Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂
denis19
28. sep 2010
@fopardi tak malý je také šukula, mne to také začala delKarolínka,ale ješte se moc neudrží, má to jako kdyby nejaký reflex, se stavet ze sedu na nožičky 🙂
cikytaautor
28. sep 2010
@denis19 Mám overal (teda kombinezu.) Ved kuk inzeráty v albume 😃 Je nám totiž malá.Ale mám rezervovaný druhý.Počkaj,ukážem ti link..........
cikytaautor
28. sep 2010
Toto robila Sisa ešte aj s frajkovou perinkou medzi nôžkami:
cikytaautor
28. sep 2010
@denkap Tak dnes urobila tortičku tá kamaratka. Je to jej 1 tortička v živote:
fopardi
28. sep 2010
@cikyta ta tvoja Sisa sa nejako na tej fotke podoba na mojho maleho neviem čim to 😃
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi 😃 😃 😃 😃 😃 no veru neviem neviem,čo sa v heliose pomiešalo 😃 😃 😃 😃 😃 😃
fopardi
28. sep 2010
@cikyta krasna torta kamaratka je šikovna

a oteplovačky krasne si zase vynurila -potom od teba kupim zas ja 😃 😃 😃
cikytaautor
28. sep 2010
dokial mi nestála ako na fotke,tak vždy plakala,ako šialená 😞
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi Na 1 krát je tá torta užastná ! 🙂

@fopardi že vynurila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Celý den "ňuram" všade a táto vyhrala. Za tu cenu,že termo atd....a velkosť č.92 je užastná.No a to že je šeda,nevadí,lebo potom sa zíde chlapčekovi 😉 kdyby neco 😉
fopardi
28. sep 2010
@cikyta no nech pozeram ako pozeram od hlavy až po päty no velka je to podoba 😃 😃 😃
cikytaautor
28. sep 2010
tieto termo a nove kombinezy idu po 30 eur zväčša-teda,ak sa nejaká nájde,lebo tieto menšie čisla je umenie zohnať ]-(
fopardi
28. sep 2010
@cikyta teraz by som zožrala všetko čo najsladšie dostala som kramoše tak mam chuť aana všetko ale to sa mi nejako často stava v poslednej dobe len vyžieram
cikytaautor
28. sep 2010
😃 😃 😃 😃 vravíš,všetko rovnaké? (okrem toho kusku medzi nôžkami) :-p
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi aj ty? aj ja som dostala 😞 no ja mám chuť na čokoladu tak tyzden pred tym.
fopardi
28. sep 2010
@cikyta nuž ta ale to nevidno :-p 😃
fopardi
28. sep 2010
@cikyta ja žerem posledny mesiac vkuse no neviem ale asi sa v zime nezmestim ani do bundy čo som nosila ako tehotna
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi a ešte máme prsia
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi Sa máš ! Ako tužim pribrať 😞 No moje zuby mi nedovolia normálne jesť a čo zjem mi spapá cez mlieko moja malá opička. :-|
surviver
28. sep 2010
vidim,že tu mate veselo babule 😉 😃
cikytaautor
28. sep 2010
@surviver srvus survi..........už sa štartujem na PANELAK 😉
fopardi
28. sep 2010
@cikyta jaj no tak toto nedobeneme tie prsíčka a to už aj vidno neni nejak velmi vyspela ta tvoja Siska =-) :-N 😃
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi je.Ved ja to dávno tvrdím. Ale ti poviem-puberta je hrozná vec. 😃
surviver
28. sep 2010
@cikyta ved aj ja sa chystam kuknut...maly prave zaspal,tak je tu zatial tichučko 😉
fopardi
28. sep 2010
@surviver veru veselo 🙂

@cikyta panelák ? ja ružovu zahradu 😃 ale ešte predtym treba popratať a idem ešte vykutrať čo mame sladkeho
cikytaautor
28. sep 2010
@fopardi ja som vykutrala zmrzlinu 😃

@surviver závidím to ticho-jéj......hod po mne kusok. :-N
surviver
28. sep 2010
@cikyta hadžem 😃 😉 🙂

a pisala mi prave Luculka,tak malemu je trošička lepšie,ale ešte stale mu to piska na prieduškach,ale na dnešnu noc ho dali z Jisky ku nej na izbu,tak snad im bude spolu lepšie...už aby boli doma,bobačik maly |-|
cikytaautor
28. sep 2010
@surviver Juj pozdrav ju prosím a želáme hoooooooooooodne zdravíčka a rýchly návrat domkov 😞

Inak už viem,prečo Sisa chce len mäsko,klobásky atd.....ono to začalo už takýmto stravovaním,ked bola v brušku :
(nemám až taký xicht-to prežuvam 😃 )
wolfskinka
28. sep 2010
@cikyta spica fotka, sisinka akosi rychlo dospela
cikytaautor
28. sep 2010
@wolfskinka hej..........ten čas letí 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli