Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

kamka17
4. aug 2010

@cikyta v novej mama a ja je nová fototéma: na ihrisku 😉 😉 tak niečo vyhrab a pošli 😉

inak ako vás tu tak čítam, tak s tými bábätkami, tak chytám paniku, že čo všetko bude treba riešiť a prežívať... 😕 😕
no asi vás prestanem čítať 😅

luci..a mm povedz, že však aj ty sa potrebuješ trochu odreagovať, preto sem chodíš 😉 a podobne ako baby, aj ja môjmu drahému občas porozprávam, čo tu máme nové, občas fotky ukážem a potom nemá dôvod si možno myslieť, že chodím na iné stránky 🙂

cikyta
autor
4. aug 2010

@kamka17 tak porad,ktoru...mne sa páči tá,kde len tak čupí taká smutná,no to neni dobre,lebo tam nevyvíja žiadnu aktivitu a nesmeje sa...

kamka17
4. aug 2010

@cikyta no fajná je aj tá z tými kruhmi alebo na hojdačke s vyplazeným jazykom...alebo s ňou choď na pieskovisko a vyfoť 😉 😉

cikyta
autor
4. aug 2010

@kamka17 Prší ☹ Nemožem....Tak lobzujeme len doma....(kuk album 😀 )

kamka17
4. aug 2010

@cikyta no moja krásna na tých fotkách...a nenudí sa doma??

cikyta
autor
4. aug 2010

@kamka17 ťažko povedať.......chvílu vyvádza,chvílu mi reve,lebo chce byť furt na rukách a tak dookola....Až ma hlava bolí...stále hladieť,čo robí,nech si neublíži a vymýšlať nove veci,lebo ju všetko baví max.5 minut. 😒

tinkaza
4. aug 2010

ahojte žienky,
tak po nejakej dobe som sem zase nakukla, trošku som pokukala fotečky
@cikyta : veru, o tej súťaži v časáku Mama a ja som aj ja čítala a hlasujem za tú fotku na tých kruhoch, je perfektná 😀
keď prší, asi sa doma aj nudí, nie? vyzerá to byť riadna "action woman" 😀 😀

@kamka17 : držíte sa? stále v práci? no máš môj obdiv od začiatku, ja sa už cítim ako riadny vorvaň, a vonku dychčím min. ako dve parné lokom., čo už...a to som podľa váhy pribrala zatiaľ len 3 kg, ale vyzerám aspoň na 15 ☹ 😅
malého "wolfskinkuša" by som rada vidieť, za nejaký týždeň - dva, keď budem mať v škole voľnejšie, tak by sme mohli spáchať nejaké to stretko, aj s dundou, uvidím, ako na tom budem....už si bola na cukor?

zdravím aj ostatné baby 😉

cikyta
autor
4. aug 2010

@tinkaza Ak sa mi podarí dnes ten časák kupiť a vypátrať,ako to tam poslať,tak niečo pošlem.Lebo ja mám len stare čísla a neviem,či sa v adrese už niečo nepomenilo...

No action woman...často premýšlam nad tým,či je to OK,že iné deti sedia v kočíku,tešia sa,ked sa vozia,sedia pri jedle.sedia pri kockách,či inej podobnej hre....len toto moje do koča za svet,len utekať všade,jesť na stojáka za pochodu a nejaké hry,ako stavanie kociek-pch...nuda a ešte ich tak hádzať,alebo kopať,alebo ich niekde napchať a zavrieť... 😨

tinkaza
4. aug 2010

@cikyta : ak by Ti pomohlo, tak tú sú k tomu informácie priamo z časáku: foto na tému Na ihrisku posielajte do 13.08.2010 na adresu alebo e-mailom na: sutaz@mamaaja.sk, fotky sa nevracajú, treba udať meno a vek dieťaťka spolu s Tvojím menom a adresou. Po zverejnení v ďalšom čísle sa hlasuje o naj foto. Foto by nemalo byť presvetlené alebo príliš tmavé, vo formáte .jpg, rozlíšenie 300 dpi a veľkosť min. 300 kB.

Ja Ti neviem, veru, ale každá osobnosť je predsa individuálna. Ja možno teraz trepem, ale ja túžim po takej aktívnej kočke. V živote sa bude mať lepšie, ako také flegmošky. Teraz treba mať veľa energie na život v tomto ťažkom a rýchlom svete. Také tie kľudnejšie osoby veľakrát nestíhajú, myslím ale asi už viacej na dospelákov.

cikyta
autor
4. aug 2010

@tinkaza díky,asi máš pravdu...............

No inak ešte tak vedieť,že tie fotky,čo mám v albume z telefonu,kolko su kb.? 😅

tinkaza
4. aug 2010

@cikyta : no skús na jednu z nich v Tvojom pc pravým tlačítkom, úlplne na spodku sú vlastnosti a hneď prvá záložka je info aj o veľkosti

cikyta
autor
4. aug 2010

@tinkaza Tak mi tam napísalo,že to má 7,44 kb (7 618bajtov) a rozlíšenie 165px x 124 px. No a som z toho tlk. 😅

cikyta
autor
4. aug 2010

@tinkaza No nič.Ja to pošlem a chcem sa spýtať...to možem aj viac fotiek a oni si vyberu? či?

tinkaza
4. aug 2010

@cikyta : to by hádam malo byť OK...no veru som tu našla, že stále píšu len o " vašej fotografii", čiže asi len jednu....potom je tu ale takým malým napísané, že z priestorových dôvodov nemôžu uverejniť všetky fotky, lebo že ich dostávajú veľmi veľa...ale tak zase, myslím si, že vyber teda asi len jednu, pošli mailom, veď za to nič nedáš

cikyta
autor
4. aug 2010

@tinkaza Tak poslala som tu s kruhmi............uvidíme...........nieje najlepšia,ale ved skusiť možem............

A pri maily mi napísalo,že má 1 005kb a 034jpg.

tinkaza
4. aug 2010

@cikyta : myslím, že by to malo byť OK...supeeeer 😉

domika9
5. aug 2010

no ciky tak to budem netrpezlivo vyčkavať nove číslo a mohla si poslať aj pred dvoma mesiacmi to bolo o vlasky tak to by si určite vyhrala 😉

dievčata čakatelky na babätko /a dala som nejake veci do bazaru tak ked budete chcieť možete nakuknuť 😉

lucula73
5. aug 2010

ahojte 🙂

@domika a čo si nenecháš pre druhé?veď to ako by si potom našla.... 😉

dnes konečne klud..neprajem nikomu také revy ako sme mali mi...ale je to aj moja chyba....striedala som dva dni mlieka,lebo nič malému nechutilo,s tými mliekami jedol vždy aj ryžovú kašu,aby mu to akože lepšie chutilo a včera nakoniec som mu dala zjesť celý banán......no ten bol taký zapečený chudák..... ☹ pomohla nám slivková šťava...

@cikyta veru škoda,že si tie vlásky prepásla...inak bola tam jedna fotočka,takmer taká istá čo sa týka vláskov,ako má tvoja sisi... 🙂

domika9
6. aug 2010

@lucula73 väčšinu vecí si necham ale chcem aby aj druhe babo malo niečo čo je len jeho
a samozrejme aj oblečenie na krst 😉 a väčšinou si necham uviverzalne veci a tie čo budu postupne Matuškovi male asi predam lebo ak sa narodí dievčatko tak čo potom s tolkym modrym oblečením ale aj z toho si čo to necham ved nemusí baba chodiť len v rižovom ale cela modra zas tiež nemusí byť 🙂

cikyta
autor
6. aug 2010

Ahojte..
No to ja mám už z vecí č.newborn len jedny dupajdy,v ktorých prišla Sisa domov z pôrodnice a kupoval jej to ocko... 🙂 Všetko predávam rad radom...

surviver
6. aug 2010

@cikyta no ved ak sa na druhe nechystaš,tak by Ti to doma zbytočne zaberalo miesto a stare veci netreba držat doma,lebo vraj odoberaju pozitivnu energiu 😉

cikyta
autor
6. aug 2010

@surviver fakt stare veci netreba mať doma,lebo odoberaju pozit.energiu??? 😅 Tak dnes zbalím môjho stareho,nech sa nám už darí 😅

cikyta
autor
6. aug 2010

Ale mladší model by to nevydržal s mojou Sisi,tak si ho asi ponechám 😒 ( 😀 )

maska1
6. aug 2010

ahojte dievky 🙂

@cikyta fakt toto bolo presné 😀 , to aby som už aj ja začala baliť toho môjho 😀 😀

maska1
6. aug 2010

ja vás tu celý čas špehujem, ale pri tom mojom malom bubovi nestíham písať 😉 resp. nedá mi písať 😀

cikyta
autor
6. aug 2010

@maska1 Daj si note buk na gauč do obyvky a rob to ako ja.Sem tam ti potom neskôr príde krpec.plesne po klávesnici,vypne,vydrapí kábel a sem tam treba pustiť macka pooh atd...............Teda,ak nemáš celý PC.

maska1
6. aug 2010

@cikyta no ciky u mňa by to bol problém, celý pc sa mi na gauč nezmestí, resp. zmestí ale potom sa tam už nezmestím ja 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2010

@maska1 😀 😀 😀 😀

zefa
6. aug 2010

no zbohom,tak to ja mám doma už extra starú rárohu...na druhý mesiac sme spolu 14 rokov 😀 😀 😝

to už akože nastúpila jeseň??!!!!

cikyta
autor
6. aug 2010

@zefa aj mna serká to počasie.Za chvílu ideme po roku do PD k rodičom na výkennd a to počasie.no fasa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre