Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
31. aug 2010

@katarina33 Super.Potom ukáž tu sedačku.
Veru.normálne sme vhupli z krátkeho trička do skoro zimnej bundy.Teda Sise už dám zimnu páperuvu vestu dnes-ved to je otras.Fučí,leje...... 😝

cikyta
autor
31. aug 2010

@katarina33 No na akukolvek temu 😀 Problém vybrať.Ludom sa páčia usmiate bambulky a my máme zväčša hlavu schovanú,alebo na nej kýble a misky,či stojí a sedí v šuflíku,ale niečo fakt ROZTOMILE SERIOZNE hladam ťažko 😀

domika9
31. aug 2010

@cikyta ved prave v tom je ta krsa že čo detičky nevymyslia nie take strojene kde rodičia naaranžuju dieťa a sed ani sa nepohni 😉

idem aj ja poslať fotku do dalšieho čísla

cikyta
autor
31. aug 2010

@domika9 hod aj sem,aku 😉

cikyta
autor
31. aug 2010

Sisa mi tu furt vykrikuje:
-Cica pica de je? Cica pica de je?

Akože:(Cica mica kde je?)To je jej hračka 😀

domika9
31. aug 2010

@katarina33 tam sa aj mne pačia sedačky a som pozerala že za chvílu budeme musiať aj my kupiť niečo väčšie lebo mayl rasrie ako z mliečka

domika9
31. aug 2010

asi tuto ešte sa dohodneme s mm ak sa zmeni hodim novu 🙂

domika9
31. aug 2010

@cikyta my tiež mame cicu micu paradnicu myslím že je aj v albume taka oranžova 😀

ciky a poslala som 5 hlasov 😉 dufam že vyhraš

lucula73
31. aug 2010

@cikyta jej,tak časpois mám aj ja,pošlen tiež sms,aspoň 5 😀

no vám sa zapáčilo to súťaženie nejek...kto vám bude stačiť posielať hlasy,ha??? 😀

ja idem piecť dnes tortu,zajtra sme pozvaný mamine,má narodky,len neviem,či nebudem hore do rána..... 😠

a to počasie,no commnet....ale moj mm dnes bol s malým aj v daždi,však mali pláštenku,konečne mi pochválil kočík,lebo mi ho furt ohundraval a teraz zistil,že sa ľahučko karuje jednou rukou a v druhej mohol mať dáždnik....ach tí chlapi 😠 😝

cikyta
autor
31. aug 2010

@domika9 dík za hlasy. 😀 to si poslala Sise viac hlasov,ako vlastná mať 😀 Neviem,či platia aj moje hlasy 😀 Ale poposielam.
Ja ti tie hlasy na druhý mesiac vrátim-teda už tento 😉

@lucula73 😀

Boli sme vonku a fajk je to o držku.V ruke dáždnik,taška s ťažkým nákupov,dve velké obálky na poštu a zhruba 13 kg živej váhy,čo sa metá,chce isť po svojich a reve,zuri..............................priznám sa,bol aj vylágoš ☹ 😢

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
31. aug 2010

@katarina33 pekná sedačka.Aj my máme zelenu.

domika9
31. aug 2010

@katarina33 potom daj vedieť ako si spokojna aky material atd. 😉 😉 😉

@lucula73 ja rada sutažím raz som už vyhrala ale to ešte ked som mala predplatene dieťa a už som celkovo viac krat vyhrala aj teraz som posielala chcela som vyhrať take kocky stavebnicu ale nič z toho minule som posielala o koženu sedačku atd šak čo ked sa šťastie unaví ... 😀 😀 😀 😀 ved to poznate 😉

no a k počasiu ---- dnes sme mali oblečeny overal na zimu trebalo síce zahnuť rukavy aj nohy ale čouž ked je zima tak je zima 😀 a oddnes kurime 😒

domika9
31. aug 2010

baby nechcete kupiť fotoaparat?

zefa
31. aug 2010

ja som sa vrátila práve zo školenia v Prešove a v Tatrách kopa snehu...pre info 😉 😠 😠 😠
kamka...aj mne sa osvedčila odsávačka už do nemocky...najprv som mala ručnú no veľmo rýýýchlo som ju vymenila za elektrickú 😉 ,že ručne odstriekavať??,som išla zdochnúť z tej pumpovacej...el.to bolo odsaté raz-dva...ja som mala Medelu a dal sa tam regulovať odsaj,takže zo začiatku najpomalšie a postupne som pridávala...kde by som ja pri dvoch došla 😉

lucula73
31. aug 2010

@kamka17 aj ja mám elektrickú odsávačku a neviem si ju vynachváliť.....mne to napríklad rukou vobec nejde..... 🙂 ,
ale ak chceš,kúp si nejakú obyčajnú ručnú odsávačku a uvidíš ďalej,ako sa budete krmiť.....

fopardi
1. sep 2010

ahojte možem sa k vam pridať ? tiež sme chodili do heliosu 🙂

kamka17
1. sep 2010

@lucula73 no ako dopadlo pečenie torty?? daj foto 😉
no a s tou odsávačkou...počkám ako budeme fungovať po porode, len mi príde tých pár tisíc sk celkom dosť...vy ste ich kde kupovali? v lekárni či cez net alebo sa dá aj v nejakom bazáre zohnať??
lebo veru začínam mať trochu paniku z toho, čo všetko mi treba... 😕 😕

fopardi...servu a vitaj...a niečo o sebe neprezradíš??

lucula73
1. sep 2010

kuk 🙂

@kamka17 veru,bola som do druhej v noci hore....ale vcelku som s výsledkom spokojná,hodím vám aj foto.... 😉

cikyta
autor
1. sep 2010

@fopardi Vitaj medzi nami !

@kamka17 Kup si taku nie moc drahu pre začiatok a vezmi si ju do pôrodnice.Mne by sa trošku hnusilo používať tie nemocnične 😝
Ručná stojí zhruba 8OOsk a elektrická zhruba 12OOsk.Zaleží od značky................poprípade kukni na nete po bazaroch.Tam nájdeš aj uplne-nepouživane nove a lacne.Ja som mala prvu z bazaru.Novu a lacnu.
Napriklad ja som tu svoju elektricku,čo som nevyužila,lebo sa mi už Sisa zmenila v ťahaní a el.ma to riadne bolelo ☹ predala v bazare za 8OOsk a kupená bola za 12OOsk. 🙂

@lucula73 nádherná tortička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ja som začala okolo 2 v noci driemať a Sisa mi o 2 vstala definitívne,že "pod sa hrať" 😠 A okrem toho bola ešte 10 x hore 🙄 Takže zase som ako mátoha 😅

fopardi
1. sep 2010

@kamka17 pytajte sa čo chcete vedieť 😀 😀 😀 mame z heliosu babätko skoro pol ročne no a čo ešte ?

@lucula73 šikovna si krasna torta
@cikyta dakujem

lucula73
1. sep 2010

ďakujem vám za pochvalu,má chyby,ale vám o nich nepoviem 😀
mamina bude kukať ako puk,lebo včera večer tu boli,išlo ma poraziť,odišli po 22 h.,až potom som sa mohla do toho pustiť 😠

fopardi
1. sep 2010

@lucula73 ak aj ma chyby tak ich nevidno si velmi šikovna a už si aspon mala vopred urobenu poťahovku alebo si ju robila večer ?

lucula73
1. sep 2010

@fopardi nemala,iba korpus upečený,nič viac......a zdobila som ju pred obedom....no už ideme k našim,som zv edavá,aká bude 😉

cikyta
autor
1. sep 2010

@lucula73 Ty žieňa zlatorúče ! 😀
Mama bude paf ! Daj potom info 😉

@fopardi ty si tajnostkárka.Ani album,nič.Máš chlačeka,či dievčatko? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre