Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
14. dec 2009

domika - gratulujem k chlapčekovi...takže je to isté......a hlavne že jevšetko v poriadku 😉

cikyta
autor
14. dec 2009

Wolfi-neber to osobne.Ja to nemyslím v zlom,ale keby si šla teda na amnio a budu zlé výsledky,čo dalej?
(Samozrejme,že nebudu a bude všetko v poriadku,ale čo "Keby?")Práve preto by som nešla ja,aj keby som neviem aké lieky jedla.
Viem,že je to len tvoja vec a nikoho iného,ale ja sa ťa len pýtam...

Domika-gratulujem ku chlapčiatku malinkému. 😵

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
14. dec 2009

ciky ahoj - presne preto som nešla ani ja na amnio-čo potom?inak to je taká otázka,ktorá sa asi nedá veľmi riešiť dopredu...ono to asi naozaj závisí od výsledku,proste sa rozhodneš a hotovo...
ja neviem,či by som si to dala zobrať,skor nie ako ano,asi by som to nedokázala... 😒

katarinka -pekný domček...

inak kuspit sa dnes neukázala,ani cez víkend ,ktovie či už nemá maličkú pri sebe 😉

lucula73
14. dec 2009

katarinka a ten kočík to je aká značka?

domika9
14. dec 2009

ano bol rad 🙂
katarinka pekne si rastiete 😉
dnes som pobehala aj po obchodoch s detskymi vecičkami tak som si kupila teda nie sebe ale malemu poštolkove nohavičky či ako sa to vola
veru kuspitka je asi už na prechodnej adrese -bocianovo 15 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
14. dec 2009

katarínka uvidíš ako rychlo si doma zvykneš 🙂

cikyta
autor
14. dec 2009

Katka-pekný domček.Už je riadne velký 😵 Ten kočík tu jedna známa má.
Domika,nechceš poštolkove nohavičky? máme asi 40 kusov 😀 Ešte stále nosíme 😀 Niekto ani nevie,čo to je a niekto sa ich nemože zbaviť 😒

kuspitka
15. dec 2009

Ahojte.
este som tu.vcera som nemohla napisat bola som na poradni a potom som musela vybavovat nemocniu.
ani dnes tu nebudem musim ist za primarom sa dohodnut ,ako budem rodit.
mozno povie nastup.ak nieco tak napisem niekomu co sa deje.

romy01
15. dec 2009

ajooj kuspitka
tak sa pekne drz aj mala, nech ste doma na vianoce.

domka to je super kde si bola na tom utz ? Inak sa mi vidi ze chlapcov sa ujalo ovela viac ako dievcat, ze ?

cikyta
autor
15. dec 2009

Romy máš pravdu.
Bude mať čo robiť Kuspitkina Kamilka a moja Sisa-venovať sa tolkým kočkošom 😉

surviver
15. dec 2009

Ahojte

domika,tak blahoželam k chlapčekovi,už ho možte aj menom oslovovat,aj ked viem,že ho nechcete dopredu prezradit,ale aspon,ked budete sami 😉

katarinka pekny domček 🙂

kuspi,tak Ti držime palce,nech ste pod stromčekom všetci traja 😵

no cikytka,budeš malu musiet stražit poriadne 😀 a tiež kuspi potom...

cikyta
autor
15. dec 2009

Survi-Som už stará,tak ma bude musieť Silvinka urobiť babičkou skôr.Minimálne v 20.-ke 😀
Takže ju nebudem "prehnane" strážiť 😀

(ale nie.vtipkujem 😅 )

surviver
15. dec 2009

Ciky,ale vieš,že aj mna to napadlo,že ak by mi moje dieta v 18 povedalo,že čakaju babo,tak sa asi vobec nebudem hnevat,lebo my sme to odlkadali,najprv ,škola,potom praca potom byt ...a nakoniec ako to dopadlo...ono všetko sa da dohnat,aj ked ma človek viac rokov,ale to dieta to už je horšie 😒

cikyta
autor
15. dec 2009

Survi-máš uplnu pravdu! A teraz nevtipkujem! Je to tak!

surviver
15. dec 2009

ciky 🙂 😉

domika9
15. dec 2009

ciky to načo ti je 40kusom ja že si kupim dvoje a podla potreby dokupim tretie 🙂
na sone som bola v poprade to robi len jeden lekar
božinku do teraz mi nešiel net
ale som si dne strošku popratala tak mam zas menej roboty ku sviatkom

domika9
15. dec 2009

ešte spravím cesto na kolače dam ho do chladničky a budem do konca tyždna piecť

lucula73
15. dec 2009

domika aj ja som mala iba dvoje,uplne stačilo....to fakt neviem,načo bolo cikytke... 😕

domika9
15. dec 2009

šak to by sme nemali ani poocikavať kedže bude na pamperske latkova a na to tie gatuše maximalne že pamperska nebude dobre tesniť 😀 😀 😀
inač lucul nakupili sme za super cenu z toho kojeneckeho oblečenia včera som bola trošku mrknuť v detskom obchode a pani mi ukazovala body za 8eur a tvarila sa že su lacne 😀 😀 😀 a sa jej pytam či nahodou nedržia nejake sady napríklad 3alebo 5 body ako napríklad v tescua že potom je aj cena menšia tak mi povedala že ani tam to nieje lacnejšie že oni maju take iste ceny 😀 😀 😀 tak som vzala poštolky a kračala som preč

lucula73
15. dec 2009

domi ja viem,ja sa chystám ešte tento týždeň raz objednať,aby som minula ten kupon,nechcem to nechávať cez sviatky,ktovie,ako budú robiť a či budú vobec posielať....

a meno ste už hľadali?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
15. dec 2009

Domika.Pretože máme stále zlý klbik a tak stále nosíme poštolky.Dieťa rastie a prekaká a obciká......Mám od č.1 po č.4

cikyta
autor
15. dec 2009

Teraz počítam presne-mám ich 15 kusov a zopár som už rozdala.(To som prehnala so 40-timi 😀 To len akože)
Tiež som pred pôrodom kupila troje a dosť-no kto mohol vedieť,že budeme mať problém s klbikom.Vela veci sa človek naučí a dozvie až po pôrode.....A každy má v niečom inom problémik 😉

cikyta
autor
15. dec 2009

+ na poštolkách sme mali 2 mesiace frajkovu perinku-traky. ☹

domika9
15. dec 2009

nie lucul ešte nevieme meno 🙂
katarinka tak super aj ja sa teším až po novom roku pojdeme kupiť komodu a prerobiť izbičku maličkemu

cikyta
autor
15. dec 2009

Katka-to je skvelé.Teraz ju len pekne zaplnať 😉 Takže super vianočný darček 😉

domika9
15. dec 2009

žienky nam dnes prišla linka 🙂 konečne tak pri troche šťastia bude do vianoc aj zavesena 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre