• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@cikyta no veru leti, ked pozeram fotky aky bol matej malicky to uz neni ani pravda, tento tyzden bol taky placlivy a vobec nechcel spinkat, dnes sme boli na ockovani do obidvoch noziciek a este aj rotavirusy
28. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wolfskinka fuha,tak si Matejko užil chudáčik :frowning2:
28. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj Luculka vas všetkych pozdravuje a dakuje,že na nich myslite :slight_smile:
28. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a ta bruškata fotečka je dobra :grinning:
28. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver to som bola asi v 7 mesiaci zhruba.
28. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna šibne-tu supravu mi predali,lebo niekto poslal hned peniaze :angry:
28. sep 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :astonished: ,tak to je teda pech...ale asi na vas čaka nejaka lepšia...ved si tušim pisala že u činanov maju pekne,tak chod aj so Siskou vyskušaj ,kup a hotovo :wink:
28. sep 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ved chod do činaka a kup mnohokrat tam je lepšia kvalita jek v normalnom obchode :wink:

a pekna fotečka

aj my pozdravujeme luculu aj maleho Matuška

baby mate niekedy pocit že mate pri detičkach dve ruky malo ? lebo ja mam niekedy problem prebaliť a udržat pritom maleho na chrbte tak si pozrite toto

http://www.youtube.com/watch?v=XVE22dgcjb0
28. sep 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi užasna maminka,fakt,ale aj babatko take spokojne...ked to človek vidi až vtedy si uvedomi,že aky sme nevdačni velakrat a ako sa ruhame...mali by sme byt štastni a spokojni a vdačni za to čo mame...aj ked si občas myslime,že to prave my mame tažke...
28. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver Ved ano :pensive: Ale chcela som termo supravku.No čo už.Nevadí :frowning2:
Idem kuknuť link.
28. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi No už som to videla.Je to užastné :dizzy_face:
28. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no to hej, dnes som mu to pozerala nema tam nic zacervenale, tak studene obklady pomohli
29. sep 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky!
jen na uklidnení, po porodu frčím jen na sladkém :grinning: tak klid ...a starosti cikytky...že pribrať..není problém :grinning: :grinning: :grinning: hodím Ti nejaké to kilko :astonished: :astonished:
wolfskinka...jé ty už máš syna, to mi nejak ušlo, tak mooooc blahopreji! a jak se máte?
29. sep 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky!
jen na uklidnení, po porodu frčím jen na sladkém :grinning: tak klid ...a starosti cikytky...že pribrať..není problém :grinning: :grinning: :grinning: hodím Ti nejaké to kilko :astonished: :astonished:
wolfskinka...jé ty už máš syna, to mi nejak ušlo, tak mooooc blahopreji! a jak se máte?
29. sep 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 si tu dnes píšeš sama? :grinning: :grinning: :grinning: ja mám nečakané voľno...pustili ma z práce skôr,deti v škôlke...idem upratovať...bože to ticho je tu ohlušujúce a pre mňa aj celkom depresívne...som na nich moc naviazaná :unamused: ked sú doma besný ,by som bola rada keby boli niekde a ked nie sú doma viac ako 2 hod.revem za nimi :cry: ...idem volať Krajkovi ...potrebujem HAK+ mi kázal na preventívnu prísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa tak to tak vypadá,že sama,ani nevímjak semi to podarilo. Dovalal jsi se Krajkovi?? Jak se mu vede? Chystám se od léta mu napsat a poslat foto malé a snejsem schopná, hrozné a to mám jen jedno dítko radosti :grinning:
29. sep 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.......
Kto ste predplatitelky mama a ja? Už by ste mali mať časopis,nie? :frowning2:
29. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky tak dnes mi rpišlo nove číslo mama aj ja tak siska tam nieje tentokrat ani nas nevybrali s hračkou ale hadajete kto je tam naš pan doktor Krajkovič ešte som to nečítala ale ide o darcovstvo spermošiek a vajíčok
29. sep 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa zefi ty si ako ja. tiež som si vravela bože keby aspon na chvíľku si oddýchnem a niekto mi pokočíkuje drobca. a raz v nedelu ho kočíkovala kamarátka, spal jej 3,5 hod a ja som bola z toho chorá. nám bolo doma s mužom smutno a stále sme ho hľadali.
ostatné dievčence ahojte :wink:
29. sep 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som smutná,že sme nevyhrali :frowning2: tie pampersky by sa šikli :frowning2: Je to hrozne,ked si človek vezme hypoteku ako svet,zostane na materskej a chudák muž má skrz svet.krízu menej roboty=menej € :frowning2:
29. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tak si ma celkom ukludnila s tým sladkým...lebo ja som bola sladká už v tehu, dokonca som sa bála, že budem mať zvýšený cukor, ale bolo to v pohode...a teraz by som tiež len samé sladké veci jedla, maso a podobne mi absolútne nejde na chuť a dnes čo som robila kelové fašírky, tak už z toho smradu mi bolo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale treba bublinke aj masové vitamíny do mliečka, tak sa musím nejako posnažiť...len zas ďalšia vec je to, že sa mi absolútne nechce variť...taká som ešte nezorganizovaná :sweat_smile: :sweat_smile: furt by som len spala :confused:
jo idem sa pochváliť, bublinka od včera zas trošku pribrala a teta doktorka ju pochválila, že sa drží, chrobáčik malý :slight_smile:
zajtra jej idú robiť akési krvné testy na chudokrvnosť či čo...radšej nechcem vedieť, však nech si robia svoju robotu a kým to nie je vážne, tak ani ma netreba zaťažovať radšej... :sweat_smile:
@cikyta nebuď smutná, však ty si vyhrala už to, že máš skvelého Michala...mimochodom všetko najsamlepšie k meninám mu prajem :slight_smile: :wink: a že máš Silvinku, to je výhra nad všetky ostatné a neboj, raz bude aj lepšie, čo sa peniažkov týka :wink:
29. sep 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta pripájím se ke kamke..je to tak, peníze jsou sice nutnéna spácení hypoték a celého žití,arodina je duležitejší, já si vždy ríkám, když tak se prestehujeme do menšího :grinning: ale nás čeká už jen jeden rok splátek a potom budeme v balíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaké používáš pro sisku pleny?
@kamka17 nejhorší na tom je, že nic jené neuspokojí mé chuťové pohárky, jen cukrovinky..jako kdyby se mi neco stalo s chutema :angry: ale nevadí,hlavne, že jsme zdraví no ne?
Karolínka mi tu usnula a tak jdu hodit sprchu pred ní a potom slečinka, Dnes jsem s ní byla v práci na oslave a všem se moooc líbila slečinka naše, tak doufám,že to prežila ve zdraví :astonished:
29. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17
@denis19 dakujem. Babylove.
29. sep 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no ptám se proto, že jsem do daru do budoucna dostala velké balení plenek jednorázových a já to nepoužívám a ráda je nekomu daruji, jen ted nevím jakou mám velikost, skočím se prknout,ale jsou to pampersky sleep&play :confused:
29. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 vážne? Fíha. :slight_smile:
29. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jojo jakou to potrebuje Siska velikost?
29. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tie,čo použivame teraz su č.4,5 a je to 9-20kg.
29. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a já mám maxi , číslo 4 (7-18kg) pošli do IP adresu a já ti je pošlu balíčkem zítra
29. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 aty používaš ake tie nove latkovky ?
29. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi já používám Bumgeniusky nebo G roBaby a jsem spokojená, nakoukala jsem to u švagrové a oslovilo mne to.
Preji krásné ráno devčata, u nás je opet zima jako blázen!!!!!
30. sep 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekne zimne ranko prajem :wink:
30. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok