Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
24. nov 2010

@chorale1 ahoj,ešte som ho nerobila,ale myslím,že uplne v pohode možeš zlatý klas,ja ho bežne pouzžívam,daj tam dva vanilkové cukry a je to 😉

len som nakukla,idem dačo porobiť,lebo my sme dnes skoro nespali a konečne mi zalomil,byt je total hore nohami 😠

chorale1
24. nov 2010

@lucula73 budem ho robiť až v piatok lebo babka zajtra nepríde 😒 ale dakujem za radu 😉

fopardi
24. nov 2010

@komarik som rada že sa podarili 🙂
@cikyta najdem na ktorej strane tu dozadu su a skopirujem

@lucula73 no tak mate to pestre my mame na schodište dvere tak ked začne loziť tak sa budu zatvarať a ked sa nauči že idu odtiahnuť tak budeme zamykať

@chorale1 nie nechcem choditko je to take čo sa chyti rukami a može si to tlačiť pred sebou

zefa
24. nov 2010

@denis19 my s chorale bývame najbližšie k Heliosu..teda ja ho mám kúsoček od domu 😉 ....a všetky poznám okrem Lieniky 😉
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Articles/sk/676...

cikyta
autor
24. nov 2010

@zefa Ako v novej práci ??? 😅

kamka17
24. nov 2010

kuk...album...jedna fotečka špeci pre zefu, reklma na antonyho, to aby si vedela, že podporujeme slovenské výrobky 😉 😉
a pekný večer prajem, akosi aj nič nerobím aj nestíham... 😅 😅

cikyta
autor
24. nov 2010

@kamka17 😀

komarik
24. nov 2010

@cikyta - kuk na stranu 261. Tam je ten recept na perníky. 😉

zefa
24. nov 2010

@kamka17 už máme vystrihnuté také dupačky a zajtra ich idem zošívať...my to robíme čisté a potom to vraj v Bystrici potláčajú 😉 ,dnes som šila polodupačky 😵
@cikyta ako v porovnaní s Lidlom supééééér(zatiaľ klop-klop)

fopardi
24. nov 2010

@komarik dakujem že si to našla z mna 😀 -no hejže su perfektne tie medovniky ja robim iba overene recepty lebo mne ked sa niečo raz nepodari tak to viec nepečiem ale tieto su super 😉

@zefa ty šiješ v praci a ja doma dnes som bola na nakup dokupila som si potrebny matrial na spacie vaky a šijem 😀 potom vam hodim do albumu ked budu tieto hotove tak pofotim ake som ušila a potom budem prijimať objednavky 😀 😀 😀 😀 ale nie

cikyta
autor
24. nov 2010

@komarik dakujem. 🙂

@zefa To je fajn a teším sa s tebou. 🙂

@fopardi Já tebe dám !!! Teraz,ked som si kupila,ideš predavať ??? 😠 😀

cikyta
autor
24. nov 2010

@fopardi A keby som použila perník.korenie? Tie klinčeky zomlete,že? Pýtam sa jak blb viem 😅

fopardi
24. nov 2010

@cikyta 😀 treba kupiť do zasby 🙂
kolko si ty dala za ten tvoj? lebo mna moj vyjde cca 3eura 😀 😀 😀 ato fakt

fopardi
24. nov 2010

@cikyta ja som klinčeky rozbila mlatkom na mäso ale tento rok asi skusim to korenie mam doma kupene tak asi dam to 😉

cikyta
autor
24. nov 2010

@fopardi Moj ma vyšiel 18 eur aj s poštovným. Ale to mám zimný hrubý ako oteplovačky.

fopardi
24. nov 2010

@cikyta šak mna 2 eura z tej ceny vyšiel vatelín 🙂 tiež je taky hrubši

fopardi
24. nov 2010

no dobru noc zajtra zas nakuknem 🙂

cikyta
autor
24. nov 2010

@fopardi Nedráždi !!!!!!! 😠 😀

Dobru nocku.

denis19
25. nov 2010

Preji krásné ránko!
V sobotu si odvolím a jdu péct ty perníčky, tak jsem zvedavá jak dopadnu, o perníčky nemám strach,ale co já 😀 😀 😀

chorale1
25. nov 2010

pekný deň,
u nás krásne slnečno. ja idem zasa zajtra skúsiť upiecť to kinder bueno čo orsulka dala recept. uvidíme ako sa podarí.

chorale1
25. nov 2010

a kde ste všetci 😕

cikyta
autor
25. nov 2010

@chorale1 ja už tu-uf.......................mali sme blbý den. Od 4 rána mi je Sisa hore 🙄 a ešte predtým tiež každu pol hodinu,tak tu len tak mátožím so strašným krvavým pohladom 🙄 😀

fopardi
25. nov 2010

@cikyta 😀 to som nechcela podpichovať 😉

no tak u nas až tak slnečno nebolo doobedna prechadzka bola za dosť kusteho sneženia -no zažila som aj hustejšie a poobedna prechadzka bola za slniečka ale zato sa rozfukal vietor
no teraz mi maly spi tak som chytro požehlila celkom sa musim pochvaliť za hodinuspracovať taku kopu -no šikovna som 😀
a chystam sa maleho drobca zobudiť aby sme nemali potom prolem o 19-tej
ide nam zub tak je cely den ked sme doma počuvam hmmmmmmmmmmmmmmm hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hmmmmmmmmmmmmmmmmm hmmmmmmmmmmmmm
a vonku v kočiari je klud tak sme boli dens pol dna von

chorale1
25. nov 2010

@fopardi no nám idú asi stoličky lebo už štvrtý deň je mrzutý, umrňaný sliny tečú potokom 😒 a navyše štvornožkujeme tak mám odtučnovaciu kúru 😀 😀 😀

lucula73
25. nov 2010

ahojte

ja som si dnes kúpila perníkové korenie,škoricu,atď... 🙂 takže idem opísať recept a vyskúšať tie medovníčky,ale asi až zajtra.... 🙂
idem vás dočítať,moj mm sa hrá s malým,tak namiesto upratovania som sadla sem 😀

fopardi
25. nov 2010

@chorale1 vam už idu stoličky???
@lucula73 hlaven že všetci tu budu mať napečene perniky a ja ešte stale čakam za orechami 😠 😀 ale nie v pohode oni ani nemusia stať takže aj ked ich napečiem 20.12 tak budu fajn 😉 šak času dooosť

lucula73
25. nov 2010

@fopardi no aj ja budem ešte piecť toho 20. 😀 ..tieto dovtedy určite nevydržia 😀

chorale1
25. nov 2010

@lucula73 upratovanie neujde, ja tiež celý deň som prd spravila lebo som pozerala jednu stránku a teraz mám oči ako angorák a doma bordel 😀
@fopardi myslím si lebo už dlho nám nešiel žiadny zub a ked mu to nagelikujem tak spokojnosť.
dobrú nôcku papa

kamka17
25. nov 2010

pekný večer prajem všetkým 😉 🙂 😉
dám info o dunde aj sem, dnes sa jej narodila malá Dianka, 51cm, 3740g, takže ďalšia malá helinka je na svete 🙂
dnes sme boli na neurologii a potom na sono klbikov, zvládli sme to v pohode, len ma vytáčajú s tým vývojom, lebo Paulínka má síce už vyše dva mesiace, ale je predsa predčasne narodená, tak nechápem, prečo všetci chcú, aby už dvíhala hlavičku a podobné veci ako normálne narodené bábätká... 😠
@fopardi že spací vak...no super, tak to sa potom hlásim a uši také pekné, nech sa nám pekne spinká 😉 😉

fopardi
25. nov 2010

@kamka17 😀 ked nebudem vedieť čo so sebou a našijem tolko že nam ich nebude treba tak popredam 😀 alôe zatial nehrozi
a kašli na dr. Paulinka je predsa šikovnica -velka bojovnica tak pekne nech nestresuju ju ani teba a všetko pride 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre