Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zuzanka7834
3. okt 2010

@cikyta bojim sa, ze na nom nic nenajdem... doma mam iba 25 citlivost, tak to radsej necham na krv... Aj ked som v hypernove kruzila okolo ovulacneho, lebo ak ten po ovulacii ostava pozitivny, ide o tehu a v rannom stadiu je vraj citlivejsi... ale nakoniec som odolala 🙂 Som na seba hrda! 😉 Uf, ale to cakanie je hrozneeee! Baby, mam sancu, ze som tehu aj ked nemam priznaky? Ani jediny? Dnes som 25DC, IUI bola na 15-ty...

cikyta
autor
3. okt 2010

@zuzanka7834 Ja tým citlivostiam neverím vôbec.Všetky testy ukážu do 20 minut na 100% tehotnosť 😉 To je moj názor.A tiež si myslím,že aj bez najmenšieho príznaku možeš byť tehulka. 😉 Bodaj by !!!!!!!

zuzanka7834
3. okt 2010

@cikyta och, bodaj by si mala pravdu... ale nepoznam nikoho, komu by vyslo prve IUI... To by bola krasa, keby sa to podarilo hned 🙂

cikyta
autor
3. okt 2010

@zuzanka7834 tak niekto to musí začať prvý,komu to na 1 krát výjde,nie? 😉

zuzanka7834
3. okt 2010

@cikyta 😉 😉 😉 SPRAVNE! 😉 😉 😉

zuzanka7834
3. okt 2010

@cikyta idem spinkat 🙂 Pozdrav svojho vrabceka ked sa rano zobudi a ja dam vediet, co bude zajtra 😉

cikyta
autor
3. okt 2010

@zuzanka7834 ked sa zobudí????? ona ešte nespí 😠

cikyta
autor
4. okt 2010

@zuzanka7834 zaspala o pol 2-len pre info 🙄

zuzanka7834
4. okt 2010

@cikyta co vecer papala 🙂 Maly Duracelko 😀

zefa
4. okt 2010

@cikyta ty kokso 😨 ..ved ju pošli na disco...tam sa vyšalie a ty si schrupni 😉 😀 😀
@zuzanka7834 my sme mali iui 4 x a prd,ale ked som chodila do Blavy,tak tam to jedným vyšlo na 2 iui,takže niekomu to aj pomôže...........každý sme indivindi 😉

cikyta
autor
4. okt 2010

@zuzanka7834 Papala s návštevou 2-3 čipsy 😀 2-3 tyčinky 😀 moje mliečko a o pol 8 ju odpálilo a strašne tvrdo zaspala.Nešla som ju budiť,lebo som si povedala,že ved normálne chodia deti spinkať o 7 večer,tak prečo by ona nemohla vytuhnuť o pol 8? 😅 Lenže to bol omyl,lebo o 10 sa mi zobudila do ružova vyspatá a skákala po posteliach do pol 2 🙄 Od pol 1 som už bola s nervami tak,že som až ziapala po nej 🙄 Takže ma museli počuť aj susedia 😒 Ale bohužial...už toho bolo moc... ☹

@zefa No veru už som bola v takom stave,že by som zaspala aj na disco v hluku ! A triezva !!! 😀

Inak Denis- DAKUJEM! DAKUJEM! DAKUJEM! DAKUJEM! DAKUJEM! Za balíček. Dnes mi prišiel a mám OBROVSKU radosť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ved IP 😉 )

denis19
4. okt 2010

jéje já pred chvilkou napsala do sanatoria helios a to jsem chtela psát sem do témy, no nevadí 😀 že bych byla prepracovaná????? neverím 😀 😀 😀

cikyta
autor
4. okt 2010

@denis19 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to nevadí.Ved aj do tej temy patríš 😉

cikyta
autor
4. okt 2010

Čakám , kým sa mi moja Henrieta zobudí...........už aj slnko zašlo ☹
A ja že pôjdeme von trošku zbierať D-čko ☹ Boli sme doobeda,ale to len frng na poštu a späť. (Už sa mi podarilo predať tu zimnu kombinezku)

denis19
4. okt 2010

@cikyta tak super, už si ji i poslala? jsi šika šmika......že Henrieta....ted spí jako dudek a v noci párty, co?

lucula73
4. okt 2010

ahojte 🙂

konečne som vás dočítaala,mali ste tu teda pekne veselo 🙂

ciky a to je malá tá kombineza,čo si brala tú menšiu?

@kamka - napíšem ti ip

@zuzanka7834 držím veľmi palčeky....už si testla? 😉

a ešte mi povedzte,keď vám všetkým chutí ,teda detičkám tá brokolica,ako im to pripravujete? 😕

cikyta
autor
4. okt 2010

@denis19 Ano,poslala som ju dnes.Spala mi s 3 prestávkami 2,5 hodiny ! No nádhera! Teraz jej dávam kvapku mliečka a frčime von 🙂 No inak máš pravdu....v noci má party a teraz spi ako dudok 😀 Aspon čosy má to dietko po maminke 😅

cikyta
autor
4. okt 2010

@lucula73 ano,tá menšia nám bola malá.Bunda ok,no oteplovačky malé.

Brokolicu uvarím so zeleninkou-jedno akou-poprípade s mäskom a rozmixujem,popučím....

denis19
4. okt 2010

@lucula73 presne tak delám brokoko,ale já zatím bez masa 🙂

zuzanka7834
4. okt 2010

@zefa no ja asi nebudem nicim vynimocna, uz mam vysledky. Dnes je 11 DPO a hcg je 1. Takze asi nic z toho ☹ Bojujeme dalej, ale najskor v novembri... och dokelu! Co som cakala? 😢

zuzanka7834
4. okt 2010

A dakujem Vam vsetkym za palceky... @lucula73 @cikyta @zefa ...

lucula73
4. okt 2010

@zuzanka7834 ☹ ☹ ,ale nesmúť,určite to raz vyjde,takže veľa síl v ďaľšom kole 😉

@cikyta a predala si ju teda,tú malú kombinezu?
a vieš,čo sa stalo mne?je to čiastočne aj moja chyba,ale.....predala som jednej babe mikinu,napísala,že stačí jej to poslať ako obyčajný list na 0,60 euro...tak som jej to poslala obyčajne,truba sprostá,ona mi tu za ten týždeň čo som nebola doma popísala kadečo,že jej tá mikina neprišla,že ešte počká tri dni a potom mi napíše adekvátne hodnotenie 😠 no nemohla som jej hneď odpísať,keď som nebola doma..čo som mala spraviť?hoci som ju varovala,že neručím za to,čo to príde....ešte aj jedno bodynko som jej tam pribalila,no sila.... ☹
vieš čo som nakoniec spravila?navrhla som jej,že jej vrátim tie peniaze,boli to LEN 2 eurá,čiže nič moc,tá mikina bola hodná viac,ale ja to predávam preto,lebo to nemám kde držať a už mi to netreba...a peniaze už musí mať na účte a ani sa mi nepoďakovala,nič,proste mám pocit,že si vymyslela ,že jej to neprišlo,s tým už nespravím nič,ale som sa poučila,odteraz len doporučene,nijak inak 😠

cikyta
autor
4. okt 2010

@zuzanka7834 hlávku hore...sme tu a v novembry budeme zase držať palce v druhom kole.....može to byt nádherný darček pod stromcek.Co povieš? 😉

@lucula73 fiha.... ☹ tusim aj fopardi mala takýto problem s bazarom......uf,ja ešte nie ☹ Inak ked to tá dotycná chcela poslať za 60 centov,tak nech sa nečuduje,že jej to nepríde hned-ak ovšem neklame,čo tiež pochybujem...(A za 2 € robiť takýto humbung????) 😠No neviem,čo by som v tej chvíli robila ☹Asi to,čo ty-vrátila peniaze a napísala by som jej také IP-čko,že by sa strhávala ešte rok zo sna-mrcha jedna! 😠
Predala som tu supravku na babybazare.A si predstav,že tam ešte stále predava aj tá pani,od ktorej ju mám ja.(ona ich mala viacej) a aj napriek tomu si ju niekto kupil ODOMNA,nie od nej 😅

fopardi
4. okt 2010

@lucula73 to ti poviem ja som raz bola tiež taka vystresovana ale nakoniec to dopadlo ok odvtedy najradšej nakupujem od niekoho kto ma nejake hodnotenie no ale nie vždy sa to da sklbiť ta vec čo chcema a to hodnotenie aj teraz som objednala ohradku a pani je bez hodnotenia no ale snad to bude ok 😉 preto som zistovala kto je z pd lebo pani uprednosnuje osobny odber ale nakoniec že to vyriešime poštou 😉

cikyta
autor
4. okt 2010

Ja som mala len raz neg.skusenosť taku,že som inzerovala spací vak,ktorý bol použivaný a bol taký,že na donosenie ešte v dobrom stave.Uplne funkčný.
No a pani,čo si ho kupila mi písala,že má žmolky atd...
Moja odpoved bola,že ak píšem,že vec je už dlhšie použivaná a nie nová,tak má asi žmolky ! (ved to nieje oblečenie z igelitu,že použivane nemá žmolky predsa ! ) 😠 A teda,ak jej to velmi vadí,peniaze vrátim... 😒
No to nechcela a utíchlo to.....Našťastie mi nevypisovala tie zle trápne referencie. Ved ja by som jej ju vrátila, že POZOR-PANI NEVIE CITAT 😠

lucula73
4. okt 2010

@cikyta
@fopardi tak vidím,že tie baby sú všeilaké v tom bazáre,však keby to stálo neviem kolko,ale 2 eurá,preboha.......veď len to,že som jej ponúkla vrátenie peňazí asi svedčí o tom,že som jej to poslala...ale už sa nejdem rozčulovať,vykašlem sa na ňu,som sa poučila 😠

chorale1
4. okt 2010

@cikyta ty si prípad, si ma pobavila s tým červíkom. ja som mala dnes taký na hovno deň. akože nálada v pohodičke ale kvoli MK mi zhorel obed pre adamka aj s hrncom - ešte teraz sa močí vo vodičke, potom sa mi zlomil šrob na kočíku čo máme doma - našťastie sme mali od včera ešte další doma tak som malého dala rýchlo tam aby spal, a ešte čosi ale to si už nepamätám. preto som si povedala že serem na všetko dnes nič nerobím, šli sme von a potom už len doma kvasili.a mimochodom ja už ani neviem či máme červíka - už som ho nevidela 100 rokov 😠

cikyta
autor
4. okt 2010

@chorale1 máš dvoch červičkov a myslím,že toho druheho vidiš denne niekolkokrát. 😀

fopardi
4. okt 2010

bože baby ale som sa nasmiala s tym červíkom jaj dobre
@chorale1 treba zapaliť možno ho uvidíš 😀 a dobre že aj hrniec zhorel tomu sa hovorí už fakt zavislosť na MK

@lucula73 ja ked som predavala krstovu supravu tak dlho pani nechodila a už začínala mať naražky že už tam mala byť ak som ju posielala vtedy a vzedy už som začínala stresovať no ale nakoniec jej prišla ale isto som už rozmyšlala všelijako
niekde tu na MK je aj tema čo sa tyka toho bazaru a su tam fakt pripady na zamyslenie akože niekto predava veci uplne potrhane diera jak svet a neprizna to a podobne -no čo narobíš ked maš na tričku dieru 3-4cm kto to bude nosiť ? iba tak dobre na podpalenie v peci

lucula73
4. okt 2010

@fopardi treba si dať pozor,čo už 😒

@chorale1 tak to s tým hrncom sa mi stalo v nedeľu,MK som týždeň nevidela,v hrnci sa varil drahý zajko so zeleninou pre malého 😀 ,a keď som otvorila dvere na obývačke,tak v kuchyni nebolo nič vidieť,o smrade ani nehovorím...a v hrnci centimeter čiernej zhoreniny,stále sa mi to máčaa,ale neviem,či to nebudem musieť vyhodiť....mmm sa skoro prizabil,lebo to bolo už drhý raz...a dovod???MK 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre