Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
6. okt 2010

@cikyta jé to je kásné, to jsi delala sama? Holky kdy máte čas na podobné atrakce, já jsem happy ,žejsem včera navarila 😀 😀 Moje sestrenice je v tomto také strašne šikovná, já osobne bych to také zvládla,ale nemám na to nejak extra elán a chuť.....ale moooc se mi to líbí.
Všem preji krásné ráno, u nás se klube sluníčko, zima sice je,ale se sluníčkem 😎

fopardi
6. okt 2010

@denis19 ahojky u nas je zatial anglicke počasie takže uvidíme dnes mame poradnu tak sa pojdeme flakať 🙂

denis19
6. okt 2010

@fopardi tak to je krásný plán.....není co k tomu dodat....také se budeme po vašem vzoru flákat, dáme si tour de sídlište a uvidíme co se z toho vyklube 😀

cikyta
autor
6. okt 2010

@denis19 Ano.Sama som si Sisu obliekla,urobila malý stromček,posadila na bielu deku a mobilom odfotila.Poslala som to (už ani neviem,na aku stránku a oni mi urobili pohladnice s nápisom : Vesele vianoce a šťastný Novy rok želá: Silvinka.+urobili mi aj kalendár.
No tento rok si dám urobiť k jednej pani cez inzerciu a to asi tak,že pošlem len foto Silvinkinej hlavičky,alebo tak a ona mi to všetko upraví tak,aby to bolo o Vianociach 🙂 Bude to menej roboty.Lebo teraz nemám ani vianočne oblečko pre malu a myslím,že ked som mala už pred rokom problém,aby mi sedela,tak tento rok mi už rovno ujde a nebude z toho nič ☹
Denis-a kebyže mám denne variť,tak to zas nestíham ja....ešteže mám tolerantneho muža,že uvarí aj on,že môže kludne večerať aj polotovar,či len chlieb.Ja porobím všetko,len variť ma nebaví.Teda ak musím,tak uvarím,ale to je jediná vec,čo ma nebaví.Inak urobím všetko a rada. 🙂 Napríklad ak si mám vybrať,idem malovať balkon a muža pošlem variť.A sme obaja spokojní 😀

lienika
6. okt 2010

Ahoj Ciky....máš IP 🙂

cikyta
autor
6. okt 2010

@lienika Aj ty 😀

Idem na poštu páááááááááááááá holky !

fopardi
6. okt 2010

ahojte tak my mame už 7030g a od zajtra papame mrkvičku a zemiačik 😉

lucula73
6. okt 2010

@fopardi ahojček,bože ak to letí,už idete papať aj vy 🙂

fopardi
6. okt 2010

@lucula73 veru už ideme papať ani sa mi veriť nechce ved som si dnes spomínala ked sme boli v prvej poradni v zavinovačke meličky chrobačik no a už sa ideme krmiť ach takymto tempom ma za chvílu prerastie
naozaj to velmi leti

lucula a nevieš mi poradiť možem ked v jeden den navarím a sa mi zvyši dať to malemu aj v druhy den alebo radšej navariť nove?

fopardi
6. okt 2010

a inač už je novy vigantol len sme sa zabavili s dr. a zabudla mi dať recept 😠 tak tam musím zase ísť

lucula73
6. okt 2010

@fopardi no teraz varím vačšinou tak,aby bolo na dva dni,nevidím v tom problém...... 😉
ale napr. suchý zemiak na druhý deň nie je bohviečo a napr. keď dám niekde mlieko,tak to už na druhý deň nepoužívam...predsa to je zarábané mileko,.....

denis19
7. okt 2010

Dobré ránko!!!
Pri mé frekvenci varení, bych musela varit kotel jídla na mesíc 😀 😀 😀
jak se máte maminky a čekatelky a všichni????

lucula73
7. okt 2010

@denis19 ahoj a ty čo tak poránu?ja som len nakukla,malý sa hrá sám,tak to treba využiť,lebo zachvílu bud chcieť ísť hopa 😀

denis19
7. okt 2010

@lucula73 tak to je stejné u nás,jen ta naše až tak hopa nemusí,ale jdu krmit 🙂 snídane je základ dne 😕

denis19
7. okt 2010

@cikyta hele co my máme doma......ako si vedela????? A také od jedné super dobré duše!!!!!!A ted máme set!!!!Dekujeme!!!!

cikyta
autor
7. okt 2010

@denis19 no mna vystrie ! Ja odpadnem ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
7. okt 2010

@cikyta to je super ,že???????????????? kdyby jsi to tak chtela udelat, tak se Ti to nepodarí 😀 😀 😀 😀 Famózní!

cikyta
autor
7. okt 2010

@denis19 Asi budem fakt tá veštica,čo mi hovoria v snažilkovskej teme Heliosu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
7. okt 2010

A fakt som velmi šťastná,že to takto višlo 😉

cikyta
autor
7. okt 2010

no už idem trošku het....lebo sme spali do 10 hod. dnes,kedže nás trápia zubky a celu noc mi Sisa prerevala uplne ☹ A teraz musim ist do obchodu,dať sa konečne z pižama dolu 😅 a hlavne upratať,lebo mi príde návšteva,tak nech to tu aspon trošku vizerá 😉 normálne.
Zatial sa na chvilku vzdialim...pápá

denis19
7. okt 2010

@cikyta no uklidit já chci zítra...tak hezký den a ješte jednou dikas!!!!

fopardi
7. okt 2010

no tak dnes sme papali zemiačik pomixovany a ako nam chutil spapal všetko čo som mu dala ešte len som naberala lyžičkou a už otvaral ustočka joj ale bol podareny ani mi to neplul len pekne papal takže super sme to zvladli

cikyta
autor
7. okt 2010

@fopardi no krásne! 🙂

surviver
7. okt 2010

čaute babenky 🙂

@fopardi tak toje super,že malemu chutilo a ked bude aj mrkva,to až potom sa bude oblizovat 😉

@cikyta ako dopadla navšteva? stihla si upratat? 😉 ...myslim,že tie tri deturence Ti to dali do poriadku za chvilku 😎 😀

cikyta
autor
7. okt 2010

@surviver To boli len chvílku......Jedno malo 15 mesiacov a druhe skoro 6 mesiačikov (však Lienika?) 🙂
Ale boli uplne užastní !!!!!!!!! Milujem návštevu normálnych ludí s ktorími je príjemne a sranda 😉 😉 😉 😉 😉 Takže aj nabuduce kočeny !!!! Ani neviete,ako mi to dobre padlo. 🙂 Trošku taká zmena v tom stereotype... 😝

lienika
7. okt 2010

@cikyta aj nám bolo u vás parádne....nabudúce si to zopakujeme...tá moja žaba spala skoro do pol 8, som ju musela zobudiť, lebo by bola celú noc vyškerená 😀

lienika
7. okt 2010

@cikyta ozaj už som ti poslala fotočky 😉

cikyta
autor
7. okt 2010

@lienika zatial mi nič neprišlo 😢

fopardi
7. okt 2010

@surviver no dnes som mala na plane začať zemiak +mrkva ale okolnosti to zariadili tak že som dala iba zemiačik 😀
prišli sme domov z vychadzky o 11.50 a niečo po 12tej somčakala že ssa ohlasi na hlad lietam po pivnici hladam našu domacu mrkvu no nevedela som ju najsť 😀 tak som apravila iba zemiačik 😀 😀 😀

cikyta
autor
7. okt 2010

@lienika fotečky mi prišli.Už mám aj v albume 😀

@fopardi s tou mrkvou to bolo dobre 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre