• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
Takže utorok mi bude dobre. JUPIKY ! :sunglasses:
25. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no snáď máš pravdu..... :wink: ale možno by pomohlo,keby ti to ošetrili.
25. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 No uvidíme teda,aká bude noc.Nejako sa mi neda spať.(To mi ešte aj menzes už týžden mešká...nikdy to nebolo viac , ako 3 dni !) :sweat_smile:
Teda bolo-11 mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to sa nepočíta.
25. sep 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta žeby baby ????

a diera ako ? lepšie ? či prd? naš maly vstal dnes o 5tej
26. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi baby nie na 99,9% Len myslím,netestovala som.

Diera je menšia,bolesť väčšia :frowning2:

Aspon ti bude za celý den už pekne unavený malý.A večer krásne zabuva. :wink: či nie? :sweat_smile:
26. sep 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta cikytka ako? myslela som na teba aj v noci :slight_smile:
a nechceš testnúť?veď zázraky sa dejú :wink:,nám tiež povedali,že máme minimálnu šancu a viď :wink:

my sme skoro vobec nespali,malý chrčí ako starý prefajčený chlap :frowning2: ,mám zlé tušenie,že zajtra nás ten špitál neminie :pensive: ,ak do zajtra vydržíme :unamused:
26. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta našťastie som včera večer povedala mm že dnes vstava ku melmu on a ta ked vstal rano o 5tej tak ja som sa ho ešte snažila uspať ale ked bolo 6 tak vstal mm a šiel sa s nim baviť odvtady už spal skoro hodinu a po hodine aj niečo ked vstal bol zase kus nerozny a tak som ho uložila a prave zaspal
dnes sa chystame na menši vyletik sme zapojeny do takej jednej suťaže a dnes bude vyhodnotenie a ma tam biť aj Dominika Stara a kedže prší tak sa ideme povoziť

@lucula73 a som sa ta chcela pytať ešte maš mlieko ? či si si už dala pichnuť inj .? a snad sa melmu polepší my sme začali nejako kašlať a kychať ale bez teploty a bez soplíkov a ten kašel neviem celkom si niesom ista že je to kašel lebo zakašle iba vtdy ked robi take zvuky z hrdla a akoby ho z toho škrabalo viete čo myslím že sa tak namaha a potom zakašle inač nie
26. sep 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam už nadchu na ustupe tak snad mam zas na niekolko rokov pokoj :grinning:
26. sep 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..

ja mam jednu nie moc dobru spravičku od Luculky pre vas...je aj s Matuškom v nemocnici :pensive: ,dali ho hned na jis a davaju mu kyslik...pozdravuje vas a dakuje,že na nich myslite....verim,že sa Matuškovi čoskoro polepši bobačikovi maličkemu....
26. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver Bože môj !!!!!!!!!!!!!!!!!
Matusko,želám ti hrozne moc zdravíčka,nech sa ti čím skôr polepší chrustik maličký !!!!!!!!!!!!!!!
Survi-povedz Luculke,že na nu myslím.Pozdrav ju a hlavne nech sa držká :frowning2:
26. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ach jaj pozdravujeme aj my a prajeme nech su čím skor doma a v poriadku
radšej nech si tam poležia nech je Matuško pod dohladom lekarov ako stresovať doma
26. sep 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.........Počujte,šikovnice tortičkove........už ste niekedy robili tortu "prsia?"(už som taku mala.Robila ju kamoška,no hladam ešte ine skusenosti s tým a to preto,že tie prsia sa blbo tvaruju z cesta) Tak reku.....ako ste to robili vy ? :sweat_smile:
27. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denkap dakujeeeeeem
27. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denkap Ešte raz dík.Chcela som to pre kamošku,ktora ešte neni tak na nete zbehlá a toto čo si mi poradila bolo presne to,čo sme hladali. :wink:
27. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, drzim palce, aby sa to podarilo :slight_smile: potom sem mozes pripnut fotku torty, co vytvoris :slight_smile:
27. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denkap to ide tvoriť kamoška.Ale slubila foto :wink: (ja len tak z piesku) :grinning: :grinning: :grinning: nemám na to nadanie,ani miesto,ani ako-pri mojej herečke.
27. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moje deti sú už ok a môžu do škôlky(dúfam,že na dlhšie ako 3 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
preboha a čo je Matuškovi????no radšej nech je pod dohľadom.........bože pozdravte ich :pensive:
27. sep 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zefa Ahojky. Má zápal priedusiek :frowning2:

Držím Nancy a Samkovi pršteky,nech to bola ich posledná choroba tento rok! (Co rok..........niekolko rokov a hotovo)
Chudiatka malinké :frowning2:
27. sep 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
bože prajem matuškovi skoré uzdravenie a nech su s maminkou čo najskor doma.
nepoznáte niekoho kto má na predaj autosedačku od 0 do 28kg? idem pozrieť na nete nejakú lacnejšiu, lebo vajko nám je už malé tak musím niečo poriešiť.
27. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 ahoj.Neviem o nikom veru :frowning2:
27. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.bože malý je dnes ako čert.ráno zavčasu vstal a spánok cez deň nemal viac ako 40 minut :frowning2: siska je dnes aká? čo porábate?
27. sep 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 sa mi zobudila,tak musím isť...............................pápá.......zatial..............
27. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta sme u Dirnbacha sedeli 2,5 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro nás piclo,ale ja iného lekára nechcem...tento sa o mňa stará už od detstva ked ešte robil v nemocnici :wink:
27. sep 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky čafte :slight_smile: :slight_smile: sa vám tu votriem len keď dačo potrebujem, ale prídem sem častejšie, keď už je tá moja herečka na svete, nech nestraším v snažilkovskej témičke :wink: :wink:
chcela som sa spýtať, tie, čo máte skúsenosti s elektrickou odsávačkou...používam zatiaľ ručnú, len ma začína fest chrbtica bolieť z toho sedenia pri odsávaní, tak uvažujem, či by sa mi nepolepšilo pri tej elektrickej, či je v tom nejaký rozdiel...ak viete, poraďte, budem vďačná

Luci...držím palce Matúškovi, nech je čím skor zase zdravučký a v poriadku...doktorom odkáž, nech sa pekne o neho starajú, myslím na vás
27. sep 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak supravka mi prišla :rolling_eyes: ...........................................malá :angry:
Zajtra ju môžem pri normálnom dennom svetle odfotiť a dať do inzerátov na predaj.Je to tak na 1 ročné dieťa.Viete o niekom,komu sa narodila baba v oktobry,novembry pred rokom? :sweat_smile:
27. sep 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 ahojko, tak v tomto ti ja neporadím, ja mám ručnú a už odsávam pol roka, už som si zvykla :slight_smile: a musíš brať do úvahy že ju možno budeš potrebovať kým bude paulínka v nemocnici potom už možno bude papať z prsníka, takže možno by to bola zbytočná invesstícia.
@zefa ahojko, aj my sme už v pohode, tak sa držte pa pa
27. sep 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta kuspitke :slight_smile:
27. sep 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 Ja som používala len ručnu.Elektricku len 1 krát a (au...stačilo :sweat_smile: )
27. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok