• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
@denis19 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Správna si ty žena ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no znám své lidi :grinning: a vím, že by to tak dopadlo! Nevím co se stalo letos,ale poprvé jsem byla obdarovaná na narozeniny prekvapením, že sám od sebe koupil dáreček!! Možná pokročilý jeho vek :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 No tak čo sa týka narodenín,menín,či vianoc,to som obdarovaná stále...no toto pôrodne ma dostalo :rolling_eyes: (vraj tu sa také čosi nerobí a nepočul ešte o tom.....divne........)
26. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ešte vraj čo by som chcela,ked mám v kažom uchu po 2 náušnice,na krku retiazku s príveskom,náramok,4 prstene.

No myslím,že moj krk znesie aj 5 dalších retiazok :angry: Náramok by sa šikol aj druhej ruke :angry: no a prstenov nieje nikdy dosť ! Ked hned dám aj 2 na jeden prst !!!!
26. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no to tvrdí i kamarádky manžel, že to v živote neslyšel,ale já koho se zeptám , ten to zná :grinning: no a vidím, že to máš vymyšleno také dobre....dyť se nosí prsteny i u prstu u nohou..tak to má co delat
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no to moje dítko se tu potichoučku trápí s usnutím, je úžasná, už ani nebrečí vztekem a jen odevzdane leží, žmochlí si hlavičku a čeká až usne!
26. okt 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 Tak toto ja nepoznám...........Ja z užasom hladím na deti,ktore same ležkaju vyše minuty ! :sweat_smile:
Nikdy v živote to Sisa nedokázala.Mohla mať nad sebou hračky od výmyslu sveta,mna,ocka,aj pápeža....vždy sa jedovala a ťahala do sedu,na ruky a hor sa do sveta...............len nie ležááááááťťťťťť........poooooc !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 Karolínka je proste užastná dcerka ! :slight_smile:
26. okt 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta mne ked sa narodil adamko tak mi povedal viete čo. "teraz ti už budem musieť niečo kupovať aj na MDŽ"
26. okt 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 Aj na den matiek ! :slight_smile: (A tvojmu drahému pribudol den otcov!) :wink:
26. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta vidíš to som zabudla, takže dva darčeky naviac, jupííííííííí
26. okt 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta už ste zdravé kočandy?
26. okt 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 Ešte nie,ale je to na dobrej ceste.
26. okt 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1
@cikyta MDŹ je jidiný svátek co dostanu kytku...
ale ona ležela odevzdane ze zoufalství,že nemuže usnout :angry:
26. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 A už spinká??? Moja sa už budí......po 2,5 hodine spánku !!!!!! Ked je chorá,je užastná ! :grinning: V dobrom slova zmysle :wink:
26. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Začala som spať so Sisou na manželskej postely a spíme celu noc !!!!! Skoro celu teda.....Ocko je v obývačke,aby sme ho nenakazili,no nám je takto super-aj ked smutno bez ocka..................Začal aj chrápať strašne,tak je to horor :frowning2:
26. okt 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta za to my už týždeň spíme strašne. stále sa dávame na bruško ale tak vydržíme najviac 2 hod spať a potom si nevie najsť polohu a furt mrní.
26. okt 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 a to ja vidíš na MDŽ nikdy nič nedostanem. uvidíme najbližšie
26. okt 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 Ved si žena od 13 rokov !!!! :wink: Od pôrodu si matka :wink:
26. okt 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 tak tot se spaním na bríšku a následném otočení na záda znám duverne!!!! Je to des.

@cikyta už usnula, i se probudila, snedla kousek banánu a ted jde pít mléko, spala celé 4 minutky.....už nevím co s tím, asi mrknu ješte jednou i ty dásna, neboť má strašne rudé tváre a nemá mít proč!
26. okt 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to som mu aj ja povedala a on že to sa neráta, tak som potom pýtala na MDD niečo a zasa mi povedal že som už neni dieťa. chlapi si nájdu výhovorky ked chcú.
@denis19 to mi hovor s tým spaním. my sme cez deň začali dobre spávať a v noci zle. dnes mu chcem dať vyššiu dávku mlieka a ked ani to nepomôže tak vyskúšame kašu na dobru noc.
26. okt 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 myslíš jako originál s názvem na dobrú noc?
26. okt 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 no nem ked začal maly spať tak som muv noci začala robiť 150ml a cez den mu nadalej robim 120ml a takto zase spinka pekne :wink:

baby ja vam sem niečo hodim ak to najdem aby ste pochopili akoto je s tymi našimi mm :wink: a uvidite že mi date všetky za pravdu :slight_smile:
26. okt 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale asi sa to takto nebude dat prečitať dam to do albumu mojho
26. okt 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak možete kuk v albume je to vidno :wink:
26. okt 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi nemáš to v albume :frowning2:
26. okt 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta mam to tam pri fotkach na konci pozri
26. okt 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš