Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
6. nov 2010

@denis19 Karolínke gratulujem ku malinkemu pokroku...už to bude len zo dna na den lepšie. 🙂

@zefa Riadny pomocníci v kuchyni 😉 Zlatušikovia 🙂

@fopardi Krásna torta-jéj........... 😅 Skoda spapať 😉
S tými krámušami mi je to luto,ale ... človek nidy nevie 😉

cikyta
autor
6. nov 2010

@kamka17 doktorov obeháte raz dva. My sme neboli ani predčasne narodení a všade sme mali prednosť 😉 ,takže vy už duplom 😉

denis19
6. nov 2010

@cikyta dikas..teším se ze všeho jako malé dítko!!! Jak se máš?

fopardi
6. nov 2010

@cikyta dakujem no kramošky neviem neviem ale vobec sa ani necitim žeby mali prisť ucidím do štvrtku a ked nič tak možno pojdem ku dr. nech mi da vyvolavačku

cikyta
autor
6. nov 2010

@denis19 ti verím. Je to radosť,ked vidíš , ako to ide 😉

cikyta
autor
6. nov 2010

@fopardi alebo nech vezme aj on krv.....ja by som sa bála vyvolávačky,aj napriek neg.testu.Predsa len-čítala som rozne veci o tom a radčej by som trvala aj na krvy ☹

fopardi
6. nov 2010

@cikyta on by mi určite len tak bez vyšetrenia nepichol vyvolavačku on je velmi opatrny určite minimalne zrkadla +sono to určite vo štvrtok to bude 44 DC tak uvidím

fopardi
6. nov 2010

@denis19 a aky pokrok urobila Karolinka ? asi som prehliadla či čo 🙂

denis19
6. nov 2010

@fopardi otočila se na bok,asi ji pomohla i manželská postel, jako že je mekší,ale otočila se 🙂

cikyta
autor
6. nov 2010

@fopardi no ved ano,tak hej........neviem,ako to chodí.Ešte som taku vec neriešila ☹
(iba injekciu,nech ma neboleli bachory z menzesu,ked ma museli pár krát pustiť z roboty,lebo ako skrčená pod stolom so slzami v očiach som im tam moc platná nebola 😒 Raz ma pustili tak,že som išla busom domov a kým som vo fujavici prišla na zastávku,tak som sa držala bilboardu,aby ma neodfuklo a v tej zime boli bolesti ešte horšie a ja som tam len kvočala a držala sa tyče...............ludia,čo išli okolo si mysleli,že som opitá ☹ )

fopardi
6. nov 2010

@denis19 tak to je super vidiš ešte par dni a už jej to pojde

@cikyta viem o čom hovoríš ja som mala take bolesti niekedy až ma mrakoty chytali

dnes som sa rozhodla že našmu drobcovi obmedzim nosenie na rukach lebo ešte len ho idem položiť a už plač normalne sa pribilžim a on sa začne smiať odklonim sa a on zase rev

lucula73
6. nov 2010

@fopardi tak či si dnes popísala,akoby som ja písala.... 🙂 že otvorím kekse,dám si dva no a aby sa nepokazili,zjem všetky 😀
a to s tým nosením na rukách bolo aj u nás...aj teraz veľa krát len čo ho položím,tak revy..ale chvílu počkám a vačšinou ho nejakou hračkou zabavím...

@kamka17 - no aj my sme prišli z nemocnice s lajstrom,kde máme ísť..je toho fakt veľa..na prvý raz to obeháš,ale všade ťa chcú vidieť aj druhý ,tretí raz,aj keď prvý nič nenašli, 😠 ..my sme takto obiehali tri razy kardiologiu,všetko ok a napriek tomu máme v karzte napísané že kontrola v januári ....asi sa na nich vypr.....len zbierajú body pre poisťovňu
ale hlavne že ste už domka a pekne sa opatrujte 🙂
@cikyta že pribrať...taký sen som v živote nemala 😀

surviver
6. nov 2010

ahojte
@kamka17 ,tak super,že skrina hotova a kludne zavolaj,ak by si mala nejaky problem,ale Ty si šikulka a Paulinečka zlatušik,tak si myslim,že to zvladne v poho 😉 🙂 a som rada,že si s dokynou spokojna,je fakt zlata... nooo a čo sa sestričky tyka, to už väčšinou tak byva,že sestrička je "dôležitejšia" ako lekar 😠

fopardi
6. nov 2010

@lucula73 no ved niekdey si poviem že dam si niečo sladke a potom samu seba prehovorím že nie že len jogurt a nakoniec vieš ako dopadnem zjem jogurt a za ytm aj sladke takže už nevie ako na seba 🙂

lucula73
6. nov 2010

@fopardi 🙂 a už máš umyté?..aj mne treba umyť aspoň kuchyňu,ale vobec nemám cchuť 😠

fopardi
6. nov 2010

@lucula73 nič vobec nič nemam umyte sedim tu jak kvoka ale misim aspon kuchynu umyť lebo sa poriham 😀 😀 😀

fopardi
6. nov 2010

no ale idem umyť bo zajtra to isto neumyjem

lucula73
6. nov 2010

@fopardi no mala by som ťa nasledovať,lepia sa mi papuče na podlahu v kuchyni 😀 ...... 😝
a krásna tortička...som ju prehliadla nejak....komu si to piekla?a tá jašterica či čo to je ..to si ty robila? 🙂

fopardi
6. nov 2010

@lucula73 no už som umyla aj jednu izbu nech mam lepší pocit aspon no oiekla som pre mm k narodkam aj k meninam on to ma tak za sebou tak to ma pod jednym vybavene
a ta jašterica to je gekon je to znak audi qatro

fopardi
6. nov 2010

@lucula73 a robila som to tak že mm mi vytlačil na papier ja som si ju vystrihla a potom som ju nožom vyrezala mala finta 😉

zefa
6. nov 2010

@fopardi len tak ku kávičke ráno expresne pošli takú tortu...ja nestíham už ani piecť 😝

fopardi
7. nov 2010

@zefa maš to mať 😉

denis19
8. nov 2010

Dpbré ránko preji!!!!

@zefa Tebe budu ozpevovat ješte dlouho.....fit lopta je zázrak....karolínka se už i prekulila......
@cikyta a tobe za psych. podporu a všem ostatním také...moc dekuji!!!!!!!!!!
Co dnes holky a kluci plánujete?

chorale1
8. nov 2010

@denis19 dobré ránko, no super ved ja som vravela že karolínka je šikovná. ona proste urobí všetko ale nie na povel nejakej hlupej doktorky. šikuľka malá daj jej pusinku za nás. my sme mali včera letecký deň. adamko padol mm z gauča. som myslela že ho zabijem. našťastie sa nič nestalo iba sa zľakol, plakal iba trochu, statočný bol. som mm vyhrešila a bol kľud.

denis19
8. nov 2010

@chorale1 tak to si umím predstavit!! Ale dávejte nám na Adamka pozor 😀 Jen se musíme pripravit na fakt, že takovýchto pádu bude ješte asi více a to ani ne zapríčinením rodiču..... 🙂

chorale1
8. nov 2010

@denis19 ale mna nahneval tým že sedel vedľa neho na gauči ako puk, lenže mal zapnutý hokej a chcel sa naň pozrieť, dal ruku pred adamka a ten mu aj cez ruku sa otočil a spadol.ja som umývala riady a začula som len buchot a následne plač. potom už kašľal na hokej, až kropaje potu mal na čele.

chorale1
8. nov 2010

@denis19 ale mna nahneval tým že sedel vedľa neho na gauči ako puk, lenže mal zapnutý hokej a chcel sa naň pozrieť, dal ruku pred adamka a ten mu aj cez ruku sa otočil a spadol.ja som umývala riady a začula som len buchot a následne plač. potom už kašľal na hokej, až kropaje potu mal na čele.a vidíš vraj pomalý 🙂

denis19
8. nov 2010

@chorale1 rozumím Ti....to se deje nekdy i u nás a myslím, že asi všude, jen nám zatím nespadla,ale mnž také je nekdy s ní a jako kdyby ani nebyl. 🙂

cikyta
autor
8. nov 2010

Ahojte...

@chorale1 Nehreš mužíka.On už bol dosť potrestaný tým,že mu spadol a videl to. Aj my máme taku tichu dohodu,že sa nebudeme za urazy hrešiť 😉

Aj my sme mali včera den urazov....
-Padla na radiator tvárou a rozbila si noštek.Aj krvička išla.
-Padla hlavičkou z gauča o zárubnu a tiež si rozbila hlavičku do krvy.,
-No a večer sa mi skoro utopila vo vani ☹

denis19
8. nov 2010

@cikyta tomu se ríká černý den!!!!Hlavne,že je ale celá Siska 😉 A musím ríct, že jem ráda, že jsem tu na Tebe narazila, neboť mi vždy rozsvítíš v hlave!! Dikas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre