Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

miroslava33
10. sep 2008

aaaahojte ...heliosky ..
tak už som Vas našla

cikyta
autor
10. sep 2008

No vitaj herečka!......Ešte pani Miroslava.....a všetky čerstvošky z Helíku sme ZATIAL komplet.Inak,nevedela som,že nás tu bude tak vela.Helík je proste zázrak 🙂

domcek1111
10. sep 2008

no jasné, Helik je najlepší!!!!!!!!!!!! 😀 😵 😵
len baby, vám tam svieti pekne 8tt a mne ešte nie...dám si ho v stredu po sone...keď budem vedieť, že je všetko OK....juj, tak sa teším.... 😵 😵 😵 aj mám také zmiešané pocity

cikyta
autor
10. sep 2008

No ale podla sona by mal byť 7tt.Kedy to ideš na sono? 🙂 Idem papať-konečne mám chuť na niečo normálne a nie cola+slanina+guláš

miroslava33
10. sep 2008

díííky za uvitanie .. musela som Vas najprv prečitať.. mam zameškane ...
kedy ideš na sono domcek? tento týžden či buduci?
ja až buduci piatok, som z toho nervozna

domcek1111
10. sep 2008

no v stredu...tak uvidím, či je všetko OK....zatiaľ ale negrcám, ako ty cikytka.... 😀 😀 😀 , ale sa smejem, čo?možno aj mňa to čaká!!!!

miroslava33
10. sep 2008

mne stale chutí jesť .. až ma to desi , vlastne nemam takmer žiadne tehu priznaky
ale asi by ma to malo tešiť

cikyta
autor
10. sep 2008

Domcek,aj ja idem 17.9. Grckala som len pondelok.Teraz to úspešne zadržiavam.Neboj,onedlho budeš aj ty.....coby dup! 🙂 Mirka no vitaj.

domcek1111
10. sep 2008

tak to mirka, budeš ako balón!!!!prečo si nedáš albumík?!!

miroslava33
10. sep 2008

lebo som anti talent na techniku ... nedokažem preniesť foto z mobilu,
vraj k tomu treba aj nejaky kabel ... a môj drahy je preč , takže nemam koho otravovať
aj tak mam iba jedno foto .. vidno tam len taku guličku - moju guličku, len nech rastie
ciky - bola si hladať to knihkupectvo?

domcek1111
10. sep 2008

pánečku tak to sa stretneme?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 konečne ťa držka spoznám 😀

cikyta
autor
10. sep 2008

Mirka,tak to máš dobré.Aspon niekto si to tu užíva.Ja som tiež tak do 5tt bola pažravá,ale teraz....Len nech ti to vydrží moja! 🙂 No idem jesť-zatial páčko.

miroslava33
10. sep 2008

tak dobru chuť , ciky ...

domcek1111
10. sep 2008

dobrú chuť

miroslava33
10. sep 2008

domcek, a ty sa citiš ako? maš nejake tehu priznaky?

domcek1111
10. sep 2008

neviem,nikdy predtým som tehu nebola... 😀 som len trocha unavená....a včera mi bolo trocha zle od žalúdka...ale ináč OK...moja mama hovorí, že som bledá, a svokra si myslela, že sa to podarilo, lebo vraj som sa zmenila, že som si to nevšimla?!!! 😀 😀 😀

miroslava33
10. sep 2008

mne to nema kto povedať... už nemam mamu, škoda ..
občas sa citim unavená, bývam nervná, mávam chuť na slakokyslé uhorky, a vraj mi trocha narastli
prsia- mne sa ani nezdá -
ale teším sa z každeho dna ... aj sa bojim

domcek1111
10. sep 2008

ja viem, ten strach má asi každá a jedná z nás....ale my to dobojujeme do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kukulik30
10. sep 2008

fiha dievcata...ale vas tu je 😀 ...naozaj ten Helik robi zazraky.....vsetkym vam zo srdca blahozelam 🙂 🙂 🙂 a hlavne cerstvym tehulkam mirke a domceku 😉 drzkajte sa a opatrujte svojich drobcekov

miroslava33
10. sep 2008

jasnačka .. musime .. chceme ... budeme bojovať 😵

miroslava33
10. sep 2008

idem teraz variť, aby mimi rastlo .. podvečer sem ešte nakuknem.
zatial ahojte ... a kukulík - dakujemeee

domcek1111
10. sep 2008

jasné...aj ja idem prišiel mi mužík...
ďakujem kukulik..... 😵

domcek1111
10. sep 2008

tak čo bambuľky, nikto tu nieje? 😕

domcek1111
11. sep 2008

dobré ráno tehuľky, tak to nieje možní, aby tu nikto nebol...čo sedíte celý deň na vecku... 😀 😀 😀 a obímate záchod?!!!!! 😀 😀

cikyta
autor
11. sep 2008

Ahoj domcek.Ciastočne máš pravdu......... 😀 .....Musím sa rozhýbať a pár vecí porobiť,lebo aj dnes mám návštevu,aj cez výkend a piatok ideme my.To je strašné ako každý otravuje a nesedí doma!Lezú mi na nervy všetcia.Ked mi bolo dobre a sedela som na riti sama doma počas inj.nikoho nezaujímalo,ako sa mám.Teraz,ked mi je zle a jediné,čo chcem je pokoj-tak každý otravuje,tlačí sa ku nám a chce žmýkať informácie,ktoré im už teraz nerada hovorím,kedže tomu vôbec nerozumejú a viem,že ich to ani nezaujíma-len potrebujú na KLEBETY.

domcek1111
11. sep 2008

jasné, chápem ťa tie KLEBETY!!!!!!to je najhorišie čo môže byť...fakt na nervy sa správať normálne, keď ti je na h....o
ja zatiaľ netrávim na záchode... 😀 možno ani nebudem...
takže sa v stredu možno uvidíme..budem tam zháňať nejakú blondínečku.... 😵

cikyta
autor
11. sep 2008

ok domcek,tak si ešte dofarbím vyrastené,nech sa ti páčim. 🙂

miroslava33
11. sep 2008

ahojte heliosky, zdravím Vas a prajem Vam pekny deň....
nepršííí.. huraaa.. . mna poteší aj to ...
čo sa tyka klebiet, verím že to človeka vytoči .. ja preto nikam nechodím, vyhybam sa aj znamym
proste nechce sa mi o tom rozpravať , aj ked sa hnevaju, je mi to fuk..
mam v sebe blok a nechce sa mi ho nasilu lamať... viem že to prejde.. ale chce to čas

cikyta
autor
11. sep 2008

Presne tak Mirka.Len niektorý jedinci sa vtrepú na návštevu aj nepozvaní a sú zväčša tí,čo im je jedno ako sa máš,len aby mohli potom drístať. 🙂 No skúsim si ísť lahnúť.Je mi nejak blbo-ako vždy v poslednej dobe. 🙂

miroslava33
11. sep 2008

ahoj ciky ... ja ked nechcem, nedviham telefon, neotvaram dvere.
občas sa to samozrejme neda .... a niekto ta doslova pritlači k stene a vypači informacie
pekne si oddychni .... a vylož si nohy ...
ja pokračujem v jedeni ako otesanek ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre