Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
27. aug 2010

dakujeme ku gratulkám.
@domika9 už to vyšlo? tá fotka?

cikyta
autor
27. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ako je hrozná,tak bude dobrá 😉

domika9
27. aug 2010

@cikyta ano vyšla ti fotka
a torta pekna ej ale by som si dala

cikyta
autor
27. aug 2010

@domika9 pri tom všetkom,že niesom schopná ani riady umyť bez toho,že sa mi neškriabe Sisa na ruky....tak to dopadlo ok.Nevedela som,čo na vrch,tak čo som mala lentilky,tie som tam chytro dala....ved aj to tak vizerá,kedže bola teplá a lentilky sa roztiekli 😀 ale vnutro je fajn.Piškotiky,puding,jablčka,banániky,škorica,vanilka.

cikyta
autor
27. aug 2010

@domika9 Práve mi prišiel domov muž a kupil cestou na pumpe ten časopis............................(lenže stare čislo-pomoooooooooooooooooooc to je puk!)
A to ho tam ešte predavačka dodžubala,či si to tam prišiel čitať,lebo chcel vedieť,či tam Sisa je.No krava aj tá! 😠 Stare čislo,čo može byť rada,že si to kupia a ešte hubuje!

domika9
27. aug 2010

@cikyta no veru ved som bola prekvapena nejako skoro mi prišlo ale tak kočka je ma číslo 10 😉

lucula73
27. aug 2010

@domika9 a to je už septembrové číslo? 🙂
no idem pokukať tie formičky,mne sda píčia kvietky na pečeniehrou.sk 😉

@cikyta veselá tortička,a vnutri samé dobroty 😉

cikyta
autor
27. aug 2010

Samkovi a Nancy všetko najlepšie ku včerajším meninkám.Posielame velku PUSKU ! 😎

domika9
27. aug 2010

@lucula73 ano už septembrove

pozerala som aj tu stranku ale na tej maju lacnejšie čo som objednavala ja ale nemali až taky vyber prave ako na tej ale minule toho mali viac a ved ešte budem objednavať niekedy časom zase niečo prikupim ...
teraz budem v sept. piecť Matuškovi na meniny dnes som kupila cukríky ale tie čo su ako šmolkovia tak bude poťah mordy a ešte kusok prisypem modrej tak zaklad bude modry ale ostatok si ešte musím premyslieť a potom sa chystam mm upiecť začiatkokm novembra a tu už mam premyslenu presne 😉

lucula73
28. aug 2010

@domika9 tá modrá čo mám v albume je z tých modrých šmolkov...neviem,či chceš tmavšiu,ale to bola fakt pekná modrá,ja som nič neprisypávala....a už som sa rozhodla,idem objednať tie margaterky a možno aj gerbery,a jednu kosticu na otláčanie...uvidím,ako to bude vyzerať..... 😉

domika9
28. aug 2010

@lucula73 hej no pekna farba ale asi trochu ešte prida modrej musím pozrieť nejake torty ako inšpiraciu ... aby som vedela ako velmimodry bude zaklad 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
28. aug 2010

@katarina33 časopis :
Mama a ja
Torta bola až moc sladká na môj vkus,takže 😝

domika9
28. aug 2010

@cikyta ja by som teraž zedla aj kilo salka aku mam chuť na sladke asi si idem otvoriť teks

zefa
28. aug 2010

tak ja som sa dnes podvečer náhodou stretla s ďalšou babou odtiaľto a je veľmi milá a chlapček na zjedenie...smejko 😵 😵 😵

domika9
28. aug 2010

a okomže je reč????? 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
28. aug 2010

@domika9 Salko je iná fajnovosť-mnáááááááááám. 😵
@zefa Zeby Romy?

lucula73
28. aug 2010

ahojte

ja som dnes v 3 stánkoch pýtala septembrové číslo a nkde nemali.....tak neviem,asi len predplatitelom poslali 😒 ,musím vydržať 🙂
@zefa tak bude to isto romy,nemá kto iný.... 😉
@domika9 salko mi ani nespomínaj,u nás sa bárkedy otvorí a zje na posedenie.... 😝 ,keď mi treba potom nemám....a majú v kauflande teraz po 1 euro,ale dnes všetko vypredané 😝

zefa
28. aug 2010

ja som s romy už predsa bola 😉
bola to chorale1....bo nie a nie sa stretnúť a dnes som s deťmi išla o 18.00 von,pretože od rána sa chceli bicyklovať a len o 17.30 vyšlo slnko nachvílinku....jasné,že som zas naháňala deti,ale mohli sme si povedať aj niečo,pretože deti vytiahli aj mojich rodičov sa vyvetrať 😉 😀 😀

cikyta
autor
29. aug 2010

@lucula73 Tiež sme obehali "Trenčín Bytču" a nikde to nemali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@zefa Tak aj ty sa poznáš s Chorale? Už od kedy sa chystám na L.aj skrz nu! 🙂 A nie a nie sa tam vytrepať 😀

jennys
29. aug 2010

Ahojte kočky, ja nestíham na net večer, cez deň ako tak aj to robím iné veci takže nestíham ani vás čítať. Chlapci sú fajn len celý deň sa krútim len okolo nich a ke´d spia tak sa snažím venovať Lucke čo tiež nie je ľahké. Možno keď začne chodiť do škôlky budem si aj ja môcť cez deň zdriemnuť a ešte som aj ochorela na porazenie. Ale dnes vyzerá že mi je lepšie. Chlapci majú tiež soplíky tak niekedy odsajeme, zajtra ideme ku doktorke tak uvidím čo mi povie že čo im môžem dať ale vyzerá že tiež im to prechádza, asi to chytili odo mňa.
Inak som bola minulý týždeň aj u ženského, pečeňové aj krvný obraz mám konečne OK aj keď pečeˇové trochu zvýšené ale to je v norme. Predpísal mi aj antikoncepciu ale potom som bola u svojej obvodnej a tá mi hormóny neodporúča. Takže som si nebola pre recept a ešte to musím skonzultovať na gastre a hematológii. Ale pochybujem že mi to odporučia. No tak čo teraz? My by sme žiadnu ani nepotrebovali ale čo keby sa stal nejaký zázrak? A ďalšie tehotenstvo mi tiež nikto neodporúča už toto bolo príliš veľké riziko.

cikyta
autor
29. aug 2010

@jennys Ahoj.Máš toho dosť.Ta obdivujem mojko.Neviem,či by som to zvládala ja.Asi nie.tak sa držkaj a želám skore uzdravenie.ak ti tu antikonc.dr.neodporučaju,tak ich asi počuvni.Maju pravdu aj ked potom bez nej..............zázraky sa deju! Bola som svedkom nejednej "neplodnej" kamoške,ako sa krásne a zázračne zagulatila a to jej dr.vraveli,že neni šanca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale už treba pozerať aj na seba a svoje zdravie.Máš 3 násobný dovod tu dlhooooooo a zdravoooooooo žiť-byť 😉

chorale1
29. aug 2010

ahojte. zefi len aby mi do nosa nenapršalo 😀 ale nie som rada že sme sa stretli a že som spoznala maminu takých krásnych loptošov. samko ten ako strela na bicykli, nancy tak decentnejšie - ved je žena 😀 ciky ved ked pojdeš na L tak na mna nezabudni.

cikyta
autor
29. aug 2010

@chorale1 Určite nezabudnem,no SLUBUJEM že do 2 týždnov 100% prídem. Slubujem Zefa 😉

@lucula73 Včera nám vraveli,že ten časopis bude utorok,lebo pondelok chodia denníky a utorok mesačníky. 🙂

jennys
29. aug 2010

@cikyta no tá torta je super aj mne by si takú mohla prísť urobiť. Ja som kedysi aj viac piekla ale odkedy máme Lucku tak nie je čas, keď niečo upečiem tak to normálne je sviatok a teraz už sa k tomu vôbec nedostanem. A s tou HAK neporiešim, už len kupovať gumičky, no čo iné. Najradšej by som to nechala tak ale čo ak....?

zefa
29. aug 2010

@jennys ja mám Hak striedavo od pôrodu...tiež to neriskujem,pretože v dvojičkove sa nám narodili babenká,hlavne,že diag. Neplodnosť 😉

cikyta
autor
29. aug 2010

Ja HAK nesmiem uživať skrz tie moje tromb.mutacie v krvy,takže...si iba dávame pozor 😀

domika9
29. aug 2010

@jennys a ty si si nepichala injekcie počas tehotenstva ? lebo ja tiež nemožem hak dr. mi odporučal ako jedinu vhodnu antikoncepciu pre mna danu ale tu nechcem až po druhom

mam otazočku ako ste robili tie mliečnne kaše ? ja som to dnes skušala 1x a nejako sa mi to nedalo rozmiešať na hladko stale tam boli hrudky a dosť dlho sme sa krmili aj tak maly nezjedol ani štvrtinu nemožem mu to dať do flaše a urovbiť to redšie aby mu to prešlo cez cumel?

naša prva mliečna kaša vid foto 😀

domika9
29. aug 2010

mali sme ju na čele na mihalniciach na rukach na krku ja na teplakoch a samozrejme cely rukav je tiež zababrany kedže spolu s lyžičkou matuško pchal aj ruku do ust 😀 😀 😀 ale zlaty jak pozeral že čo to ? ale celkom mu to šlo hned pocopil že sice sa neleje ale treba papať a jazyčkom hybať

domika9
29. aug 2010

a ostatnu kašu spapala mamka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre