Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zefa
21. aug 2010

@cikyta všetky sme tu ženy...nálady pri krámoch máme snád všetky debilné...aj tak ťa máme radi 😉

domika9
22. aug 2010

ej ženy ta kde ste my sme sa boli trošku aj pozabavať je u nas taky festival už 12-ty ročník country tak sme boli zjesť langoš a teraz mi je zle 😖

domika9
23. aug 2010

ej babizne neviem či vas dočítam čo ste tu všetko popísali od včera 😀 😀 😀

hodila som nove fotečky do albumu 😉

cikyta
autor
23. aug 2010

@domika9 hod mi do ip adresu na fotečky 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
23. aug 2010

ahojte dievcata, konecne som " pri vedomi L 😀 aj t tuto neskoru hodinu. Ale zda sa ze budem mat na onika viac casu, lebo uz nebudem kazdy den u nasich - skoncila sa im dovolenka a maly zacina byt v pohode - cize nemusim ho mat stale na rukach- tfuj tfuj tfuj nech to nezakriknem. Milujem ked sa maly smeje - uz sa dokaze aj vedome usmievat a niekedy si pokecame " geee, beee, blee, a pod L Hlavne rano pri prebalovani je zhavy do pokecu 😀 😀 😀

zajzta papa

zefa
23. aug 2010

ahojte
ja som s deťmi 2 dni na chate...v noci sme si boli svietiť baterkami,pretože Samko je baterkový maniak...takú mal radosť 😵 😵 😵 on chcel "zasvietiť hviezdičky ako dedko Večerníček"...Nancy si vzala solárnu lampu a bola ako svetluška 😅 😅 😅 .a prať budem týždeň 2 várky denne 😝 😝 😝 neva,hlavne,že mali šťastné očká ...

cikyta
autor
23. aug 2010

@katarina33 energicke mliečko 😀

@romy01 tí drobci su najkrajší ráno 😉

cikyta
autor
23. aug 2010

My sme vybavovali občianske,zdrav.kartičky atd...no a hlavne som hladala pre Sisu zubára,čo zajtra pokračujem 😠 ,lebo ešte aj na tej poisťovni maju bordel 😠

romy01
24. aug 2010

ahojte,
zefa tak to si uzite, drbci musia byt podarení 😀 😀 😀
dem hodit par foto do albumu.

domika9
24. aug 2010

@romy01 tak tvoj maly je už riadny fešak bože ako to včetko leti nedavno si sa radila že čo maš robiť že ti ostalo len jedno embrijko .... či predlženu kult. či nie a aha ho aky už je fešak 🙂 ja nemožem z toho ako rychlo rastie matuško tak by som chcela zastaviť čas ale na druhu stranu som rada každemu novemu dnu lebo každy den nas niečim prekvapí urobi niečo nove

zefa
25. aug 2010

😨 😨 😨 😨 😨

cikyta
autor
25. aug 2010

🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zefa
25. aug 2010

toto je občas fest ukecaná téma 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
25. aug 2010

no

cikyta
autor
25. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
25. aug 2010

Dnes v noci mi Sisa vstala len 3 krát a to raz len preto,že vstal muž na wc a zobudil ju tým,ako pukala podlaha 😠 inak sme spali do 10hod.a vobec nám to nevadilo.Práve naopak.Bolo to fajn 😉

zefa
26. aug 2010

@cikyta žeby sa to začalo lepšiť???tak ja som túto noc prd spala...ked nechrápal mm,tak Neny vymýšľala 😠 😠 😠

domika9
26. aug 2010

ciky tak hadam sa to lepší tfuj tfuj tfuj 😉
my naopak cely den počuvam hm hm hm hm hm hm hm hm včera som čakala navštevu a maly len hm hm hm tak nosiť sa na rukach jaj tak to by bolo niečo ale myslím že sa nam možno tlačia zubky ako ešte nie von ale dasienka ma červene a ma take dni kedy vidím že ho to draždi tak sa nechame prekvapiť kedy vyleie prvy zazrak aj som mu začala natrierať dasienka s gelom teraz konečene zaspal tak som zvedava kedy vstane a zase bude pokračovať hm hm hm hm hm hm 😒

no a šak ja som včera sem pozerala a si myslím mate nejaku sukromnu debatu nejdem vam do toho kecať ... 😀 😀 😀

zefa
27. aug 2010

@cikyta všetko najlepšie tvojej duracelke
aj naši včera oslavovali po svojom..chceli ísť do Tulipu na vláčik,tak sme tam oplieskali pár euro 😀 😀 😝

lucula73
27. aug 2010

kuk 🙂

@domika9 chcem sa opýtať,že akou formičkou si vykrajovala tie kvietky na torte?včera som kukala tie kvietkové formičky a neviem sa rozhodnúť,ktoré kúpiť....potrebujem nejaké kvietky vyrobiť 🙂

A Silvinke všetko naj naj k dnešnému sviatku..... 😉

domika9
27. aug 2010

@zefa a ačo mali maly narodky ? presne tri roky ?

ciky všetko naj malej Siske 😉

@lucula73 to som mala margaretky teraz som si i bjednala formičky ale až tak sa mi velmi nepačia mohla som si ine objednať ale to nie margatetky tie som mala od susedy požičane ale kupila som aj abecedu iba za 5 eur

zefa
27. aug 2010

@domika9 nie bolo Samuela a my sme sa rozhodli,že aj Nancy bude s ním oslavovať meniny,hoc nemá slovenské meno aby sa necítila ukrátená(zatiaľ) 😉 ......3 roky mali v marci

lucula73
27. aug 2010

@domika9 a aké si si objednala?a s tými margaretkami si bola spokojná?a odkial si to brala?moja mamina má o týždeň narodky tak chcem niečo upiecť....

tak aj Samkovi aj nancy želám všetko naj k meninám 🙂

romy01
27. aug 2010

ahojte - stal sa zazrak a drobec spinka - normalne mi cez den spi len ked kocikujem . Doma len drieme a je hore kazdych 10 minut, Zeby sa to lepsilo ? Len aby som neuriekla

domka kukla som fotecky - teda ale to bezi. Maly je riadne pevny pekne sa ti drzi a dviha hlavicku

domika9
27. aug 2010

@cikyta tak mala hviezda je včasopise pošlem ti aspon 10sms 😉 😉 😉 kočka je to a myslím že maš nadej vyhrať 🙂

domika9
27. aug 2010

@romy01 dik no všetci vravia že je dosť pevny tak no asi zase len tatik 😀 tatko je tiež taka pevna stvba tela tak asi to ma zase len po nom 🙂

domika9
27. aug 2010

@lucula73 http://www.cukrarskepotreby.eu/ odtialto som objenavala prišlo to rychlo a hej s margaretkami som bola spojojna ale tie teraz na tej stranke nemali tak som objednala ine

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre