Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

surviver
6. aug 2010

@cikyta no fakt..ale myslim,že na mužov sa to nevztahuje 😀 ,tak si len pekne nechame tych svojich 😉

cikyta
autor
6. aug 2010

@surviver škoda ☹

cikyta
autor
6. aug 2010

Vtipkujem 😅


To len pre prípad,že by mi to drahý čítal 😝

surviver
6. aug 2010

@cikyta ale šak to hadam nejako prežiješ,ak si vek svojich dvoch lások zpriemeruješ,tak Ty vyjde celkom mlady exemplar 😅

surviver
6. aug 2010

@cikyta 😀

cikyta
autor
6. aug 2010

@surviver 😀 😀 😀 😀 😀

zefa
6. aug 2010

@cikyta no to je klasika..ide víkend nie? 😠 😠 😠
a romy to tu pekne fláka 😖

lucula73
6. aug 2010

ahojte

no som sa fajne nasmiala...to aj ja možem zbaliť mojho starého 😀 .....už ma nas....dosť dlho 😠

ciky - snáď sa vyčasí.....aj u nás už teraz svieti slniečko 🙂

surviver
6. aug 2010

@lucula73 hadam to s nim nebude až take zle,ked Ta sem pustil 😉

kamka17
6. aug 2010

čafte...no tak u nás už zas aj slnko svieti... 😎 😎

a s tými starými vecami...no keď vyhodíme tých svojich starých, zabehaných, zvyknutých chlapov, čo nás viacmenej poslúchajú...kto si potom bude zase zvykať na nové a učiť to móresom a tak?? ja si toho svojho radšej nechám... 😉 😉

a ciky...nechcela si sa náhodu baliť do PD?? lebo šak furt si tu... 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

surviver
6. aug 2010

@kamka17 čauko,aleešte predhodinou to vyzeralo,jakby koniec sveta išiel 😨 .....a Ty si v praci? doma už upratane? 😉

cikyta
autor
6. aug 2010

@surviver Priebežne balím.Cakám na 14:00 to príde muž a budem baliť riadne a ide sa...

cikyta
autor
6. aug 2010

@kamka17 To malo byť tebe 😀

cikyta
autor
6. aug 2010

pápá. idem.......................tak nekdy prište.................... 😉

surviver
6. aug 2010

@cikyta tak štastnu cestu 🙂

kamka17
6. aug 2010

@surviver no som v práci, šak nevidíš, že nestíham ani písať?? a dnes som ledva stíhala čítať 😖 😖 😖
a hej, upratané, ale dnes sa ide ale robiť ďalší bordel v spálni 😀 😀 😀 tak sa teším 😅 😅 😅

surviver
6. aug 2010

@kamka17 no šak vidim 😎 ...tak sa priliš netrhaj v robote,aby si hlavne doma vladala 😉

kamka17
6. aug 2010

@surviver vieš čo, keď si to doma predstavím, tak sa mi nechce veru do toho, ale zas oproti tejto psychike bude to upratovanie relax a budem aspň dobre spať...aj keď so spánkom veru problém nemám našťastie 😎 😎

a nechce mi niekto poradiť, že čo mám variť?? lebo ma nič nenapadá... 😒 😒

surviver
6. aug 2010

@kamka17 paradajkova polievka a zapekane zemiaky so zeleninou/mrkva,brokolica/,posypane syrom 😉

domika9
6. aug 2010

@zefa my 10 🙂

domika9
8. aug 2010

a toto ? kde ste všetky ?

zefa
8. aug 2010

no vidím,že hyperaktívne detičky z "výrobne" sanatorium Helios naplno zamestnávajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
9. aug 2010

No kočeny..............kde ste boli cez výkend všetky? 🙂

domika9
9. aug 2010

@cikyta ja som bola tu ale tu nikoho tiež som sa čudovala že čo to ta naša romy na nas teda kašle ale nie isto ma vela prace a aj ostatne kočky

cikyta
autor
9. aug 2010

Sobotu sa mi upchal mliekovod.Veru aj slzičky boli,ale už je to OK.Sisa nechcela vtedy spolupracovať,odsavačka na chate nebola,tak mi hrozila už pomaly aj horučka.Napokon mi pomohol muž ☹ Potom sa mi rozpadla podprda.Vyleteli mi kostice,ktore mi skoro prepichli cicky a ja som už mala ozaj nervy v kýbli.Myslela som,že si ich už odrežem 😀

domika9
9. aug 2010

ciky asi ti zase šlo a akoto že sa ti upchal mliekovod ani mi nehovor že to sa ešte može ja že ked ste tak pekne zohrate so Siskou tak že take už nehrozi ked pekne taha fuha dufam že sa mi take už nestane

inak minule som si na teba spomenula ako si mala cicku vytrčenu von z okna tak ja som asi predvčerom vyšla hla z vane a tak som chodila po dome a mm mu vravi aby som už zavrela okno tak som normalne prišla ku oknu susedia boli komplet všetci cela rodina von a ja hola pred oknom tak snead si ma nikto nevšimol -dufam 😀 😀 😀 tkže neboj ja som mala obe cicky vytrčene von z okna 😀 😀 😀

cikyta
autor
9. aug 2010

@domika9 😀 no doma jej dám podudkať cicu minimálne 5 krát za den a tam na chate som jej dala ráno a už na obed mi stvrdol cecok,lebo mi ho nevypila uplne ráno a ani v noci mi ho neťahala často.
No a kedže doma mi ťahá,tak sa mliečko tvorí.Ked mi zrazu prestala ťahať,tak to bol pre prsník šok a urobil kopec mlieka,ktore sa nepilo...

domika9
9. aug 2010

jaj tak ja že tak ako vždy si jej dala tak mne sa netvori až tak vela mliečka skoro stale davam aj flašu ale niekedy su lepšie dni momnetlane mame tie lepšie že som nutrilon dala od včera večera až dnes naobed

cikyta
autor
9. aug 2010

No bola to hlavne moja chyba ☹

lucula73
9. aug 2010

ahojte

ciky aj mne sa to stalo raz...no to bola iná bolesť...ale nejak som to rozmasírovala,už som myslela vtedy,že pojdem na pohotovosť,nech mi dačo pichnú..... 😒
a na výlete bolo ako?inak tie fotky nemajú chybu a tie komentáre.....no ani nekomentujem 😀

domika,tak vy sa teda držíte statočne s tým kojením...a už si myslela,že končíš...tak sa držte čo najdlhšie... 😉

ja som sa rozhodla ,že definitívne končím s tým odávaním..len zajtra ideme do poradne a musím sa opýtať,aké mliečko mu mám dávať.....a som veľmi zvedavá na váhu,už ho nevládzem nosiť 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre