Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
4. okt 2010

@lucula73 tak to je fakt už na zamyslenie mna sa raz m pytal či nechcem ovos občas sleduje či neerdžím ale hrniec mi zatial neprihorel tedas nie koli MK

cikyta
autor
4. okt 2010

A preto čo? NEVARIM,aby mi nič nezhorelo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
4. okt 2010

@cikyta no aj to je riešenie len potom by som nemala pripalenee hrnce ale ohlodane ruky nohy 😀 😀 😀 a rozvratene manželstvo 😀 😀 😀

lucula73
4. okt 2010

@cikyta 😀
@fopardi som prečítala aj mm čo si napísala,až mi slzy vyšli od smiechu 😀

a malo tam byť napísané,že nie "sa prizabil" ale mňa prizabil 😉

fopardi
4. okt 2010

@lucula73 ved aj ja som čitala mm čo si ty napísala a tiež sme sa smiali ach no ide nam

lucula nevieš čo sa stalo martulke ? možno sa blbo pytam ale nikde som nič nezachytila

lucula73
4. okt 2010

@fopardi prišla o obidve bábatká ☹ ,vraj zas nejaká infekcia...to som sa dočítala ja,viac neviem...je to veľmi smutné a nespravodlivé...bola už cez 20tt,neviem presne,asi ako orsul... ☹

fopardi
4. okt 2010

@lucula73 ☹ bože ani si nechcem predstaviť strašne a zase bola už tak daleko ☹ je to fakt nespravodlive ja som len teraz pozerala čo pisala janica tak nejako mi došlo že asi nič dobre sa nestalo

lucula73
4. okt 2010

@fopardi hej je to veľmi,veľmi nespravodlivé....ona má tiež problém s maternicou,ako aj ja ,vždy si myslela,že to je dovod,prečo sú tie potraty,ale toto sa mi nejak nezdá,neviem...však stále chodila na kontroly,či to nejak nepodchytili 😒

fopardi
4. okt 2010

@lucula73 neviem ale ved bola v nemocnici tak odkial infekcia (už som našla ten prispevok 😢 ) ako fakt neviem ale aj predtym mala takto vysoko potrat po 20tt tak neviem niesom lekar ale je to velmi smutne ja som prišla nazačiatku o babätka a viem ako ma to poznačilo a tako si to neviem ani predstaviť ake to musí byť bolestive pre nu ☹

lucula73
4. okt 2010

@fopardi v 19tt mala potrat...a teiž v 9tt....o tých mi písala,tak si pamatám..ona bola aj na operáciii,jej tú prepážku nejak zmenšili...a vidíš...ja ju tam mám a mám za sebou dva predčasné porody....ja som šťastná,že som vydržala do 36 a 34tt 😝 🙂

zefa
4. okt 2010

čaute závisláčky 😀 😀 😀 😀 😀
@zuzanka7834 neboj ,hlavu hore,my máme deti v hodine 12 tej na 9x a posledný preplácaný,čakali sme 10 rokov..ja ťa chápem...som sa za tých 10 rokov narevala až-až 😢 .a revem stále ked si na to spomeniem 😔 tá bolesť sa mi nezmaže nikdy 😔
šmariáááá.neviem o kom tu píšete,že v 20 tt potrat dvojičiek..mňa by pochovali 😢 ........ja som rodila v 38tt a to som bola nešťastná,že ešte chvíľu ma mohli nechať,lenže moje nohy by asi praskli skôr ako moja plodová voda 🙂
a noťasy si dajte láskavo do kuchyne!!!!!! ste sa snažili na to ,aby ste vyhoreli??.....by vám v Heliose dali

denis19
5. okt 2010

Dobré ránko závislačky, je to výstižné...ale klid nejste v tom samééééé 😕
Musím vás dočíst, enboť poslední stránce nerozumím,ale to snad pochopím. Jdeme na kontrolní odber krve s Karolínkou, tak snad to bude ok. U nás leje jako blázen, venku zima, no super počasí 😲

fopardi
5. okt 2010

ahojte tak u nas krasne počasie chčije a chčije no dnes to na D-čko nevyzera 😒 ale aspon si utrem prach v obyvačke 😀

zefa
5. okt 2010

dobré ráno
tu tiež prší 😠

@denis19 čo nerozumieš napíš,preložíme ti do češtiny 😉

cikyta
autor
5. okt 2010

Ahojte .......

Martuska bola v 23tt.

kuspitka
5. okt 2010

ahojte.ako sa mate dievcata?

fopardi
5. okt 2010

@lucula73 a neda sa odstraniť celkom ta prepažka?

cikyta
autor
5. okt 2010

@kuspitka užastne a ty?

kuspitka
5. okt 2010

@cikyta nanic.kopu problemov.,....

zefa
5. okt 2010

@kuspitka celkom fasa 😉 🙂

kuspitka
5. okt 2010

@zefa aspon niekto...

zefa
5. okt 2010

@kuspitka ale ja sa mám ako ty...tiež sa mi zdá ,že je tých problémov akosi naraz veľa sakra.......jak já bych se ráda vrátila na materskú 😢 😢 😢 😢

denis19
5. okt 2010

@zefa no tak to Ti verím, jako ten návrat na materskou 🙂
@kuspitka a co je za starosti???? ☹
@cikyta verím, že Ty jsi ok a Siska také, jako bez starostí 🙂
@fopardi také zdravím a to platí i pro @lucula73 a i všechny!!!

kuspitka
5. okt 2010

@denis19 peniaze.prerabame byt a nejako sa vsetko vali na nas.

cikyta
autor
5. okt 2010

@kuspitka a čo sa ti stalo,ked máš kopu problémov?
Kuspitka.....ved kto ich nemá? Každý. 😉

denis19
5. okt 2010

@cikyta presne moje otázka....... 🙂
@kuspitka no peníze...co ti povím, to už ani nereším radeji 🙂 a je mi hej....ale uznávám,že mi nic nechybí, to je pravda.....máme Karolínku, byteček, autíčko a sami sebe a já ješte i koníka, tak co víc si prát. Byt jsme rekonstuovali ješte pred IVF a tak to bylo lehčí, když jsem byli jen dva 😕 to je jasné...ted jen chceme neco udelat s balkonem, že by si tam na jare mohla malá hrát,ale nevím kdy se k tomu dopracujeme, já jsem v tomto líná, když už jednou neco mám zabehlé a tak jak si predstavuji, nerada se potom ješte pouštím do nejaké reorganizace, nedej do rekonstrukce 😕

kuspitka
5. okt 2010

@denis19 ved aj my mame toho kopu a uz ma to stve.
robi niekto doma tiramisu....

zuzanka7834
5. okt 2010

@zefa ja uz som sa rozhodla, ze ideme dalej so vztycenou hlavou... ved raz sa to podari 😉 Nobelovu cenu za to oslovenie závisláčky, nic výstiznejsie asi neexistuje 😀 😀 😀

zefa
5. okt 2010

mňa hnevajú s kritikou toho doktora,čo mu udelili Nobelovu cenu za umelé oplodnenie........to len debili môžu kritizovať....nič proti viere,ale už ma farári dobre s týmto serkajú 😠 😠 😠 😠
@kuspitka ja som 2x robila a je to dobré....ja som si to dala rovno do pohárov
http://www.diva.sk/recept/24009/domace-tiramisu/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre