• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@lucula73 tak to je fakt už na zamyslenie mna sa raz m pytal či nechcem ovos občas sleduje či neerdžím ale hrniec mi zatial neprihorel tedas nie koli MK
4. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A preto čo? NEVARIM,aby mi nič nezhorelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no aj to je riešenie len potom by som nemala pripalenee hrnce ale ohlodane ruky nohy :grinning: :grinning: :grinning: a rozvratene manželstvo :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning:
@fopardi som prečítala aj mm čo si napísala,až mi slzy vyšli od smiechu :grinning:

a malo tam byť napísané,že nie "sa prizabil" ale mňa prizabil :wink:
4. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ved aj ja som čitala mm čo si ty napísala a tiež sme sa smiali ach no ide nam

lucula nevieš čo sa stalo martulke ? možno sa blbo pytam ale nikde som nič nezachytila
4. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi prišla o obidve bábatká :frowning2: ,vraj zas nejaká infekcia...to som sa dočítala ja,viac neviem...je to veľmi smutné a nespravodlivé...bola už cez 20tt,neviem presne,asi ako orsul... :frowning2:
4. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :frowning2: bože ani si nechcem predstaviť strašne a zase bola už tak daleko :frowning2: je to fakt nespravodlive ja som len teraz pozerala čo pisala janica tak nejako mi došlo že asi nič dobre sa nestalo
4. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi hej je to veľmi,veľmi nespravodlivé....ona má tiež problém s maternicou,ako aj ja ,vždy si myslela,že to je dovod,prečo sú tie potraty,ale toto sa mi nejak nezdá,neviem...však stále chodila na kontroly,či to nejak nepodchytili :unamused:
4. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 neviem ale ved bola v nemocnici tak odkial infekcia (už som našla ten prispevok :cry: ) ako fakt neviem ale aj predtym mala takto vysoko potrat po 20tt tak neviem niesom lekar ale je to velmi smutne ja som prišla nazačiatku o babätka a viem ako ma to poznačilo a tako si to neviem ani predstaviť ake to musí byť bolestive pre nu :frowning2:
4. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi v 19tt mala potrat...a teiž v 9tt....o tých mi písala,tak si pamatám..ona bola aj na operáciii,jej tú prepážku nejak zmenšili...a vidíš...ja ju tam mám a mám za sebou dva predčasné porody....ja som šťastná,že som vydržala do 36 a 34tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute závisláčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zuzanka7834 neboj ,hlavu hore,my máme deti v hodine 12 tej na 9x a posledný preplácaný,čakali sme 10 rokov..ja ťa chápem...som sa za tých 10 rokov narevala až-až :cry: .a revem stále ked si na to spomeniem :pensive: tá bolesť sa mi nezmaže nikdy :pensive:
šmariáááá.neviem o kom tu píšete,že v 20 tt potrat dvojičiek..mňa by pochovali :cry: ........ja som rodila v 38tt a to som bola nešťastná,že ešte chvíľu ma mohli nechať,lenže moje nohy by asi praskli skôr ako moja plodová voda :slight_smile:
a noťasy si dajte láskavo do kuchyne!!!!!! ste sa snažili na to ,aby ste vyhoreli??.....by vám v Heliose dali
4. okt 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko závislačky, je to výstižné...ale klid nejste v tom samééééé :confused:
Musím vás dočíst, enboť poslední stránce nerozumím,ale to snad pochopím. Jdeme na kontrolní odber krve s Karolínkou, tak snad to bude ok. U nás leje jako blázen, venku zima, no super počasí :astonished:
5. okt 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak u nas krasne počasie chčije a chčije no dnes to na D-čko nevyzera :unamused: ale aspon si utrem prach v obyvačke :grinning:
5. okt 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno
tu tiež prší :angry:

@denis19 čo nerozumieš napíš,preložíme ti do češtiny :wink:
5. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte .......

Martuska bola v 23tt.
5. okt 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ako sa mate dievcata?
5. okt 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a neda sa odstraniť celkom ta prepažka?
5. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka užastne a ty?
5. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nanic.kopu problemov.,....
5. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka celkom fasa :wink: :slight_smile:
5. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa aspon niekto...
5. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ale ja sa mám ako ty...tiež sa mi zdá ,že je tých problémov akosi naraz veľa sakra.......jak já bych se ráda vrátila na materskú :cry: :cry: :cry: :cry:
5. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa no tak to Ti verím, jako ten návrat na materskou :slight_smile:
@kuspitka a co je za starosti???? :frowning2:
@cikyta verím, že Ty jsi ok a Siska také, jako bez starostí :slight_smile:
@fopardi také zdravím a to platí i pro @lucula73 a i všechny!!!
5. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 peniaze.prerabame byt a nejako sa vsetko vali na nas.
5. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka a čo sa ti stalo,ked máš kopu problémov?
Kuspitka.....ved kto ich nemá? Každý. :wink:
5. okt 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta presne moje otázka....... :slight_smile:
@kuspitka no peníze...co ti povím, to už ani nereším radeji :slight_smile: a je mi hej....ale uznávám,že mi nic nechybí, to je pravda.....máme Karolínku, byteček, autíčko a sami sebe a já ješte i koníka, tak co víc si prát. Byt jsme rekonstuovali ješte pred IVF a tak to bylo lehčí, když jsem byli jen dva :confused: to je jasné...ted jen chceme neco udelat s balkonem, že by si tam na jare mohla malá hrát,ale nevím kdy se k tomu dopracujeme, já jsem v tomto líná, když už jednou neco mám zabehlé a tak jak si predstavuji, nerada se potom ješte pouštím do nejaké reorganizace, nedej do rekonstrukce :confused:
5. okt 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ved aj my mame toho kopu a uz ma to stve.
robi niekto doma tiramisu....
5. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa ja uz som sa rozhodla, ze ideme dalej so vztycenou hlavou... ved raz sa to podari :wink: Nobelovu cenu za to oslovenie závisláčky, nic výstiznejsie asi neexistuje :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa hnevajú s kritikou toho doktora,čo mu udelili Nobelovu cenu za umelé oplodnenie........to len debili môžu kritizovať....nič proti viere,ale už ma farári dobre s týmto serkajú :angry: :angry: :angry: :angry:
@kuspitka ja som 2x robila a je to dobré....ja som si to dala rovno do pohárov
http://www.diva.sk/recept/24009/domace-tiramisu/
5. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok