• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@cikyta moja veronika spávala v 8 mesiacoch horko ťažko dv arazy...a od roka len raz,....a tento?no coment :angry:
včera mi zaspal 18.05 a zobudil sa o 19.00...a o 20.45 sme už spali znovu :slight_smile: ,
17. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ale poznam ten vyraz ale v suvislosti s praním akože idem rajbať nieže by sa to u nas používalo ale ppoznam to takto a pochopila som že u vas sa to tyka struhania :grinning:
17. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak to ti tak spava ako moj tiež 3-4 x denne a večer ked mu vyjde že vstane o 18tej a o 19 tej kupem a ide spať tak bez problemu -teda zatial :wink:
17. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 Tak je pravda,že dve deti-a dva poriadne rozdiely. (to mi hrozí,že ak by som mala druhe,bude ako MEDIK) :sweat_smile:

Inak Lucula.Dala si mi do hlavy chrobáka (pre Denis) brouka :grinning: a objednala som Sise č.80
Ved ak čosi,tak ju predám.Ja som stará šmelinárka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len ak bude zlá,tak mi muž uši vyťahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi používame to aj pri praní (vyrajbať gate) :grinning:
aj pri struhani (vyrajbať mrkvu) :grinning:
17. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi no ale tvoj je o kolko mladší....no keď mojmu odrátam 6 týždňov,tak tiež je mladší :grinning:
teraz je hodinu hore,polhodinu mi tu plazil po koberci,napapal saa už si šúcha oči,no neviem,či vydrží aspoň do tretej :angry: ,
ale ho pestuje mm,už ho mám dnes fakt dosť....lebo on keď nespí,ani chvílu sa nebude hrať sám,musímn pri ňom byť ....len čo vstanem,revy jak šialenec :angry:
17. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a 86 nemali?no neviem aká je sisa veľká alebo malá :grinning: ,ale hádam bude na zimu ok.....ty šmelinárka :grinning:
17. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ja slonie žrádlo ešte prizdobujem na mise vajíčkom,čerstvou zeleninou ap.
17. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 hovor mi :rolling_eyes: tiež Sisu lubim,no ked som na nu sama a ona sa sama nechce hrať,tak aj ja mám dosť a želám si,nech už spí :cry: ,lebo už nemám síl...

No to bolo čislovanie č.76-80 a č.86-92 a tie väčšie sa rozpredali ako smrad :angry: (Ako keby boli na svete len 1,5 ročné deti)vrrrrrrrr
17. sep 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zefa servus zefa :sweat_smile:
17. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa no šalat mam vyriešeny dnes som skusila ten z červenej kapusty a je vyborny takže urobim ten a hotovo http://www.dobre-recepty.sk/detail/8082-Śalat-z-cervenej-kapusty/ len ja som nedala hrašok
17. sep 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta daj link
17. sep 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na tu kombinezu?
@fopardi
17. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len ju mám od inej predavajucej a z BB.
17. sep 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no servus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes mám voľno ,deti chceli spať u našich,tak tu friško pobehujem medzi sporákom,práčkou,MK :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isto krasna je no drobatko nam už vstalo tak sa idem venovať
17. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zefa :grinning:

@fopardi pápá Fopy :grinning:
17. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi tak som tu aj s pokladikom na kolenach :grinning: ale len na sekundu sused nas volal kedže je krasne ppočasie ako na väčšine uzemia SR ta ideme na kavu -čaj :wink: len ešte musim počkať na mm a ešte sa musi stravnik prihlasiť o papanie a tak pojdeme :wink:
17. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi Tak tak ! K susedovi iba s mm , ako sa na slušnu ženu patrí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My pôjdeme von,ked mi vstane malá. Blato neblato,dážd,nedažd..........doma zahynieme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda ja určite :grinning:
17. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A nemáme ani žiadneho fasa suseda :grinning: tak musíme isť von :frowning2:
17. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nie nie ide aj drobča to je už sučasť mna :wink:
17. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta len mm nie a nie preiisť od jeho uja už sme aj najeddeny a jeho nikde a mobil samozrejme doma !!!
17. sep 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi tm sa zakecal so susedou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa nie nie on šiel včera ešte ku ujovi ale tak nakoniec sme sa vymotali že ideme a šli sme sa prejsť kedže sa vyčasilo a naš drobec zaspal okolo 5tej a kes sme prišli domov len sa najedol a spal dalej ani som ho nemala kedy prezliecť a umyť :grinning: tak sme ho prezliekali o 23.30 kedy vstal na dalšie papanie :grinning: tak sme včara dopadli :slight_smile: asi mu spravil dobre čerstvy vzduch
18. sep 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky.No dnes som videla Zefkinu rodinku.Teda tie deťurence rastu ako z vody!A myslím,že si celkom rozumeli so Sisou.Sise sá páčila ich detská aj kočík,aj autíčka a tak to mali u nej hned vyhrate :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam že rýchlo vyzdravieme a že sa ešte stretneme kým nie je sneh. ale už je to lepšie, asi nám zabral sirup čo dala pani doktorka. dnes som mu dala prvý krát bebu, dúfam že som urobila dobre. lebo máme predpísané probiotikum ktoré v celom meste nemali takže iba v 1 lekárni mi boli ochotní to objednať a bude to v pondelok. a kedže nemáme probiotiká a beba obsahuje bifidus tak som mu dala tú. inak som chcela začať v pondelok s bebou lebo na zajtra máme poslednú fľašu mojho mliečka z mraziaka. a inak dievčence dúfam že som to urobila dobre, ked mojho mliečka vypije 140ml a ja som mu urobila bebu 120ml vody a 4 odmerky beby. bolo to po rozrobení necelých 140. dobre som to?
18. sep 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 Ahojky.No neviem...V umelom mliečku sa nevyznám,len viem,že by sa malo zarábať tak,ako je v návode,aby bábätko nebolelo bruško a malo ok stolicu atd...
a verím,že sa stretneme ešte :wink:
18. sep 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 dobre si to spravila ked bude pit priliš často čiže si skarati interval medzi papanim tak budeš vedieť že je načase pridať o 30ml viac koko mka tvoj maly ? my mame 5 mesiacov a pijeme tiež 120+4odmerky ale podla toho sa neda riadiť každe babo je ine

pridala som do albumu moj dnešny vytvor tak ked chcete mrknite :wink: som spokojna aj ked ma vela chyb ale ved učit sa na niečom treba no nie
18. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok