Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
30. nov 2010

Ahojte............

@kamka17 Zaspala o 23:55 hod. 🙄

kamka17
30. nov 2010

@cikyta no to sme sa my prevracali na druhý bok 😅 ...ty koky, fakt ti nezávidím, takto neskoro ísť spať a potom sa ešte aj budiť na cicku...ach jo...no moja, fakt len pevné nervy...a dodatočne fšetko najsamlepšie k tým včerajším okoteninám, nech sa ti darí všetko, na čo siahneš 😉

chorale1
30. nov 2010

@cikyta a dokedy potom ráno spala?

maska1
30. nov 2010

ahojte 😉 ciky všetko len to naj k tvojim včerajším narodeninám, hlavne zdravíčko a rodinnej pohody ti prajem...
a ďakujeme za gratulky 😵

cikyta
autor
30. nov 2010

@kamka17
@maska1 dakujem.

@chorale1 Vstáva ráno o pol 9 a niekedy o pol 10 (ako dnes) Ale samozrejme,že je celu noc+ráno každu hodinku,či pol hodinku hore...........ale samozrejme že ona je hore aj o pol 7 aj o 7 aj o pol 8 aj o 8 atd...

chorale1
30. nov 2010

@cikyta booooooooože a ja si sťažujem, ved ja mám spachtoša ked to porovnám s tebou. 🙂

domcek
30. nov 2010

Ahojki,
cikyta vsetko naj naj.
My sme boli dnes v poradni a na ockovani.. 😢
Tak na moje velmi mile prekvapenie kedze nic nejeme okrem kojenia a nespime uz vobec..tak mala vazi 9680g a meria 75cm.
Ockovanie sme v celku prezili plackala chuda ani sa necudujem. Ale dali sme nurofen a sme ok.
Prave sa hra s bratovymi autickami.
Cikytaaaaa a kedy tie nase deti uz konecne budu spat.
Ja ked som to zasa dnes vravela doktorke ze sme sli spat o 00,50 a do rana sme boli asi 5x hore skoro odpadla.. 😅 😕

fopardi
30. nov 2010

ahojte tak bola som sa trošku hybať tak ruky popuchnute ale fajne bolo
moj drobček spinka paradne klop klop ja sa vyslím hocikedy aj cez den s nim si lahnem len u nas nastala velka zmena doteraz sme cez den spavali len v lehatku a asi 2-3 dni spinka jedine na našej posteli cez den a to iba na bruchu a spinka kraaaasne aj 2 hodiny len chodim pozerať či dycha

baby idem šiť vo velkom tie spacie vaky a vam dam akciu pozrite ake ,,super ,, ceny -to je chore tolko pytať by som chcela vidieť či si to niekto aj kupi
http://www.majki.sk/produkty/spacie-vaky/spacie...

surviver
30. nov 2010

čaute 🙂

@fopardi tak tie vaky,to je teda ina palka ....ale naš drobec nechce vo vaku vobec spat a to mame dva 😠
a nebojiš sa ,že sa Ti maly skotula z tej postele?

fopardi
30. nov 2010

@surviver z každej strany mu stočím paplon aby mal vysoko a ešte aj ku noham mu dam vankuš lebo on nam cuva a chodim kontrolovať

chorale1
30. nov 2010

@fopardi my spíme jedine v postieľke lebo ako štvornožkuje je to nebezpečné u nás 😒

fopardi
30. nov 2010

@chorale1 ved keby sa u nas dalo ja n ieom moc zastancom toho aby bolo dieť naučene na postel ale ked v postielke cez den ani mysle nema aby spal a na psteli ho aspon ako tak uspim že si lahnem ku nemu v lehatku sme to mali uplne super no budem sa musieť nejako preorientovať na postielku aj cez den lebo takto ho nechcem nechavať lebo to je len otazka času kedy sa zgruli

no pekne sničky prajem idem ja do hajan dnes som zničena

surviver
30. nov 2010

@fopardi ,takže je jak v ringu 😅 ....no hlavne ,že pekne spinka 🙂

lucula73
30. nov 2010

ahojte

baby,čo pozeráte Panelák..kto je tá blondína,čo prišla k Maslákovi,nikdy som ju nevidela a sme to neskor zapli,neviem,či to bolo....

surviver
30. nov 2010

@lucula73 ešte tam nebola ukazana aje to nejaka "šefka" aspon tak ju oslovil maslak,tak asi nejaka mafianska mamička 😉 ,ktora všetko riadi,lebo nakazala Maslakovi nechat Dominiku 😠

lucula73
30. nov 2010

@fopardi no tak tolko by som za spací vak teda nedala....aj my máme jeden a nechce v nom vobec byť,ale budem musieť skúsiť,lebo má ruky jak cencúle v noci 😠

lucula73
30. nov 2010

@surviver aha,to som videla minule,že šefka...len som myslela,že či neviete kto..len ma prekvapuje,čo robí medzi mafiánmi ženská...a nie najmladšia 😀

jennys
30. nov 2010

Kočky, Prosím, prosím dajte svoj hlas Pavlovi a Jurajovi - prvé dve fotky. Treba už len cca 20 hlasov aby sa dostali do užšieho výberu a hlasuje sa už len dnes. Aj tí čo ste už dali včera dnes môžete znova.

http://dunlop.soliter.com/dunlop_sksk/gallery.p...

Ďakujem!!!

cikyta
autor
1. dec 2010

Ahojte.........
hapruje mi net trochu 😠

@domcek Dakujem. A dr.ti čo povedala? Mne teda nevravela nič,len ma dodrbkala,že ju kojím 😠

@fopardi No prvý vak nás stál 30 eur,potom sme mali z bazaru a teraz za 15 eur.

@surviver Sisa prišla na chuť vaku až po roku 😉

cikyta
autor
1. dec 2010

@jennys dala som 😉 a držím palce.

lucula73
1. dec 2010

@jennys aj ja som dala,aj minule,aj dnes 😉

zarobila som si na medovníčky,trubka,celé kilo...no kým to povykrajujem 😠 ale večer alebo až zajtra...

domcek
1. dec 2010

@cikyta - no ani moc toho nepovedala. Ona je aj detska psychologicka...vraj treba vydrzat ...len neviem do kedy.
Kojenie neriesila. Len, ze taketo narocne deticky potrebuju individualny pristup a mnozstvo trpezlivosti.
Dnes po ockovani od rana grciame, mrnkame nosime sa iba na rukach, na rukach na 10min zaspime a tak do okola.
Pred hodinkou mala aj zvysenu teplotu po odpocitani 38,00 ked som jej dala nurofen tak sa znovu dovracala.
Tak sme sa uz po milionty krat prezliekli, pohrali, a konecne spi asi tak 20min uz.
Moj milovany mi zahlasil ze dnes nevie kedy pride z prace a zajtra rano o 4,30 cestuje do sluzobku ..pride az v piatok neskoro vecer. A ja mam ist so Simonkom na vystupenie, na nakup, na tanecnu.
Idem si to asi hodit.. 🙄

chorale1
1. dec 2010

@fopardi náš na začiatku spával len a len v kočíku, v noci v postieľke. potom som ho naučila ráno v postieľke, cez obed sme chodili von - teraz na balkon, a poobede na našu posteľ. ale ako som ho našla pred vyše týždnom na našej posteli na konci noh a dolu hlavou tak skončili sme. spíme ked dnu tak iba v postieľke.
my sme mali návštevu viete koho? silvinka s maminou, neskôr pridám aj fotky.no zlatá bola herečka malá. dievčence ked prídete domov tak dajte vedieť.

chorale1
1. dec 2010

tu sú fotky dnešnej návštevy 🙂

cikyta
autor
1. dec 2010

Ahojte.............hapruje nám net,nejde voda a ked nám vypnu elektriku,už to bude kompletka 😀

@domcek a z čoho tak grckáte? ☹ želám skore uzdravenie ☹

No veru,dnes sme boli na milej návšteve,kde boli fasa ludia s nádherným chlapčekom.Adamko bol ako bábika,ako dievčatko a stále sa usmieval 🙂
Zato tento moj "prípad" sa zaťal a rozhodla sa v tichosti preskumavať tereny a všetky zákutia choralinho bytíku 😉 Normálne u nej aj reč stratila a fakt neviem,či mi primrzla,či z toho,že vidí takého krásneho 8mes.fešáka. 😀
Takže nabuduce repete u nás
@chorale1 ok?
Inak cesta domov bola katastrofa......................zostali sme v zápche za záturčím 😠 išli sme cez podháj,záturčie,takže už aj to bolo dlho ... no a ked sme sa blížili ku V.tak sme zostali pol hodinu visieť v kolone ☹ Samozrejme som zapla fantaziu,ako zabaviť 1,5 r. dieťa...................fungoval mobil-všetky videá a nahrávky.............fungovali kolienka skoro všetkích cestujucich v buse............atd...... ☹ už som chcela isť pešo,ale po tme vo fujavici 2km-no dakujem 😖

chorale1
1. dec 2010

@cikyta hlavne že ste došli, ukazovali v správach spriečený kamion pod strečnom tak asi preto. no zlatá bola silvinka, aj na vianoce mi chcela upratovať - otvorila skrinku ale nič ju nezaujalo asi tam mám nudné veci pre ňu. 😀 😀 😀 a ako na seba pozerali na začiatku s adamkom 🙂

cikyta
autor
1. dec 2010

@chorale1 Hej hej...hádzali oči po sebe. No ale čo ma prekvapilo,že som si mohla Adamka zobrať na ruky.........neplakal,ani on,ani ona 😅

cikyta
autor
1. dec 2010

No a ešte nás napadol vonku pred bytovkou pes 😀 Taký velikánsky,natešený zo sniežiku.................zhruba po členky vysoký.........mali sme čo robiť,aby nás pustil,lebo sme ho skoro pristupili 😀

chorale1
1. dec 2010

@cikyta to som bola aj ja prekvapená že sisa neplakala ked si mala adamka na rukách, jemu je jedno kto ho má na rukách hlavne že je na rukách. to toho psa myslíš pred mojim domom? ten bol krasnučky. inak malý zalomil behom troch minut. idem aj ja zajtra nakuknem. papa a dakujeme za sprijemnenie dnešného dňa 😉

cikyta
autor
1. dec 2010

@chorale1 pápá,aj ja dakujem.........................(vždy ked vidím psíka,mi trhá srdce.A zvlášť ked vidím toho nášho 😢 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre