Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂
cikytaautor
21. okt 2010
@katarina33 aj Sisa sa budí tak v noci,že má zavrete oči 😉 a ráno je svieža :-N

Teraz ale začala očká otvárať ]-(

Skusili sme homeopatiká,čipky,kvapky,zmenu prostredia,ani na čase zaspatia nezáleží, ani na strave pred spaním nezáleží (skusili sme od kaše,cez mäso,po NIČ)
katarina33
21. okt 2010
zaujimave ale je, ze cez den spinka uplne v pohode, vobec neplace 8-(
cikytaautor
21. okt 2010
@katarina33 Aj Sisa spí cez den dobre.Niekedy hodinu,niekedy dve........a asi 1-2 krát ju bežim tišiť ceckom 😞
pige
21. okt 2010
@zefa
@fopardi dakujem vam obom za radu, skusim este ten slivkovy dzus a pridat do beznej stravy viacej spenatu atd. a ked to nepomoze tak uvidim co mi lekar odporuci alebo lekarnik...
romy01
21. okt 2010
baby u nas o zacina byt podobne. Este tak pred mesiacom som chodila vysmieta, lebo som maleho kojila vecer mezi 9tou a 10 tou. potom sa budieval okolo jednej a potom az rano okolo 4 tej az 5 tej. A posledny tyzden sa mi budi kazde dve hodinky a niekedy aj castejsie. Najskor som si myslela, ze je to kvoli nosteku a uskam, lebo bol prechladnuty ale uz mu nic nie je a aj tak sa budi. Posledne tri dni dokonca si robi mejdan v noci od jednej do tretej sme hore a kukame telku
lucula73
21. okt 2010
@romy01 ahojček...chcem sa ťa opýtať,s tým očkovaním ste to ako poriešili?dala si ho? =-) 🙂
cikytaautor
21. okt 2010
@romy01 Timka berieme do party na nočné vystrájačky ! 😃
cikytaautor
21. okt 2010
Dnes som bola v lekárni.Pýtala som olinth kvapky do nosa pre mna,aj pre Sisu.A povedali,že pre Sisu nemaju ]-( že to ona nesmie a nevie,žeby také kvapky vyrábali....
Lenže ja som ich zbadala v regály a tak som si ich pýtala....že su zelené a možu sa od 0 veku dieťaťa.Tak oni hned že:
-Ozaj.No máte pravdu ]-(
SILA !
romy01
21. okt 2010
ahoj lucula, zatial sme ho nedali ockovat. Sama doktorka to odlozila, jednak preto ze mu zahnisala ranka po ockovani na tbc a jednak mi min mesiac prechladol a dodnes sa z toho poriadne nevylizal. Nakoniec ma poslala min tyzden na usne a tam zistili ze ma obe uska zapalene z nosteka. Tak dali knotiky a teraz liecime stale nostek. Buduci tyzden ale mam doniest vsetky papiere od lekarov a vraj sa dohodneme na ockovani. Chcela by som nahodit ze nech nakombinuje ine latky na ockovanie, vraj je to mozne alebo nech touto hexavakcinou odlozime este aspon o nejake tri tyzdne, kym si budem uplne ista ze je zdravy

ciky, mne to zatial moc nevadi ze v noci vystraja,, zatial vladzem, ale pre mna je horsie to, ze ja potom v noci vyzieram a nie a nie schudnut. To ma stve najviac
fopardi
21. okt 2010
@romy01 neviem no nezapinala by som telku lebo to ho asi iba zbytočne zobudi viac ako je davaš mu cumel?

@cikyta mne to tiež občas pride že som v lekarni za mudrejšiu ako lekarnik ale zas pri takom množstve liekov sa nit čo čudovať ked musia vedieť aku ti možu ponuknuť nahradu za liek a podobne tak fakt nejake kvapky im možno ušli 😉

dala som fotky do albumu z dnesšneho počasia tak ked chcete kuk 😉
viera6
22. okt 2010
Ahojte dievčata 🙂
pridám sa k vam 🙂
ako vas tak čítam tak u nas je to tiež tak podobne už skoro mesiac =-)
@romy01 tie naše detičky si nejak s nami začali robiť,čo chcú 🙂 🙂 my sme už mali očkovanie minulý týždne..inak sa mame dobre až na to spinka nie spojene s revom 😞
@cikyta tak to je fakt sila!
viera6
22. okt 2010
@cikyta máš rozkošnú dcérku..no...a tie komentáre k fotkám nemajú chybu 😃 😃
denis19
22. okt 2010
Nazdárek, v rychlosti vás zdravím a posílám mrazivé pozdravení všem z prázdnin.....i u nás tam pod horama je taková kosa jako tu??? Neboť tu je to des!!!! Jinak se nám vede super, maminka nám varí, tatínek, teda jako deda, si hraje s Karolínkou a já si lítám po výletech.....zítra se vrátíme domu, tak si vás dočtu a napíšu opet, tešíte se? 😃 😃 😃
cikytaautor
22. okt 2010
@viera6 Vitaj medzi nami. Sme radi a ja dakujem , že sa ti páči moj albumík :-N
cikytaautor
22. okt 2010
@denis19 tešíme !!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃

(my sme chore so Sisou.Zaspali sme až ráno na pár minut.Idem do lekárne.Pa.............Dávno som nespala po sediačky so soplom po pukok a malou , ktorá bola na tom ešte horšie) 8-(
viera6
22. okt 2010
@denis19 servus tuláčka 😃 😃 😃 ... mame sa v celku dobre až na to spinkanie :-|
@cikyta dakujem 🙂
@cikyta no teda chudiatka...tak to teda neni bohvie čo 😞 želám skóre uzdravenie 😉
denis19
22. okt 2010
@viera6 a co máte se spaním, nečetla jsem vás?
romy01
22. okt 2010
ahojte,

fopardi, nemysli si, zesom to na nom neodskusala, ale zistila somz e prave telka vecer ho najlepsie uspava. on otoci hlavicku na druhu stranu a spinka. Asi mu vyhovuju zvuky, lebo aj kedide spat ci uz vecer alebo na obed mu musim pustat detske pesnicky alebo mu spievat. ( teda kvilit, lebo ja neviem normalne spievat 😃 )
Inak Timko cumlik vobec nechce - teda nie ked je hore a tak ale vezme si ho jedine ked ho uspavam na rukach. Vtedy si ho priam vyzaduje. Ale posledne dni to robim tak, ze ho polozim k sebe na postel. pustim mu pesnicky, zasvietim taku lampicku co sa otaca a na stenu sa mu premietaju take male hviezdicky co sa hybu a ja si lahnem k nemu. On si trosku pokeca s hviezdickami, sem tam si akoby pospieval a potom zalomi. Cele je to bez cumla a trva to pol hodinku a bez placu a zlosti.
lucula73
22. okt 2010
kuk 🙂

idem sa vám pochváliť,dve noci som robila jednu,jedinú tortičku,pre mojho synovca,no asi nikdy viac,strašná babračka ]-( 🙂
hodím aj foto...

a pekný dník želám 🙂
romy01
22. okt 2010
jej ta je kráááásna, taku by som aj ja chcela
fopardi
22. okt 2010
@romy01 u nas je cumel iba ed ide spať aj to niekedy zaspi bez neho takže to tiež nieje žiaden cumloš 🙂
tak romy len vydržať ine neostava naš da dnes v noci tiež zobudil okolo polnoci a nie a nie sapť tak si kusok pokecal potom som si pritiahla postielku bližšie a dala som moju ruku ku nemeu a hladkala som ho po ručke tak bol kludny no o tri hodiny sme si to cele zopakovali
fopardi
22. okt 2010
@lucula73 no šikovnica si mne by trvalo nie dve noci ale dva týždne uvidím ako dopadne najbližšie čo budem piecť 🙂
lucula73
22. okt 2010
@fopardi no ti poviem,však začať som mohla až o 9 večer,po Paneláku 😃 .a spať som šla o pol 3 :-p ...dva krát....

a ďakujem za pochvalu 😉
cikytaautor
22. okt 2010
@lucula73 Nádherné !!!!!! Dokonalé !!!!!!! Si šikulka,ako svet. 🙂
cikytaautor
22. okt 2010
Ja by som si trufla maximálne na komín :-N
lucula73
22. okt 2010
@cikyta 😃 ,no ten bol asi najjednoduchší 😉
cikytaautor
22. okt 2010
@lucula73 ved práve 😉
lucula73
22. okt 2010
@cikyta počuj moja,kde sú ti smajlíci,čo sa dajú pridať do komentárov vo fotoalbumoch?ja ich tam nikde nevidím... :-p
cikytaautor
22. okt 2010
@lucula73 To musíš vytvoriť zo znakov.Napr. smejka dáš dvojbodka : čiarka - a zátvorka )
lucula73
22. okt 2010
@cikyta tak toto by ma nenapadlo.....absolutne nie 🙂 ..no a ty odkiaľ vieš aké znaky sú ktorý smajlík,to si pamatáš? =-)