kamka17
12. júl 2010

kuspie...asi aj mala cisársky...to mi nestihla napísať 🙂
inak pekný deň prajem všetkým 😎 😎 😎

kuspitka
12. júl 2010

kamka ved mi pisala,ze mala mat az v stredu.asi sa nieco stalo tak isla skor.
juj ,ale tesim sa velmi...

dunda80
12. júl 2010

Wolfskinka -mooooc gratulujem 🙂 len sa pekne držkajte a nech ste zdraví a čoskoro doma 🙂 🙂

lucula73
12. júl 2010

už som wolfi zagratulovala v druhej temičke 🙂
ale asi jej odteikla voda...nejak to tí doktori preplánovali..... 🙂 ,hlavne že sú v poriadku a má to za sebou 😉

zefa
12. júl 2010

ahojte
a rovno gratulujem..no krásne miery.. 😵 😵 😵

domika9
12. júl 2010

wolfi gratulujem tak to maš za sebou všetko naj naj prajem drobec aby priberal a maminke aby nemala problem s mliečkom -ako ja 🙂

cikyta
autor
12. júl 2010

Vitaj Matejko náš krásny,
maminkou tak vytužený,
aké máš len príma miery,
na teba vždy pôjdu ženy!

Zeláme ti vela zdravia,
vela lásky na svete,
Zdravíčko aj tvojej mamke,
nech je skoro na nete 😉

surviver
12. júl 2010

@cikyta no ciky už sme mali strach či ste ok,ked ste sa dlho neukazovali 😕

lucula73
12. júl 2010

@cikyta -krásna básnička,ako vždy 😉

cikyta
autor
12. júl 2010

@surviver Mala som tu viac dnovu návštevu a teraz zase strážim ešte synovca a psa 🙄 😝 takže čo?
"Radooooooooosť 😠 "

domika9
12. júl 2010

@cikyta aj ja som už mala strach že kde si 🙂 take šoky nam nerob 😀

cikyta
autor
12. júl 2010

Inak tej Wolfi malý musí byť taká gulička.Nemá ani 50cm a kolko váži 😅 😉

cikyta
autor
12. júl 2010

No a do toho všetkého mi Sisa zaspávala o pol noci a spala s 30 prestávkami do pol 11 rána 😅 Dokonca mi vstala o 2 v noci a hodinu sme sa museli hrať...potom zase 5 to iste...
Idu jej zubky,celá je zaslintaná a tak máme dni totálne hore nohami.Nevravím,že sme niekedy mali nejaké extra režim,no teraz ho už nemáme absolutne 😀

cikyta
autor
12. júl 2010

No už píšem ako madar.......................
(bola tu mama po niekolkých mesiacoch a sa normálne zhrozila , ako vizerám. Vraj uplná troska 😒 )

lucula73
12. júl 2010

@cikyta ☹ ☹ ..je to smutné.....určite by sa ti zišla pomoc,čo by ti Silvinku postrážila aspoň občas,aby si si oddýchla 😒

cikyta
autor
12. júl 2010

No idem do sprchy a spať.(Som zvedavá na noc.Ak mi tu bude ten pes štekať-zabijeeem!) Ved skrz to,že štekal mi Sisa nespala poobede.Budil ju.Tak zalomila už o 7 a tak sa bojím,že sa o pol noci zobudí svieža a pôjdeme sa zase hrať 🙄 No........uvidíme...........pápá

cikyta
autor
12. júl 2010

Silvia Anderson 😀 :

zefa
12. júl 2010

ciky 😀 😀 😀 😀 ...ty vole ,ja sa málo vyspím,ale ty už vôbec....nuž ja ked nevládzem a by som všetkých niekam poslala,si vždy spomeniem ako veľmi som ich chcela,koľko bolesti a smútku som prežila bez detí...ved v truhle sa vyspím až mi to na nervy pôjde 😀 😀 😀 a to mi dodá zas kúsok sily vstať a ísť...ved aj 10 rokov predtým som padala a vždy som niekde zobrala silu vstať,,,vydrž mojko!!!!!ved do 18 tich to hádam trvať nebude 😉 😀 😀 😀

domika9
13. júl 2010

😀 cici ma už ja 18 ročna už len doladiť spanie 😀 😀 😀

prajem pekny slniečkovy deň

surviver
13. júl 2010

no čaute babule 🙂
@cikyta no čo Ty s tym deculom dorabaš.... 😀 podarena Pamela..už ste chybali s tymi vašimi srandičkami.... a zabudla som ,že basnička pekna ako vždy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre