Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
12. okt 2010

Išla som si kupiť vigantol do lekarne,lebo vraj už dostali s novými uzavermi...
Nabehnem tam ako najkrajšia,reku:
-Prosím si vigantol.
A oni:
-Už nemáme.Prišlo nám 6 kuskov. 😅

SILA !!!!!!!!! 😖

Vraj o týžden 😉 No,ešteže svici sluníčko ako-tak......... 😅

cikyta
autor
12. okt 2010

@fopardi Tebe sa darí kočka 😅 😀 ☹

denis19
12. okt 2010

@cikyta nevadí, ješte svítí sluníčko 🙂

fopardi
12. okt 2010

no dnes som bola aj ja po vigantol a vždy sa to robi tak že momentalne ak niečo nemaju tak si nechaju recept a pridte si vtedy a vtedy ale nie dnes mi mila pani vratila recept že nemame pozhanajte si ho inde !!!! ale šak čo slniečko svieti len naš maly ked na neho padne nejaky luč tak sa tvari akoby mu prskla kyselina do oči nesmei na neho vobec vietiť a okrem toho on ma take suche flaky po tele a aj po tvari a ked som ho nechala trochu na slnku ked zaspal že neprotestoval tak mu cele tie suche flaky čo ma aj na tvari sčerveneli a uplne suche to ma tak sa snažím tomu vyhybať už nam dala aj dr. taky krem nato ale prd to pomaha dnes som kupila indulonu s olivovym olejom a celkom sa mi t pozdava tak uvidíme za par dni

no linka no koment polička je zozadu riadne rozpuchnuta no ta kuchyna myslím nebude mať dlhu životnosť odzačiatku ako sme si ju dali spraviť su s nou iba problemy takže už sa nad tym vobec nezamyšlam lebo ma vystre

iddem odfotiť tie capačky nech sa zase aspon trochu poteším ked si ich pozrem 🙂

fopardi
12. okt 2010

joj ale ved dnes som sa potešila predsa dnes som si vlastne bola na pošte po balik som si objednala koženku a taks ommsa bala ako mi bude sedieť kedže cez katalog je to take že hop alebo trop a bunda je super takže vlastne dnes som vytešena 🙂

fopardi
12. okt 2010

tak tu su btie capačky čižmičky

fopardi
12. okt 2010

no nič tu to žije tak idem spať , pa

surviver
12. okt 2010

čaute babulky 🙂

@fopardi krasne capačky,maly bude fešak 🙂 😉 ...a neskušali ste na tu tvaričku mast-kyselina mliečna? mieša sa to v lekarni na recept a je to taka na premastenie,my ju použivame už asi od 2.mesiaca na tvar ,lebo mal tiež take suche flaky, ale hned mu to prešlo po tej masti,tak ho kremujem s nou doteraz....a s tou koženkou to maš stastie,lebo ja čo som objednavala par veci z katalogu,tak mi stoja v skrini,lebo mi nesedi velkost a nie je to ani take pekne ako to vyzeralo na obrazku 😠

fopardi
12. okt 2010

@surviver ved toho som sa aj ja bala že mi to nebud sedieť ved tiež som už vela veci poslala späť ale tewraz to je ok ked ja mam problem celkom už na seba niečo kupiť lebo stale len priberam terza som si asi po 3rokoch kupila rifle ktore mi sedia takže som spokojna ešteže v kiku myslaia aj na ženy nielen na 34-ky

surviver
12. okt 2010

@fopardi no to maš pravdu s tymi čislami,ja som tiež minule obzerala jedne nohavice,no mali len take velkosti,že tak na ruky by som ich obliekla,fakt jak pre šparatka 😠

cikyta
autor
12. okt 2010

@surviver héééééééééééj aj špáratká sa chcú obliekať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@fopardi výborné čižmičky si kupila.Su uplne užastne do kočika.A už môže mrznuť kolko len chce ! 😉 😀

surviver
12. okt 2010

my sme si tiež dnes spravili radost teda znova malemu,lebo v poslednej dobe jemu kupujeme asi najviac 😉 ,taky jeseny fusak od emitexu,chcela som ho objednat z netu,ale nakoniec sme ho kupili v obchode,lebo ak by som platila poštovne,tak by ma to vyšlo narovnako

lucula73
12. okt 2010

kuk 🙂

surviver
12. okt 2010

@cikyta ale niekedy to v obchodoch vyzera,že tu žiju len šparatka 😎

surviver
12. okt 2010

@lucula73 kuky kuk 😀

cikyta
autor
12. okt 2010

@surviver No parádny fusačik. 😉 Fíha !

To ja som dnes kupila Sisa len pizzový koláčik a na zajtra mrazený hrášok 😀 😀 😀 😀 😀

@lucula73 kuk 🙂

cikyta
autor
12. okt 2010

@surviver no ja mám šťastie,že čo sa mi páči maju len vo velkosti môjho XXXL muža,takže si skoro nikdy nič normálne nekupim ☹

lucula73
12. okt 2010

@surviver veď ty si také šparatko...no keď ty nedostaneš,tak neviem,neviem... 😀

ja ani nehovorím,ja som tak pribrala,že dokopy nič nezapnem,otras...nemám čo na seba...a a ni čas ísť na pol dňa po obchodoch čosi zháňať 😠

surviver
12. okt 2010

@cikyta no myslim,že keby som Timurkovi dala pizzovy kolačik,tak by sa viac potešil ako fusaku 😀 ...takže dobre si spravila,sisi mala isto radost 😉

lucula73
12. okt 2010

@cikyta veď aj papať treba,nie len sa šatiť 😀
@surviver peknučký fusačik,to je len na jeseň,či ako?

surviver
12. okt 2010

@lucula73 no ja nie som tučna ,ale do šparatka mam daleko 😀 😉 .....idem babule,lebo noc u nas bujara ako vždy tak nech aspon 2-3 hodinky v kuse pospim 😉 ...sladke sničky aj vam a zajtra sa hadam znova vidime 🙂

lucula73
12. okt 2010

baby, ja som dnes behala po obchodoch s malým,chcela som zimnú vetrovku alebo nejakú bundu..viete čo?moj malý nezapol z 5 bund,čo si skúšal,ani jednu,...a to sme skúšali aj 92,kde mu boli hrooozne dlhé rukávy 😠 ☹

cikyta
autor
12. okt 2010

To ideme doobeda von,popri takej pekárničke......ja si tam vždy kupim sladký koláčik a Sise musím niečo pizovo-syrovo-slané.....(aj ked-slané jej nerada dávam)

surviver
12. okt 2010

@lucula73 pišu ,že jesenno-jarny,ale ja ho budem použivat aj v zime,lebo ked dam malemu ten overal,tak už mu isto zima nebude..je to ako z deky a vnutro vypln z vlakna a ešte bavlnou podšite..tak uvidime ako mu v nom bude ...

cikyta
autor
12. okt 2010

@lucula73 No tento problém poznám...........preto nosila Sisa bundu v zime o pár čisel väčšiu a mala na 3 krát vyhrnuté rukávy 😀 😀 😀 😀 Teraz je jej akurát 😅

cikyta
autor
12. okt 2010

@surviver pápá...................mne tu ešte stále skáče po hlave Sisa.........spať????Ani bohovi !!!!!!!!!!! 😠

surviver
12. okt 2010

@lucula73 my tiež ešte nemame vetrovku ☹ ...ale 21.10 otvoria u nas Aupark,tak hadam dačo kupime 😉

surviver
12. okt 2010

@cikyta fakt?? ktovie čo bolo v tom pizza kolači,možno nejaky povzbudzovak 😉 ..paaaaaaaaaaa

cikyta
autor
12. okt 2010

@surviver ako každý den 😝 🙄

lucula73
12. okt 2010

@cikyta to fakt?siska na to nevyzerá,že by niečo neezapla 😀 ...akože sme zapli,ale len tak tak...ani dýchať skoro nemohol...no keď vačšiu,dám mu po veronike a tú isto zapne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre