Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
28. nov 2010

@cikyta krásné čižmičky a baranička...já jsem snad takové hezke ani nevidela....Siska bude parádnica 😀
poslušne hlásím..perníky se nekonaly,ale peču aspoň bábovku s mákem, klasika..to nepokazím nikdy 😕 teda zatím 😀
Co deláte v toto mrazivé dopoledne? u nás si mnž vzal malou ven do kočárku,prý ať si odpočinu, máme ted nejak náročné noci, malá sebou hází ze strany na stranu,oči zavrené,ale já nevím co s konopím, desne mne to budí a znervozňuje...asi ten druhý zoubek se hlásí o svou pozici v malinké pusince 😀

@lucula73 ☹ nový čas nemám...al mama a ja nové 🙂 celkem se jim toto číslo vyvedlo, že?
@fopardi chlapa si tak neber, oni zdaleko nevydrží to co ženská, teda až na cikyho michala a mého inteligenta 🙂 ten mi dal volno i v noci, jako , že se staral o malou 😀 😀 😀

fopardi
28. nov 2010

@denis19 nevravim že sa nestara len som reagovala na kamkin prispevok že to tiež poznam ona aj večer so mnou kupe každy večer mi nachysta flašu kvapky a atd ale tak celkovo to niekedy na mna dolahne že to je tak ako písala kamka 😉

@lucula73 nekupujem -nemam
ale fakt mama a ja je fajn už skoro nemam čo čitať 🙂 ale predplatitelsku suťaž som nevyhrala 😠

denis19
28. nov 2010

@fopardi jo já nemyslela,že se nestará,ale stejne jako oni chodí do práce..i my to máme doma na plný úvazek.....takže potrebuješ(me) oddych stejne jako oni a celý den s dítkem, to človek i začne trubkovatet v dobrém slova smyslu 🙂 ale jinak co bbychom bez tech chlapu delaly my ženské no ne????? Treba naše cácorka .....jak večer slyší otvírat vchodové dvere už ujuká a úsmev na celou hlavu a jen čeká kdy vejde do pokoje, mám pocit, že už ted jsou spojenci 🙂

fopardi
28. nov 2010

@denis19 nie nie určite som tym nemyslella že sa nestara reagovala som na kamkin prispevok ale to asi pozname takto všetky že my nesmieme byť nikdy unavene

denis19
28. nov 2010

@fopardi no to je jasné, já jsem treba super žena a vubec nevím co to je únava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty snad ano???? 😀 😀 😀 a to jsem vždy i upravená, navonená a milující očekávám doma manžela 😀 😀 😀 😀 s usmátým a čistým dítkem v náruči 😀 😀 😀

fopardi
28. nov 2010

@denis19 väčšinou naaapodobne ale sem tam nemam kde ani nohu vložiť čo je všade niečo položene 🙂)))) riad-kšteťe mam umyvačku pradlo žehlim až ked si nemam čo obliecť a tak podobne ale inač dovolenka jak lusk

nie nie aby to fakt nevyzeralo blbo naozaj sa nesťažujem som vdačna za našho krsneho synčeka ktory nam robi velku radosť ale povedzme si narovinu kjažda z nas ma občas deepku aka je sama a ko sa nič nedari a nieje podla jej predstav 😀

cikyta
autor
28. nov 2010

Ahojte............

@kamka17 Mám v albume z tej stránky,čo som ti dala link nejaké pohladnice.Dnes mi to tá pani poslala na schválenie a mám si vybrať z ktorích chcem pohladnice na papier. Rozhodla som sa pre prvu-tu zlatu...

chorale1
28. nov 2010

@cikyta jej krásne, ja som vybrala takú so snehuliakom ale ešte sme tam nedali adamka a musím pohľadať aj na dve tváričky aby som tam dala aj synovca aj nášho adamka. ale ked všetky sú krásne tak už som tam tretí deň 😀 😀 😀
@fopardi presne súhlasím s tými chlapmi, nesťažujeme sa ale je to tak oni sú unavení a my nemáme nárok byť unavené 😉 ale aspoň sú takí akí sú mohlo to byť aj horšie 😉
@denis19 ahojte dievčence, my sme mali túto noc tiež zvláštnu. o polnoci začal plakať tak ho ocko nosil do pol jednej na rukách.
inak baby náš adamko sa rozhodol pridať na rýchlosti v štvornožkovaní takže máme čo robiť. hlavne že nesedí 🙂

cikyta
autor
28. nov 2010

@chorale1 Tieto fotky nemám z imikimi. To mám od jednej pani...mám hodený link na babybazar.
Ja som jej poslala fotky,ona mne pozadie a mám si vybrať,do ktorích mi vloží tváričku......Ona to urobila,poslala mi ich na schválenie a ja som si vybrala jednu,z ktorej mi vytlačí papierove pohladnice.

chorale1
28. nov 2010

@cikyta ja to idem urobiť tak že si vložím tie fotky do obrázkov ktoré vyberieme, dáme na usb kľúč a dáme vyvolať fotky. idem teraz upratovať skriňu lebo chlapi spia tak sa mi aspoň nemocú pod nohy. potom pozriem čo nové. pa

cikyta
autor
28. nov 2010

Náš nový preklep znie:

Hovorím Sise:
-Toto je radiator.
A Sisa že:
-Ratatui

😀 😀 😀 😀 😀

zefa
28. nov 2010

ahojte

@cikyta 😀 😀 😀 ...reklama funguje
takto spia dvojičky...Nancy bola v tej istej polohe ako Samko,no kým som naštelovala mobil sa pohla do inej...a kým som odfotila Nancy,tak sa zas Samko dal do takej istej polohy ako Neny 😀 😀

cikyta
autor
28. nov 2010

@zefa Bohovské foto. Super 😀 😀 😀

chorale1
28. nov 2010

@zefa no tí sú krásni 🙂

cikyta
autor
28. nov 2010

@zefa A neni Nancy zimka? Ja tak babuším Sisu. Ked vidím,že má holu nôžku vonku-brrrrrrrr..........Musí mať overal,niekedy aj frote pižamko a spací vak.

zefa
28. nov 2010

@cikyta pančušky,body s krát.rukávom a na tom majú pyžamká,pretože stále spia takto odkopaný

lucula73
28. nov 2010

@zefa krásne fotočky 🙂

cikyta
autor
28. nov 2010

@zefa pančušky? Lebo sa mi zdalo,že má hole nôžky.

lucula73
28. nov 2010

@cikyta to sú neviditeľné pančušky 😀 😀

chorale1
29. nov 2010

ahojte, kde ste všetky? vari neodhrňate sniežik? 🙂

cikyta
autor
29. nov 2010

@chorale1 vari odhrnaš? Tu ho velmi nieje.....len voda 😝

lucula73
29. nov 2010

kuk 🙂
drobec spí,no počítam,že každú chvílu sa ohlási 😉 ..

u nás len voda...bieda so sniežikom

chorale1
29. nov 2010

@cikyta tu na druhom konci mesta je tiež iba voda, ale možno niekde majú ozajstný sniežik? prídete na kafíčko tento týždeň?

cikyta
autor
29. nov 2010

@chorale1 myslím,že stredu,alebo štvrtok by to šlo. Napíš,ako to vyhovuje vám a hodinu. Nám by to vyhovovalo poobede okolo 4.

@lucula73 Ahojky........nápodobne. Tiež čakám,že sa zobudí čochvíla.

chorale1
29. nov 2010

@cikyta radšej stredu a čas- nám je to úplne jedno 🙂

cikyta
autor
29. nov 2010

@chorale1 ok,tak stredu. Ja len že,ak ti bude Adamko spinkať,aby ho nezobudila,lebo tá ku vám nabehne ako velká voda.

chorale1
29. nov 2010

@cikyta vieš čo poobede je to ako kedy. niekedy ide spinkať kolo 16,30 inokedy 17,00 a niekedy ako včera sa mladý pánko rozhodne že spať nebude a hotovo. ale to si zdriemne polhodinku a je hore, takže to sa so Siskou nejako prehráme - dúfam 🙂

chorale1
29. nov 2010

@cikyta a príkazom dávam nič nenosiť.

cikyta
autor
29. nov 2010

@chorale1 práve premýšlam,čo donesiem 😀

kamka17
29. nov 2010

servuste žienky 🙂 no u nás je to veru jak deň pred vianocami, všade kopa snehu, stromy biele, chodníky samá voda...no veru ešte mohol počkať ten sneh, ale hádam ešte zlezie, nech sa môžme chodiť kočíkovať 😎

@cikyta no musím urobiť nejaké pekné fotečky a tiež sa asi ozvem tej pani, lebo tie tvoje sú fakt že krásne...a idem kúpiť z bazáriku také vianočné dupačky aj s mikuláškou čapicocu, tak hádam to stihneme do vianoc 😅
my sme dnes v noci buntošili o stodvesto...nechcelo sa nám spať, bola som hotová, ale spali sme potom do 9.00, tak ako tak sme ok, teraz tiež drichme, hádam vydrží zas do papania a nebude ju nič tlačiť ani bruško bantovať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre