Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

chorale1
30. sep 2010

@katarina33 si ma ukľudnila, už som sa zľakla že tak málo spapáme 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale1
30. sep 2010

@katarina33 my máme zajtra 6 mesiacov. ja mu do toho dávam moje mliečko a za tým vypije ešte 120 - 130 ml mojho mliečka. ja odstrekujem takže preto viem koľko ho vypije.

cikyta
autor
30. sep 2010

@katarina33 My nevieme,čo je cumlík. Máme ich síce asi 10,ale nejako nám žiadny nezapasoval ☹ .(Žiadny nebol v tvare môjho cecku) 😠
A ved ano-aj na kávove lyžičky je to krásne !!! V Nellkinom veku sme zjedli možno 2-3 lyžičky a dovidenia ☹ A čo sa týka brokoličky-tak to je TOP.aj u nás 😉 Tá nám velmi chutí 🙂

@chorale1 Super,že vám to s tou sedačkou višlo ! Hned je krajší den,že? 😉

chorale1
30. sep 2010

@cikyta tak to ti poviem že hned mi je lahšie na srdci. a to som sa včera prvý krát pozrela na minibazar a hned sa mi zadarilo najsť autosedačku a z nášho mesta. tak som neváhala a išli sme ju pozrieť. ved taká nová stojí 1300 sk a viac. a táto je zachovalá.

chorale1
30. sep 2010

@cikyta som nedopísala lebo malý začal plakať. tiež sme na tom ako vy, peňazí na rozdávanie nie je, takže sme radi ked poplatíme čo máme, kupime drobcovi čo treba. a to nám ešte naši pomáhajú čo sa týka mäska, vajec a zeleniny. svokrovci, tí ani nevedia že existujeme, podobná kapitola ako tvoji rodičia. nemajú záujem.

cikyta
autor
30. sep 2010

@chorale1 Ale čo ?
No čo?
Vieš ?
???????????????????????

No hlavne,že sme zdraví !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

chorale1
30. sep 2010

@cikyta tak tomuto som nepochopila 😀 😀 😀

cikyta
autor
30. sep 2010

Nie?
Proste krásne že: je jedno,kolko máme "peneži",hlavne že sme ZDRAVI a to je zaklad !!!

chorale1
30. sep 2010

@cikyta presne tak, a že sa môžeme vyplakať jedna druhej 😉 idem doupratovať kupeľnu kým spí a potom prídem.

cikyta
autor
30. sep 2010

@chorale1 😀 OK.My pojdeme kačičky krmit ku Turcu 😉 Už sa mi budi moja nooooooooooobl slečinka 😀

chorale1
30. sep 2010

@cikyta ok v rámci prechádzky ak ťa môžem poprosiť vo vrutkach je jeden chovprodukt. išla by si sa pozrieť či majú papagája a koľko taká sranda stojí? to nemusí byť dnes, ked aj buduci týždeň. dakujem pa a nakrmte kačičky

fopardi
30. sep 2010

@chorale1 a keby ti Siska ulovila jednu kačku namiesto toho papagaja ? to by ti nestačilo ? lebo ja myslím že ona by bola schopnja vzať kačku pod pazuchu rožok hodiť ostatnym že krmte sa a ty sajac pod somnou no a maš doma kačku 😀 😀 😀 s troškou fantazie papagaja

viete čo som ja malemu minule spravila 😅 aj ked by som nemala ale chcela som vyskušť vždy ked som ho mala na rukach a jedla som banan tak vždy velmi slintal a otvaral ustočka tak som vzala kusok som s vidličkou odštikla rozpučila a dala mu zjesť na par krat na špičku malej (jeho plastovej) lyžičky a viete ako mu to cutilo nechcem ho s takym pokušať chcem pekne začať so zeleninou ale tak som neodolala ked sa tak naťahoval tak som to vyskušala ale to bolo fakt len trošičku už sa teším nabuduci tžden ideme do poradne a už potom ideme papať pekne mrkvičku atd tak sa už teším a ten naš čaj ešte stale ho nepije tak nato som sa vykašlala ked nechce tak nechce možno ked začne papať tak ho bude aj smädiť a neriešim to 😉

cikyta
autor
30. sep 2010

@fopardi Jej,ved to je pekne.Nič zle si tým neurobila 😉 Treba dať,ked chuti a bananik je fajn 🙂

No kedže mi ešte spí,donesiem Chorale jedine ak by SOVU,alebo NETOPIERA 😠 Ved všetky slušné kačky už budú doma 😠

fopardi
30. sep 2010

@cikyta no ale tak banan je dosť sledyk tak aby potom nešpekuloval aj ked naposledy som čítala myslím že v minulomesačnej mama a ja že treba začať s ovocím že to nieje pravda že si dieťa zvykne na sladku chuť a potom bude zeleninu odmietať tak si vyber fakt čo članok iny nazor ale ja sa idem riadiť tym čo mi povie dr . takže pekne najskor polievočky a potom ovocíčko

cikyta
autor
30. sep 2010

@fopardi Veru....aj som sa snažila Sise ukázať sladké veci..........a kašle mi bohužial na ne.Stale sa vracia len k zeleninke a ovocie do nej nenarvem ☹ Myslim,že má chute,ako jej ocko. 😉 Uhorku priam MILUJE ! Vyvarove polievočky !!! Ale sladke veci: EE 😝

cikyta
autor
30. sep 2010

Aj ked-dnes mi vypadol na zem vanilkovy cukor z kredenca.Nevsimla som si to. A počujem,že je minutu ticho...ejha,reku,to bude robiť určite zle to mrně.........................a aj tak bolo.Zjedla pol sačku toho cukru aj z papierom !!!!!!!!!!!No ŠOK ! 😅

cikyta
autor
30. sep 2010

No super.....................už nám prší.................... 😢

denis19
30. sep 2010

Ahoj holky, tak pripájím, že brokolice je číslo jedna i u nás a jí také tak cca 2-3 lyžičky,ale i tak super a otvírá i pusinku, nekdy 😀
@cikyta no u nás naštestí se jeden cumlík našel, doporučili mi ho a naučili malou na nej na neonatologii,když tam byla. Dlouho jsem ho nešla sehnat ,ale nakonec ano a od té doby máme v noci klid a ona spinká, sice ji vypadne,tak musíme naskočit, najít ho , neboť lítá už i po ložnici cumlík,dát ji ho,ale je klid a spinká, jinak by na zádech nespala vubec a ted má období, že na bríšku nechce 🙂 http://www.chicco.sk/index.php?page=shop.produc...

chorale1
30. sep 2010

@fopardi dobrý nápad s tou kačkou, ved to chceme aj tak svokrovi na 60-tku, takže či bude v klietke to alebo ono. vták ako vták 😀 😀 😀
@cikyta vidíš ked jej nedáš sladké tak musí papať cukor aj so sáčkom

denis19
30. sep 2010

@chorale1 pravda...vták jako vták. 😀 😀 😀 to mne pobavilo 🙂

cikyta
autor
30. sep 2010

@chorale1 Papagaje maju od 30 € po 110 €. Ale majú aj opice za 50 000 sk 😀

cikyta
autor
30. sep 2010

@denis19 No ten cumlik nepoznám......ale skušali sme aj taky.....akože napodobenina cecku.Normálne ako dvorec atd... 😅
No už sme na cumel starý 😉 Už len bojovať ☹

denis19
30. sep 2010

Jasan ciky, to už zvládnete i bez dudlíku,já jne nevím ,zasejak tu naší budu odúčať 😀 😀 Tak opička za pouhých 50 000.- našich bývalých korunek...ješteže nemám svokrovcov 😀 😀 😀

cikyta
autor
30. sep 2010

@denis19 svokrovcom? Tím snád hada 😀

cikyta
autor
30. sep 2010

Samozrejme,nehádžme ich do jedneho vreca 😉 To sa len tak hovorí.

chorale1
30. sep 2010

@cikyta ty si rýchla. dakujem ti, to nech sa už môj chlap rozhodne koľko sa buchne po vrecku 😉 keby to bolo na mne tak je to ozaj tá kačka z turca 😅

cikyta
autor
30. sep 2010

@chorale1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chorale1
30. sep 2010

dnes som inak fest šikovná. upratala som celú kupeľňu a začala som upratovať skriňu v spálni - mám asi polku skrine už nejdem pokračovať lebo každú chvíľu sa zobudí drobec. musím sa sama pochváliť keď ma už doma nikto nepochváli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre