Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
21. okt 2010

@katarina33 aj Sisa sa budí tak v noci,že má zavrete oči 😉 a ráno je svieža 😅

Teraz ale začala očká otvárať 😠

Skusili sme homeopatiká,čipky,kvapky,zmenu prostredia,ani na čase zaspatia nezáleží, ani na strave pred spaním nezáleží (skusili sme od kaše,cez mäso,po NIČ)

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
21. okt 2010

@katarina33 Aj Sisa spí cez den dobre.Niekedy hodinu,niekedy dve........a asi 1-2 krát ju bežim tišiť ceckom ☹

pige
21. okt 2010

@zefa
@fopardi dakujem vam obom za radu, skusim este ten slivkovy dzus a pridat do beznej stravy viacej spenatu atd. a ked to nepomoze tak uvidim co mi lekar odporuci alebo lekarnik...

romy01
21. okt 2010

baby u nas o zacina byt podobne. Este tak pred mesiacom som chodila vysmieta, lebo som maleho kojila vecer mezi 9tou a 10 tou. potom sa budieval okolo jednej a potom az rano okolo 4 tej az 5 tej. A posledny tyzden sa mi budi kazde dve hodinky a niekedy aj castejsie. Najskor som si myslela, ze je to kvoli nosteku a uskam, lebo bol prechladnuty ale uz mu nic nie je a aj tak sa budi. Posledne tri dni dokonca si robi mejdan v noci od jednej do tretej sme hore a kukame telku

lucula73
21. okt 2010

@romy01 ahojček...chcem sa ťa opýtať,s tým očkovaním ste to ako poriešili?dala si ho? 😕 🙂

cikyta
autor
21. okt 2010

@romy01 Timka berieme do party na nočné vystrájačky ! 😀

cikyta
autor
21. okt 2010

Dnes som bola v lekárni.Pýtala som olinth kvapky do nosa pre mna,aj pre Sisu.A povedali,že pre Sisu nemaju 😠 že to ona nesmie a nevie,žeby také kvapky vyrábali....
Lenže ja som ich zbadala v regály a tak som si ich pýtala....že su zelené a možu sa od 0 veku dieťaťa.Tak oni hned že:
-Ozaj.No máte pravdu 😠
SILA !

romy01
21. okt 2010

ahoj lucula, zatial sme ho nedali ockovat. Sama doktorka to odlozila, jednak preto ze mu zahnisala ranka po ockovani na tbc a jednak mi min mesiac prechladol a dodnes sa z toho poriadne nevylizal. Nakoniec ma poslala min tyzden na usne a tam zistili ze ma obe uska zapalene z nosteka. Tak dali knotiky a teraz liecime stale nostek. Buduci tyzden ale mam doniest vsetky papiere od lekarov a vraj sa dohodneme na ockovani. Chcela by som nahodit ze nech nakombinuje ine latky na ockovanie, vraj je to mozne alebo nech touto hexavakcinou odlozime este aspon o nejake tri tyzdne, kym si budem uplne ista ze je zdravy

ciky, mne to zatial moc nevadi ze v noci vystraja,, zatial vladzem, ale pre mna je horsie to, ze ja potom v noci vyzieram a nie a nie schudnut. To ma stve najviac

fopardi
21. okt 2010

@romy01 neviem no nezapinala by som telku lebo to ho asi iba zbytočne zobudi viac ako je davaš mu cumel?

@cikyta mne to tiež občas pride že som v lekarni za mudrejšiu ako lekarnik ale zas pri takom množstve liekov sa nit čo čudovať ked musia vedieť aku ti možu ponuknuť nahradu za liek a podobne tak fakt nejake kvapky im možno ušli 😉

dala som fotky do albumu z dnesšneho počasia tak ked chcete kuk 😉

viera6
22. okt 2010

Ahojte dievčata 🙂
pridám sa k vam 🙂
ako vas tak čítam tak u nas je to tiež tak podobne už skoro mesiac 😕
@romy01 tie naše detičky si nejak s nami začali robiť,čo chcú 🙂 🙂 my sme už mali očkovanie minulý týždne..inak sa mame dobre až na to spinka nie spojene s revom ☹
@cikyta tak to je fakt sila!

viera6
22. okt 2010

@cikyta máš rozkošnú dcérku..no...a tie komentáre k fotkám nemajú chybu 😀 😀

denis19
22. okt 2010

Nazdárek, v rychlosti vás zdravím a posílám mrazivé pozdravení všem z prázdnin.....i u nás tam pod horama je taková kosa jako tu??? Neboť tu je to des!!!! Jinak se nám vede super, maminka nám varí, tatínek, teda jako deda, si hraje s Karolínkou a já si lítám po výletech.....zítra se vrátíme domu, tak si vás dočtu a napíšu opet, tešíte se? 😀 😀 😀

cikyta
autor
22. okt 2010

@viera6 Vitaj medzi nami. Sme radi a ja dakujem , že sa ti páči moj albumík 😅

cikyta
autor
22. okt 2010

@denis19 tešíme !!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

(my sme chore so Sisou.Zaspali sme až ráno na pár minut.Idem do lekárne.Pa.............Dávno som nespala po sediačky so soplom po pukok a malou , ktorá bola na tom ešte horšie) 🙄

viera6
22. okt 2010

@denis19 servus tuláčka 😀 😀 😀 ... mame sa v celku dobre až na to spinkanie 😒
@cikyta dakujem 🙂
@cikyta no teda chudiatka...tak to teda neni bohvie čo ☹ želám skóre uzdravenie 😉

denis19
22. okt 2010

@viera6 a co máte se spaním, nečetla jsem vás?

romy01
22. okt 2010

ahojte,

fopardi, nemysli si, zesom to na nom neodskusala, ale zistila somz e prave telka vecer ho najlepsie uspava. on otoci hlavicku na druhu stranu a spinka. Asi mu vyhovuju zvuky, lebo aj kedide spat ci uz vecer alebo na obed mu musim pustat detske pesnicky alebo mu spievat. ( teda kvilit, lebo ja neviem normalne spievat 😀 )
Inak Timko cumlik vobec nechce - teda nie ked je hore a tak ale vezme si ho jedine ked ho uspavam na rukach. Vtedy si ho priam vyzaduje. Ale posledne dni to robim tak, ze ho polozim k sebe na postel. pustim mu pesnicky, zasvietim taku lampicku co sa otaca a na stenu sa mu premietaju take male hviezdicky co sa hybu a ja si lahnem k nemu. On si trosku pokeca s hviezdickami, sem tam si akoby pospieval a potom zalomi. Cele je to bez cumla a trva to pol hodinku a bez placu a zlosti.

lucula73
22. okt 2010

kuk 🙂

idem sa vám pochváliť,dve noci som robila jednu,jedinú tortičku,pre mojho synovca,no asi nikdy viac,strašná babračka 😠 🙂
hodím aj foto...

a pekný dník želám 🙂

romy01
22. okt 2010

jej ta je kráááásna, taku by som aj ja chcela

fopardi
22. okt 2010

@romy01 u nas je cumel iba ed ide spať aj to niekedy zaspi bez neho takže to tiež nieje žiaden cumloš 🙂
tak romy len vydržať ine neostava naš da dnes v noci tiež zobudil okolo polnoci a nie a nie sapť tak si kusok pokecal potom som si pritiahla postielku bližšie a dala som moju ruku ku nemeu a hladkala som ho po ručke tak bol kludny no o tri hodiny sme si to cele zopakovali

fopardi
22. okt 2010

@lucula73 no šikovnica si mne by trvalo nie dve noci ale dva týždne uvidím ako dopadne najbližšie čo budem piecť 🙂

lucula73
22. okt 2010

@fopardi no ti poviem,však začať som mohla až o 9 večer,po Paneláku 😀 .a spať som šla o pol 3 😝 ...dva krát....

a ďakujem za pochvalu 😉

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 Nádherné !!!!!! Dokonalé !!!!!!! Si šikulka,ako svet. 🙂

cikyta
autor
22. okt 2010

Ja by som si trufla maximálne na komín 😅

lucula73
22. okt 2010

@cikyta 😀 ,no ten bol asi najjednoduchší 😉

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 ved práve 😉

lucula73
22. okt 2010

@cikyta počuj moja,kde sú ti smajlíci,čo sa dajú pridať do komentárov vo fotoalbumoch?ja ich tam nikde nevidím... 😝

cikyta
autor
22. okt 2010

@lucula73 To musíš vytvoriť zo znakov.Napr. smejka dáš dvojbodka : čiarka - a zátvorka )

lucula73
22. okt 2010

@cikyta tak toto by ma nenapadlo.....absolutne nie 🙂 ..no a ty odkiaľ vieš aké znaky sú ktorý smajlík,to si pamatáš? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre